Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy w Pysznicy.

Wygrywamy w Pysznicy.
Dzisiaj Stal rozgrywa mecz w ramach okręgowego Pucharu Polski z Olimpią w pobliskiej Pysznicy. Udajemy się tam w kilkadziesiąt osób . Piłkarze wygrywają i przechodzimy do kolejnej rundy ;) . Hej STAL!!! Olimpia Pysznica 1:8 STALÓWKA (Fidziukiewicz (4x), Mroziński (k), Ziółkowski, Witasik, Pilch). Debiut okraszony bramką w pierwszym zespole Stali zaliczył urodzony w 2003 roku Kacper Ziółkowski.

Komentarze (40)

Tomko | 2020-08-26 20:11

Brawo Stal!!! Trzeba powiedzieć że to był najniższy wymiar kary, ale fajnei było obejrzeć ten świetny mecz Stali, która była zdecydowanie lepsza. Pochwalić należy Fidziukiewicza który ze stoickim spokojem strzelał gole, oby teraz to powtórzyć w lidze Panie Michale!!!! świetny wynik i teraz powtórzyć to samo w lidze. Dominacja od początku do konca. Brawo, oby tak dalej!!!

Stary_kibic40 | 2020-08-26 20:28

Brawo Tomko. Wspaniały mecz. Brawo Szydełko. Ten mecz zapisze się w historii Stalówki.

Młodynie | 2020-08-26 20:33

Ukrainiec za Hudzika koniecznie

Filip kacper k. | 2020-08-26 20:37

hudzik i konefal- rozwiazac kontrakty natychmiast. do szkoly lub roboty niech ida chlopaki, niejeden brzuchmen lepszy nic oni

Młodynie | 2020-08-26 20:37

Jaki Konefał Siudak chyba

Filip kacper k. | 2020-08-26 20:39

siudak siudak, moja pomylka.
a oni to 2 najwieksze pomylki XXI wieku. Oni by sie w pysznicy nie lapali, kto ich kontraktowal?

Stary64 | 2020-08-26 20:42

2 Stal przegrywa 1-0

Vielitz44 | 2020-08-26 21:49

Stal II przegrała, ale chyba postęp bo tylko 0:1, oby w końcu zaczęli punktować.

Pjona_ziom | 2020-08-26 22:01

Sanok potrafi zorganizować mecz przy jupiterach a u nas mecz o 15 najlepiej a te oświetlenie jako ozdoba...

Vielitz44 | 2020-08-26 22:43

Oj tam oj tam, do zobaczenia na kolejnym pikniku w niedzielę - idealnie po niedzielnym rosole, kur... jego mać.

Pazimieh | 2020-08-27 00:28

Nie sądziłem, że doczekam takiego tytułu newsa...

Stallzks | 2020-08-27 08:40

Graliśmy tylko z okręgówka więc wynik musiałbyc taki, martwi tylko gra drugiego napastnika który wygląda jak zapożyczony z okręgówki... Mowa o Oliwieru Pilchu, z Wólczanka najsłabszy na placu, z Pysznica to samo, gość sobie nie radzi z obrońcami jest przepychany, bardzo mało wnosi do gry.. z takimi zawodnikami awansu nie zrobimy

Młodynie | 2020-08-27 09:20

A Solecki teraz robi za gwiazdę na Twitterze . Tutaj jedna z jego madrości.
Ja to się zastanawiam ile jeszcze lat porażek musi minąć żeby wreszcie wszyscy przejrzeli na oczy... piłka nożna w Polsce jest na poziomie żenującym... i to pod każdym względem... no może tylko w social mediach się broni, tylko po co zawijamy kolejny raz w sreberko to... Neutralna mina

Filip kacper k. | 2020-08-27 09:38

Solecki niech wreszcie daje to oświadczenie które obiecal. I niech sorawdzi ma psach jak tam jego wielki proces

Tomko | 2020-08-27 10:09

Co Sołecki teraz może kogoś obchodzić? To już historia. Czas się skupić na tym co będzie. Cieszy to że wraca Michał Mistrzyk, niedoceniany moim zdaniem trochę piłkarz Stali przed laty. W każdym razie wczoraj wygrali wysoko i zdecydowanie, nie ma co narzekać bo było bardzo dobrze. Wiadomo że kibice chcieli by żeby było więcej takich zwycięstw w wykonaniu Stali, ale spokojnie.. ekpa się zgra i jestem przekonany że zobaczymy taką Stal że wszystkim gały wyjdą na wierzch i to już wkrótce.. Z Koroną II oczywiście zwycięstwo, inny wynik nie wchodzi w grę. A co do Pilcha, on dopiero co przyszedł, ci nowi tak samo, muszą sie zgrać. Pilch niech zbiera doświadczenie i obok Fidziukiewicza moze sie wiele nauczyc. A i będa mieli pożytek z niego wszyscy jak zacznie strzelać. Wczoraj z resztą strzelił ładnego gola więc nie ma co go krytykować, niech robi swoje. Mnie tylko trochę martwi to że dalej nie gra Tomasz Płonka.. może jest szykowany jak zacznie się ten maraton i będzie rotacja z Fidziukiewiczem? Bo maraton czeka Stal, ciągle przekładae są spotkania bo a to wirus, a to świrus.. przydało by się żeby Stal zagrała jakiś przełożony mecz w przyszłą środę. Nie wiem kiedy to wszystko nadrobią. Chyba gdzieś w listopadzie dopiero..

Tomko | 2020-08-27 10:11

Stary kibic 40 - moze do historii się bardzo wielkiej nie zapisze, choć to w koncu Puchar Polski, ale wyglądało to bardzo obiecująco i mozemy być zadowoleni z postawy Stali wczoraj. Olimpia nie miała nic do powiedzenia.

Szymen | 2020-08-27 10:27

Tomko, przestań już pisać takie bzdury o zgraniu i wychwalać drużynę pod niebiosa. Cały poprzedni sezon też się zgrywali i faktycznie kibicom gały na wierzch wyszły - na wieść o tym że spadamy do buraczanej ligi.

Piszesz o zespole w takich superlatywach jakbyśmy z jakimś I-ligowcem grali. Zejdź na ziemię.. To była Pysznica. Zespół złożony z ludzi uczciwie pracujących a grających w weekend dla rozrywki.

Ich obowiązkiem jest teraz rozjeżdżać każdego w tej lidze po kilka bramek różnicy, skoro sezon wcześniej ogrywali kandydatów do awansu i nigdy nie wracać do tego poziomu na którym obecnie są.

Młodynie | 2020-08-27 10:33

Hudzik dramat siata po strzale piętą

Misio | 2020-08-27 11:02

Posłuchałem przed chwilą wywiadu z naszym trenerem po meczu w Pysznicy i takie dwie myśli mi przyszły. Panie trenerze Szydełko: po 1. Może rozwiązaniem jest odbywać jedną jednostkę treningową na "wiejskim" boisku lub grać sparing z jakąś lokalną drużyną? Nie zawsze w lidze przyjedzie Wam grać na idealnej płycie! Ponadto granie na wsi, to promocja dla klubu i przegląd lokalnych piłkarzy. Po 2. Jeżeli nie chcecie grać po "wioskach", to zaproponujcie Wólce Tanewskiej rozegranie meczu w Stalowej. Mecz otwarty. Zaprosić dzieci z Domu Dziecka, szkoły itp. Dla chłopaków z Wólki rozegranie meczu na głównej płycie w Stalowej, to nie lada atrakcja!

Vielitz44 | 2020-08-27 11:08

Misio - dobry pomysł, ale pewnie w klubie na takie akcje marketingowe W ŻYCIU nikt nie wpadnie, u nas marketing nie istnieje...
Hudzika zaś wracając do tematu "z wyżej" - trzeba zrobić pomocnikiem/napastni kiem może (Śpiewak dobrym obrońcą też nie był, a napadzior już tak)? Bo coś tam grał, ale te błędy to fakt, dramat. Gorzej, bo u nas każdy środkowy robi błędy. W dodatku ta gra 3 z tyłu to dramat, nawet Pysznica parę razy wchodziła w obronę jak w masło, tylko za słabi byli by coś z tego wycisnąć...

Tomko | 2020-08-27 11:23

Szymen - mi chodzi o obecny sezon. Tamto to już historia. Jak mam nie chwalić druzyny po tak wysoko wygranym meczu? Ile byście chcieli? 20 do zera? Rywal jednak coś tam potrafił i nie tak łatwo strzelić gola, Olimpia też miała swoje okazje choć sporadyczne, wiadomo nie połozą się przed Stalą. Ale dominacja Stali była godna uwagi. A co do Hudzika bo tutaj widzę dyskusja to też ma zadatki chyba bardziej ofensywne niż defensywne. Imponujace było jak wczoraj mijał jak tyczki piłkarzy Olimpii tylko brakowało mu wykończenia. Ma ciąg na bramkę i tam Hudzik naprawdę może się sprawdzić. Tak samo było ze Śpiewakiem przecież, jako obrońca radził sobie średnio i dopiero ofensywa to było jego powołanie. Może i Hudzika tez ustawić jako pomocnika i mógłby wiele fajnego dać. Ale trener decyduje i widzi, on dobrze wie gdzie mu lepiej.

A i zapomniałem napisac poprzednio teraz mecz w Pucharze Polski z drużyną z Wólki Tanewskiej. Gospodarze też będą pewnie zdeterminowani aby na tle Stali pokazać się z jak najlepszej strony. Paradoksalnie ten mecz może być dla Stali trudniejszy niż z Olimpią. Tanew u siebie jest groźny. Czuje że takiego gradu bramek to jak w Pysznicy to tam nie będzie. A tak w ogóle to Tanew ma fajny stadion w uroczej okolicy. Niedaleko San, ja byłem tam nie raz, mają bar przy stadionie gdzie można w czasie meczu zjeść hamburgera albo hot doga. Więc nie ma co już narzekać. To jest ciekawostka i dla Stali i dla kibiców, gra w takich miejscach..

Vielitz44 | 2020-08-27 11:30

O kuźwa, myślę tak samo jak Tomko, trza chyba zakończyć pisanie komentarzy :P

Stallzks | 2020-08-27 11:54

Tomko widze przerasta Rafixa o głowę, gość jara się meczami z okręgówką hahah. Masakra hahaha

Pjona_ziom | 2020-08-27 14:16

TOMKO zapomniałeś pochwalić bramkarza że w tym meczu był jak mur i pochwały największe dla pana Bobera że tak fantastycznie przygotował drużynę do tej batali z ciężkim rywalem.
Faktycznie powinniśmy grać ligę niżej czeka LKS Zbydniów z pięknym stadionem czy Sanna Zaklików z przepięknym ośrodkiem turystycznym wkoło stadionu zalew, Bar Rybka, stare miasto rynek, czeka Retman Ułanów a wiadomo miasto z historią Flisacy rejsy galeriami po tanwi, jest KP Zarzecze a wiadomo nie od dziś że tam niedaleko są najlepsze dyskoteki...

Tomko | 2020-08-27 15:10

PJona-Ziom - Stal nie będzie niżej grała bo za rok wróci do 2 ligi. A z takimi zespołami to gra tylko w Pucharze Polski. I nie ma co robić z tego tragedii bo to też fajna przygoda dla nich. Olimpia akurat w okręgówce ma wyrobioną markę i klasę. To jest legenda stalowowolskiej okręgówki. I był to bardzo pożyteczny i fajny sparing dla Stali. A to że w okolicy wyrastają piękne obiekty to tylko się z tego cieszyć. Retman Ulanów moim zdaniem gra za nisko a i Sanna Zaklików mogła by awansowac też wyżej, bo mają obiekty i możliwości. Retman z reszta kiedyś grał w 3 lidze.
Nie jaram się grą tam np Olimpii, ale Stali.
Teraz najważniejszy jest mecz z Koroną, nikt sobie chyba nie wyobraża innego wyniku niż zdecydowane zwycięstwo Stali, czas pokazać klasę i siłę i udowodnic kto będzie w tej lidze rządził. Wisła Puławy niech się tak nie rozpędza lepiej bo może się wkrótce to zmienić.

Stalowiec1938. | 2020-08-27 15:45

Tomko zejdz na zimie czym ty się jarasz ? tym że wygraliśmy ze średniakiem klasy Okręgowej w który pewnie trenuje raz max 2 razy w tygodniu w którym grają pasjonaci amatorzy za friko ? Zejdz na ziemie samo to że gramy takie mecze to już jest naszą kompromitacją nie ujmująć nic tym drużynom .Powrót do 2 ligi każdemu marzy się ale obiektywnie na tą chwilę faworytem są Puławy które mają mocną i szeroką kadre w przeciwieństwie do nas gdzie mamy 15 ludzi do grania a meczy dużo nie wiem na co czekają działacze tzn brak działaczy przyjdą kartki kontuzję to nie wiem kim my będziemy grać

Stalowiec1938. | 2020-08-27 15:47

Czas mija a my bez zarządu bez piłkarzy bez sponsorów jest super TOMKO

Makaio | 2020-08-27 15:56

Wow! Stal wygrała z jeszcze większym dnem niż jej sama ;p

Kamilosss | 2020-08-27 16:03

Tomko żyje w swoim świecie.

Co za transferami? Gdzie ktoś do kreowania gry? Bo to że kreacja kuleje widzieliśmy w Świdniku i ostatnio z Wólczanką.

Kto prezesem? Będą jacyś nowi sponsorzy? Czemu nie gramy przy jupiterach?
Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

Kamilosss | 2020-08-27 16:03

Tomko żyje w swoim świecie.

Co za transferami? Gdzie ktoś do kreowania gry? Bo to że kreacja kuleje widzieliśmy w Świdniku i ostatnio z Wólczanką.

Kto prezesem? Będą jacyś nowi sponsorzy? Czemu nie gramy przy jupiterach?
Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

Młodynie | 2020-08-27 16:05

Sponsor pewnie by był jakbyśmy się utrzymali teraz to może być z tym kłopot

1938fc | 2020-08-27 16:19

Nigdy nie mieliśmy zarządu, nigdy nie mieliśmy sponsorow oraz piłkarzy

1938fc | 2020-08-27 16:26

Od pewnego czasu a nie od zawsze .

1938fc | 2020-08-27 16:27

Oficjalnie Czubat prezesem klubu :)

Fanatyk38 | 2020-08-27 16:29

Dobrze , że przynajmniej internetowa publika trzyma stały , wysoki poziom bo już całkiem klapa by była w tym mieście.

Młodynie | 2020-08-27 16:32

Stawiamy na szkolenie bardziej prawdopodobnie

Dżef | 2020-08-27 16:33

MŁODYNIE , TOMKO PRZSSTAŃCIE BREDZIĆ

Stary_kibic40 | 2020-08-27 16:56

Kolejne pytanko. Jak tam ma się zastępca dyrektorka szkółki? Czy wszystko ok?

Kamillo26 | 2020-08-27 17:37

Dobrze chłopaki piszą brak jakichkolwiek wiadomości
Ludzie pytają o proste rzeczy i wiecznie brak konkretnych odpowiedzi od władz klubu
Ciekawi mnie czy jakiś zarząd przy Hutniczej pracuje i proponował bym się wybrać osobiście do towarzystwa które zarządza naszym klubem w kilkanaście osób i zapytać prosto w twarz wtedy może dostaniemy jakieś informacje bo ta grupka wogole się nie fatyguje aby o czymkolwiek nas kibiców informować

Tomko | 2020-08-28 00:26

Nie brędzę, tylko ciesze sie z wygranej. Bredziłbym jakby przegrali.. Z każdego zwycięstwa się trzeba cieszyć, nawet jakby wygrali z reprezentacją księży czy jakichs amatorów z Guliwera.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 16 210 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 28 190 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 789 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 932 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01665