Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz z Koroną II .

Mecz z Koroną II .
Panie i Panowie!!! Już w niedzielę - 30.08. STALÓWKA zagra z rezerwami Korony. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze dopingującym , który umiejscowiony będzie NA NOWEJ TRYBUNIE -sektory G 2 , G 3 , G 5 (od strony sztucznego boiska). Zapełniamy młyn i jedziemy z dopingiem od pierwszego do ostatniego gwizdka. Szczegóły dotyczące karnetów i biletow niebawem !!! Musisz tam być razem z nami!!! Hej STAL!!!

Komentarze (23)

1938fc | 2020-08-27 17:09

Co co z tymi co kupili karnety na starą trybune bo myśleli że tam będzie dalej młyn?

Fanatyk38 | 2020-08-27 17:33

Pewnie przeniosą w systemie skoro trybuna będzie wyłączona. I poinformują zainteresowanych.

Pjona_ziom | 2020-08-27 18:10

Trochę zamieszania z tymi karnetami

Stadion | 2020-08-27 18:45

Dobra ,to mając karnet na stara trybunę mogę wejść na sektor dopingujacy który będzie się znajdował na nowej trybunie? Ktoś coś wie? proszę o odpowiedź:D

Aleksander | 2020-08-27 18:55

Michał Czubat prezesem STALI STALOWA WOLA.

Kamil | 2020-08-27 19:27

spodziewałes sie kogos innego?

Filip kacper k. | 2020-08-27 20:05

czemu stara trybuna ma byc wylaczona?

Młodynie | 2020-08-27 20:56

A tak wgl Czubat ma wyższe wykształcenie jeśli mamy trzymać się wymogów ?

Jaszczur | 2020-08-27 21:36

Nie sprzedają biletow na starą trybune bo malo ludzi przychodzi , bilety do nabycia tylko nowa trybuna

Stary_kibic40 | 2020-08-27 21:56

Może otwórzcie sobie tylko sektor VIP, dla 50 osób, ciepłe posiłki, szwedzki stół, whisky, kobiety do tego i już. Nie róbcie już takich jaja, jakie działy się na przestrzeni ostatnich kilku lat w klubie.

Fanatyk38 | 2020-08-27 23:52

Rozumiem , że niektórzy maja narzekanie w genach i w każdym temacie znajdą coś żeby sobie ulżyć ale ludzie dajcie żyć.
Wygrają - to 5 komentarzy z czego 4 , ze w zlym stylu.
Przegrają- 105 komentarzy o stylu , taktyce i lista osób do zwolnienia.
Karnety za kwotę x- za drogie .
Bilety za y- za drogie.
I tak w koło Macieju. Kur... ilu z was zrobiło cokolwiek poza napisaniem tutaj żeby coś zmienić?
Oceniacie wszystko i wszystkich sami nie robiąc nic dla klubu. No moze ze 2 kupi bilet raz w roku jak ma wolne lub wróci z emigracji ... skonczcie pierdo..ć .

Fanatyk38 | 2020-08-27 23:58

I nie piszę tu na temat meczu PP w Pysznicy czy ostatnich tygodni ale...10 lat lub więcej. Nic się nie zmienia. Wieczni malkontenci, którzy dają upust swoim negatywnym emocjom w necie. Jesteście śmieszni. Zajmijcie się składem na niedziele bo Szydełko czeka na wskazówki.

Tomko | 2020-08-28 00:23

Moze to z powodu koronowirusa. Wyłaczona trybuna. Niestety epidemia ciagle trwa i niektorzy chyba o tym zapominaja. Dobra informacja jest też że domowe mecze i niektore na wyjazdach beda transmitowane na yt. Wiec dla tych na emigracji bedzie to dobra wiadomosc. W sumie 3/4 tej ligi robi coś takiego więc Stal nie moze byc gorsza.

Jefrey | 2020-08-28 01:42

Nie chodzi o korona wirusa...(lepiej chyba rozrzucić ludzi po całym stadionie niż gnieść ich na jednej trybunie)kasa misiu kasa...na starą jest po 10 a na nową ...już masz odpowiedź ...zawsze to piątka więcej od ludzika..

Vielitz44 | 2020-08-28 07:15

Ale to już pewne? Bo bilety na starą dalej można kupić. Może po prostu młyn się przeniósł na nową (swoją drogą, szkoda).
Jakieś transfery na horyzoncie? Wkrótce kolejne meczycho pucharowe więc mogli by potestować.

Młodynie | 2020-08-28 09:55

Troszkę szybki awans kilka lat temu kierowca busa a teraz prezes klubu

Boskizajkowski | 2020-08-28 10:08

na dzień dzisiejszy zaklepany Ukrainiec i wraca Michał Mistrzyk pozdrawiam wszystkich kibiców Stalówki HEJ STAL !!!!

1938fc | 2020-08-28 10:15

Ukrainiec na 3 ligę bardzo solidny zawodnik , ciekawe dlaczego wraca Mistrzyk jak go pożegnali w zimie. Czy to prawda że Mistrzyka wywalił Fabianowski bo różne głosy chodziło po mieście ale cieszy że kolejny wychowanek wraca . Podobnie ma wyglądać w rezerwach mają wracać wychowankowie z wiosek i wzmacniać rezerwy . Zobaczymy czy Czubat wywiąże się z obietnic i znajdzie sponsora który będzie wspierał tylko rezerwy.

Młodynie | 2020-08-28 10:21

Akademia pozyskała nawet kilku sponsorów a zaczynali od 0. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Boskizajkowski | 2020-08-28 10:29

i jeszcze jak ktoś nie ma biletu na niedzielę to kasy w klubie będą otwarte od godz 15 do 16

Okulickiego | 2020-08-28 10:44

Nowy prezes ma budować drużynę na powrót do lig centralnych i końiec kropka....!!!! Jeśli tak nie będzie to szybko poleci z wielkim hukiem. Myślę że miesiąc wytrzyma.... Póki co dobrze będzie jak ogarnie ten burdel po poprzednikach. Nie dopuszczam myśli że to będzie prezes jakiejś szkółki pod nazwą Stalówka PSA. Masz gościu się zabierać natychmiast za robotę znajdować sponsorów szkolić młodzież itd.... Tak że Do Roboty....!!!!

Vielitz44 | 2020-08-28 10:53

Kasy dziś czynne od 14-18.
Ale jeszcze raz - czy to z trybuną "hutniczą" to plota czy fakt?
Ktoś wie gdzie gra o 14, II drużyna? Na sztucznym czy starym bocznym?

1938fc | 2020-08-28 11:06

Rezerwy grają na nowym boisku tam gdzie jest trybuna

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 59 292 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 547 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 811 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 155 985 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01961