Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Ruch !

Wszyscy na Ruch !

Panie i Panowie !
Już za tydzień ( 6 kwietnia ) zaliczamy dwa mecze !
Przed spotkaniem w Chorzowie odwiedzimy Oświęcim gdzie zagra nasz układowicz z Rzeszowa. 
Mobilizujemy się i ruszamy konkretnym składem.
Nagłaśniamy ten temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu. 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku!!!

Zbiórka pod MDK - 10:00 !
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !

Koszt wyjazdu - 60 zł w tym bilet na mecz. 
Osoby do 18 roku życia zapłacą 50 zł.

Zapisujemy się na listę do czwartku 04.04. Do godz 24:00.

http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd

MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI!!!
STF!!!

Komentarze (26)

Cdncdn | 2019-03-30 10:08

Moze najpierw wybierzcie sie na mecz do Boguchwale ze Skra .Jeszcze jednego meczu nie zaliczycie a juz o następnym pieprzycie o mobilizacji.Jak narazie to wygląda to żenująco..I moze zaczelibyscie zwracac uwage na to co sie dzieje na boisku i odpowiednio reagowali aby tak jak na brytyjskich boiskach kazde zagranie bylo oceniane przez kibicow.To jest prawdziwy doping .Bo czasami mam wrazenie ze jestescie na jakims konkursie darcia gardel a nie na meczu.

Fanatyk38 | 2019-03-30 11:23

Sklej pośladki analityku sportowy. Kim Ty jesteś pajacu żeby mówić komuś co robić. Poniosło cię mocno internetowy analityku. Zajmij się swoją działką kulawych recenzji meczu w komentarzu a kibicowanie zostaw w spokoju .

Blezu11 | 2019-03-30 16:16

Zablokować komentarze piszemy dobrze albo wcale.

Motomoto | 2019-03-30 16:21

No z Rakowem można przegrać, ale z jakąs Skra dwa razy w sezonie to juz lipa

Vielitz44 | 2019-03-30 20:45

Rozumiem, że po takim meczu, w "nagrodę" 1 drużyna gra jutro w rezerwach? Po czymś takim weekend zdecydowanie się nie należy (rozumiem, że czasami się trafia zły mecz, ale nam to się na razie dobry nie trafił...).

Stary_kibic40 | 2019-03-30 21:31

Ale Panowie, na handelek troszkę za wcześnie. Lepiej było dać Siarce wygrać, niż takim ogórkom z Częstochowy. Wstyd.

Maniek | 2019-04-1 00:58

Dziś rezerwy Stali za to się popisały, grające w składzie prawie podstawowym przegrali z Olimpią Pysznica która nawet w okręgówce sobie niezbyt radzi w tym sezonie!! Aż strach pomyśleć ile oberwali by od 40 latków i Szafranem w składzie ze Ździar!!! Kompromitacja że amatorzy ich ogrywają. Coś tu jest nie tak? Nawet 10 trenerów nie pomoże gdy nie ma składu, a zamiast robić jakieś transfery to doszło więcej trenerów niż zawodników w zimie!!

Mariuszstalowa | 2019-04-6 07:06

Fajny wyjazd. Szkoda , ze mi nie bylo nigdy dane tam pojechac. Kto pojedzie to pewnie zostanie mu to w pamieci

Stary_kibic40 | 2019-04-6 11:27

Czyżby dzisiaj kolejne odpuszczenie meczu??? Ruch strasznie potrzebuje punktów, a niestety na boisku jest za słaby żeby z kimkolwiek wygrać.

Maxtor84 | 2019-04-6 14:27

my jeszcze słabsi pewna jedyneczka

Filip kacper k. | 2019-04-6 16:13

info od chłopaków z Jastrzębia

Uwaga pilne.
Odpadł jeden autokar do Chorzowa, z powodu awarii. Pojedzie jeden, plus busy. Każdy kto zapłacił i nie zapłacił na pewno pojedzie, ale w miarę możliwości załatwiać własny transport, zbiórka bez zmian 15:00.

Kamilosss | 2019-04-6 19:45

Tragedia, ale co się dziwić jak połowa nie nadaje się do gry w tym klubie. W przerwie pomiędzy rundami nie wiem jak przebiegają przygotowania skoro kolejny sezon jest to samo. Jesień niezła, wiosna beznadziejna. Dobrze że zdobyli więcej punktów, bo walka o utrzymanie byłaby możliwa. Transfery? Na co to komu, przychodzi rezerwowy bramkarz i jeden zawodnik z pola. Trenerzy? Nikt nie wie kto i ile jest trenerów w klubie. Jak były żarty robione tak są nadal.

Cdncdn | 2019-04-8 09:39

Dziwne ze nie ma hasla WSZYSCY NA BELCHATOW do Boguchwały.To jet jeszcze wazniejszy mecz od tego ktory byl w Chorzowie.Tacy z was kibice.Zenada.A wiecie czyje to slowa????jednego z pilkarzy.

Edek38 | 2019-04-9 17:27

Ty ,kibicu wielki. Zorganizuj coś i jedziemy A nie tylko klepiesz w klawiaturę i narzekasz. Analizuj wyniki ,styl gry, działania zarządu bo w tym masz sprawę A od kibicowania trzymaj się z dala.
Pozdrów tego grajka i zapytaj czego nie byl taki wyszczekany po 6.1 w Siedlcach albo wtopie ze Skrą. Bo jakoś wiadra pomyj na nich nikt z kibiców nie wylał.

Johny | 2019-04-9 20:39

Co racja to racja: W Boguchwale też by się przydała atmosfera, bo jakoś smutno się to ogląda. Niech wreszcie Stalówka wróci na Hutniczą, bo ...ile można... Wie ktoś jak ta budowa wygląda, bo ostatnio nie miałem okazji zawitać w otoczenie stadionu

Quick1986 | 2019-04-12 09:47

Johny termin jest jedną niewiadomą wg mnie. Prezydent twierdzi że nowy sezon(czyli +- lipiec) będzie gotowy stadion. Tzn. trybuna główna i murawa. Firmy na stadionie mają termin(wrzesień!).. . Tylko tempo prac to wielka porażka! Budimex to norma...5 osób w biurze a reszta to podwykonawcy. Pamiętajmy że muszą odbyć się odbiory nadzoru budowlanego,odbiory imprezy masowej(straż i policja) oraz musimy otrzymać licencję PZPN...a to trwa i są haczyki...

Acer | 2019-04-12 16:37

stadion prezydent miasta obiecuje oddac na nowy sezon jesien ,trza gonic czolowke ograc Belchatow .Gdzie Letocha on dobry na odbior przeszkadzanie zmuszanie przeciwnika do popelnienia bledow niecelnych podan,tez sieje zamet w obronie przeciwnika moze taka jego gra ulatwic stalowce w strzeleniu zwycieskiego gola i wygrania spotkania za 3punkty

Acer | 2019-04-12 17:28

praktycznie szanse na awans niema ,musieli by wykosic wszystkie druzyny w spotkaniach u siebie tez i na wyjazdach.lecz proba to nie strzelba trzeba walczyc grac do ostatniego gwizdka meczowego sezonu.

Daro | 2019-04-13 12:21

Jaki wrzesień, jak Budimex ma oddać ca)łość do 12 czerwca i to jest oficjalna data.

Acer | 2019-04-13 12:48

taki termin dobry jest czas dla dzialaczy prezesa doprowadzic obiekt do rozpoczecia sezonu jesien ,jezeli pierwszy wstep za darmo chetnie skorzystam z takiej promocji

Dionizy79 | 2019-04-13 19:00

Brawa dla chłopaków dobry mecz i bez straconej bramki 3pkt dadzą nam spokój,swoją drogą chyba jako jedyni ogrywamy Bełchatów 2 razy tym bardziej szacun dla chłopaków AVE Stalówka!!!

Cdncdn | 2019-04-13 19:00

...info ze strony PZPN....cyt..Ze względu na finały ME UEFA 2020 wstępnie rozpoczęcie sezonu 2019/2020 planowane jest na 18 lipca 2019 roku, tj. po 63 dniach przerwy pomiędzy sezonami. Koniec sezonu 2019/2020 planowany jest na dzień 17 maja 2020 roku.

Fanatyk38 | 2019-04-13 22:41

Acer. A jeżeli bilet 15 zł to poogladasz Barcelonę w tv? Śmieszny Jesteś. Za darmo to teraz nawet w pysk nie dostaniesz

Wojtas93 | 2019-04-14 08:24

Tyle lat gramy na wyjazdach że jakbyście sobie po 10gr odłożyli dziennie to byście na karnet mieli ;) ja tylko czekam na rundę i odrazu dwa karnety wjeżdżają;)) brawo piłkarze druga liga to karuzela raz wygrywa się z liderem raz w dupę z Elblągiem xd

Acer | 2019-04-14 17:11

apetyt rosnie w miare jedzenia fajnie bedzie jak spotkanie z olimpia wyjazdowe wygramy za 3punkty,czas na postawienie autobusu w Grudziadzu liczyc na jakis szybko przeprowadzony kontratak 4-5 zawodnikami 3punkty potrzebne teraz stalowce

Acer | 2019-04-15 11:05

szeroka obrona przed polem karnym moze byc skuteczna na napastnikow Grudziadza ,ale tez trzeba byc przygotowanym na ataki srodkiem dlugie prostopadle podania do napastnikow ,nie taki diabel straszny jak go maluja po 15 minutach trzeba podejsc calym zespolem i probowac strzelic zwycieskiego gola wygrac za 3 punkty

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
2019-08-03 Znicz Pruszk.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Rafix (340)
» Filip kacper k. (335) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 894 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 310 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 562 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 360 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.04113