Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prasa po meczu STAL - Korona Kielce

Prasa po meczu STAL - Korona Kielce
W skandalicznej atmosferze toczył się mecz Stali Stalowa Wola z Kolporterem. Kielczanie wygrali 3:1, gospodarze kończyli mecz w dziewięciu, a ostatnie minuty toczyły się w cieniu walki kibiców z policją - to tylko fragment tego, co wydarzyło się na stadionie \"Stalówki\". Do tego obrażony Dariusz Wdowczyk wyszedł z konferencji prasowej.

Komentarze (26)

~CH.W.D.P | 2003-10-20 14:21

jebać tego Wdowczyka .Chuj mysli że jak kupuje mecze do wejdzie do 2 ligi!!.Prędzej mu kasy zabraknie

~kibis stalówki | 2003-10-20 15:22

to co ta kurwa z łodz wyprawiała przechodzi ludzkie pojecie.stalowa przegrała dzieki tej kurwie.my dalismy z siebie wszystko czyli kibice.jebac policje i ochrone

~Roszmar | 2003-10-20 18:43

Dam na prawde bardzo dużo, i zrobie wszystko, aby taka sytuacja sie w Kielcach nie powtórzyła. Jestem przekonany ze kibice nie beda pluc w waszych pilkarzy, a jedynie chłodno ich przyjmą.
---------------------------------
Żegnam byłych przyjaciół.

~Kayek | 2003-10-20 19:27

Wszystkie oficjalne relacje wskazują na brutalność meczu to jak się wydaje jest wskazanie na piłkarzy Stali, źle umotywowanych nie na wygranie a na walkę z ktorej może coś będzie. Drugim gwoździem był sędzia , ktory nie potrafił opanować wllasnych błędów i piłkarzy . Jak brakuje argumentów w walce sportowej to sięga się zawsze po potwarz, którą bardzo łatwo jest rzucać bo nie potrzeba jej udowadniać a ludzie pomyślą, że może jest coś na rzeczy.
Gdy niedaj Boże Stal przegra najbliższy mecz z HEKO to na pewno będzie tez przekupstwo Koniecznego, który pewnie ma za dużo pieniędzy i akurat to będzie najlepsza inwestycja.
Grajmy i wygrajmy a nie sprawiajmy wrażenia że jesteśmy głupsi niz faktycznie nimi jesteśmy.

~bobek | 2003-10-20 20:12

"STALÓWKA"zagrała dobre spotkanie.Lecz sędzia wszystko musiał popsuć!!.Jednak ten mecz już przeszedł do historii.Teraz piłkarze "stali"musza wygrać z beniaminkiem który bardzo dobrze spisuje sie w tym sezonie!!.Wiec będzie trudno wygrać albo chociaż zdobyć punkt z HEKO Czermno.HEKO chyba jeszcze u siebie nie przegrało tymbardziej będą umotywowani tym że pokonali Górnik Wieliczka 4-2 a piłkarze "STALÓWKI"zaledwie zremisowali i to u siebie!!Jednak w tym sezonie piłkarze STALI nic nie osiągną .Może w następnym sezonie.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców "STALÓWKI"a w szczególności RESOVII i RAKOWA !!!Trzymajcie sie CH.W.D.P !!

~bob | 2003-10-20 21:40

to co ten chuj z łodzi odpierdalał to przechodzi ludzkie pojęcie
a pozatym sędzi dostał w łape
i niektórzy zawodnicy stalówki po prostu sprzedali mecz.Mogę powiedzieć nazwiskami : Ożóg,Kasiak,Wietecha

~*** | 2003-10-21 11:29

bob co ty pierdolisz kurwa nikt meczu nie sprzedał nie wiesz to nie pierdol glupot skurwysynu jebany.Korona kupiła sędziego i tyle a wietecha bronił bardzo dobrze tyle ze w 9 mozna najwiecej zdziałać .RESOVIA ,RAKÓW,STAL zawsze i wszedzie !!

~Radek | 2003-10-21 15:48

CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP
CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP CHWDP

~Radek | 2003-10-21 15:54

STAL RESOVIA RAKÓW
ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA JEBANA BĘDZIE

~racuch | 2003-10-21 19:27

heko i tak was pokona:)

~Stalowiec | 2003-10-21 19:52

No nie wiem teraz napewno sedzia nie bedzie przekupiony bo Heko raczej nie ma pieniedzy na kupno sedziego a i moze STALÓWKA sie pokusi o niespodzianke w Czermnie :D

~BYFUCH | 2003-10-22 13:38

Stalowka grala slabo,ale z sercem , te kutasy z lodzi wszystko popierdolily.Wietecha byl jednym z lepszym zawodnikiem w naszym zespole.To ze on sprzedal mecz to sa jakies glupoty i jesli jakis idiota sobie ubzdoral to niech popatrzy ze na rozgrzewke wyszli wszyscy zawodnicy.Jesli chodzi o kiboli to daliscie dupy!!!!!!!!!!!Smiechu warte ze pogonilo was 15 ochroniarzy z IMPELU.Kraj z was sie smieje!Jak juz wybiegliscie to trzeba bylo pogonic ta kurwe liniowa z lodzi!!!WSTYD

~s | 2003-10-22 14:14

Co wy tak najezdzacie na Mietka i Kasiaka?? Mowicie zeby wypieprzyc Kasiaka? Kto na jego miejscu mial by grac znawcy do siedmiu bolesci.. Bedacy bez formy Rybak? Niedoswiadoczny Salek? A moze dziadek Adamus co juz biegac nie moze tak jak jeszcze neidawno w 3-ciej lidze?

~gripes | 2003-10-23 11:03

nie żdziwiłbym sie gdyby Stalowka przegrała z heko...ta męska kurwa z łodzi dała naszym az 9 zółtych kartek,wiec moze kilku piłkarzy pauzować

~kkkk | 2003-10-23 11:30

hej stalowiec wlasnie ze heko ma duzo kasy i wszystko zrobi zeby nie przegrac meczu u siebie bo dadza w sedziego i znowu beda kartki.przeciez z heko po cichaczu licza na baraze.przeciez tam sa zawodnicy z korony.wiec UWAGA na HEKO!!!!!!!!!!!

~Gienio | 2003-10-23 11:55

Byfuch jak to trzebabyło wyskoczyc i nam pomóc.Co z tego ze ich było kilkunastu.My bylismy z gołymi rekami a oni mieli dobry sprzet(pałki,tarcze,i zajebisty gaz po ktorym nie mogłem sie otrzasnac z 10 min),wrocilismy sie po sprzet na sektor a wtedy inna gadka była.

~kibic2 | 2003-10-23 12:01

Mogę wam dziś powiedzieć, że prezes Heko postara się, abysmy nie wygrali i nie zdziwię się jak dostaniemy w dupę.
A jeśli chodzi o Koronę to my też(piłkarze Stali) jesteśmy sobie winni...
Stalówka czyli starszyzna: Ożóg i reszta wzięła kasę od Korony, a jak ktoś nie wierzy, jego sprawa...

~kibic fótbolu | 2003-10-23 14:50

Tomek Bieńko to jest zawodnik!! Dziwie sie czemu Szopa tak rzadko korzysta z usług Tomka, przecież to istny talent piłkarski, coz za technika, drybling i szybkość, za słabego Dziube albo niedoświadczonego Drabika Bieńko powinien byc polowywowywany!!!

~fx | 2003-10-23 17:00

Musimy wygrac z HEKO zeby utrzymac sie w czolowce. W tym sezonie raczej juz nic wielkiego nie zrobimy......... Ale w przyszlym musimy wejsc do 2 ligi!!

~Radek | 2003-10-23 21:48

Mecz z HEKO musimy wygrać innej sytuacji sobie nie wyobrazam. Jak w ogóle w 3 lidze może grac klub z wioski gdzie nie ma nawet 1000 ludzi-to jest paranoja. A Raków pałęta się po 4 lidze. Świat jest popierdolony. A za mecz z koroną pochwalił bym piłkarzy za to że próbowali walczyć w 10 a to się liczy.Aha i jeszcze jedno ODPIERPOLCIE się od MIETKA I RYBAKA.Oni zrobili dla tego klubu napewno więcej od was.Jakby chcieli to by przeszli do innego klubu jak byli w 1 lidze, ale tak nie zrobili choć mieli propozycje.Zagrajcie kurwa lepiej od nich cwaniaki.Jeszcze Stalówka pokaże na co ją stać.Pozdrowienia dla fanów Rakowa i Resovii.

~kibic2 | 2003-10-24 08:34

Do Radka: kto mówi o Rybaku, chodzi o Ożoga. Dobrze się czujesz, kiedy twój klub przegrywa, bo jeden z drugim wzięli kasę od przeciwnika, bo ja to pierd..ę. A Szopa wie o tym, że sprzedają mecze, ale co moze zrobić ?

~stalowka | 2003-10-24 10:50

do kibica fótbolu:Ty chyba jestes slepy jak tak zachwycasz sie gra Bienka,on jest za gruby i za slaby jak na 3 lige.a jezeli chodzi o Drabika i Dziube to oni prezentuja sie dobrze i Szopa slusznie na nich stawia!!!

~TAKI KIBIC | 2003-10-24 13:42

JAK BY SZOPA O TYM WIEDZIAL TO NIECH NIE WPUSZCZA TYCH ZAWODNIKOW:KASIAKA,SZARO3WSLKIEGO,OZOGA.NIECH WPUSCI WINIARSKIEGO A MOZE JESZCE SZEWCZYKA I CZEKAMY NA WYNIKI BEDZIEMY GRAC ALE Z GORNOWIA W 4 LIDZE

~robo | 2003-10-24 15:23

podziekujcie prezesom z Wszaego miasta z sezonu na sezon jestesci slabi o II lidze mozecie pomarzyc, rowalili wam kosza, rozwalili wam siatke, boks a teraz pilke bedziecie sie kisic w tej II lidze, oj bedziecie

~gripes | 2003-10-24 15:52

podzielam zdanie Radka.Mietek i Rybak są to zawodnicy najbardziej zasłuzeni dla naszego klubu i to troche nie fair mowic na nich ze są sprzedawczykami.mają już oni swoje lata i zobaczycie,że jak ich braknie na boisku (zresztą to już widać gdy czasami nie ma Mietka) gra będzie całkiem inna(wybiegnie w podstawowym składzie z 7-8 zółtodziobów i nie będzie miał kto sie na nich drzec...

~Med@liki | 2003-10-26 21:39

Raków Częstochowa pozdrawia całą Stalówkę!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 128 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 39 879 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 39 210 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 381 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.01497