Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wstydliwy remis w Zamościu

Wstydliwy remis w Zamościu

Nasza Stal niestety nie potrafiła pokonać na wyjeździe najsłabszej drużyny na 3-ligowym froncie i tylko zremisowała w Zamościu z Hetmanem 1:1. Od 26. minuty zielono-czarni grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Khorolsky'iego. Mimo ogromnej przewagi Stali tylko raz udało się pokonał bramkarza gospodarzy. W końcówce meczu uczynił to Michał Fidziukiewicz i do Stalowej Woli zamiast kompletu oczek podopieczni Szymona Szydełki przywiozą tylko jeden punkt. W środę przy sztucznym oświetleniu o godzinie 19:38 będzie okazja do rehabilitacji. Stalówka przy Hutniczej 10a podejmie Chełmiankę Chełm.

Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)
1:0 – Rafał Kruczkowski (k.) 27′
1:1 – Michał Fidziukiewicz 85′

Składy:

Hetman Zamość (wyjściowy): Rosiak – Wolanin, Jamroż, Myszka, Białousko – Maciaś, Pupeć, Kruczkowski, Pokrywka, Turczyn – Cain.

Stal Stalowa Wola: Siudak – Jarosz, Witasik, Khorolskyi, Zięba (80′ Stępniowski), Jopek (69′ Stelmach), Mroziński, Zmorzyński, Surmiak, Mistrzyk (52′ Waszkiewicz), Fidziukiewicz.

Komentarze (29)

Pjona_ziom | 2020-09-6 20:24

Po pierwsze zamiast wysokich umów to niższe wypłaty i premie za wyniki.
Po drugie to SKAUTING.
A szkoda pisać bo nie dożyje czasów kiedy w tym klubie będzie normalnie

Filip kacper k. | 2020-09-6 20:28

nic nie zrobisz dopoki aktualne kontrakty obowiazuja. Tu trzeba niestety rewolucji.

Obawiam sie ze pozostala nam jzu tylko rownia pochyla to konca kadensji Lucjusza a potem juz tylko sport mlodziezowy

1938fc | 2020-09-6 20:39

Jak broniłem chłopaków tak teraz to nwm . Wstydliwy remis .......

Stalowiec1938. | 2020-09-6 20:40

masakra takie miasto jak Stalowa Wola a nie ma żadnej drużyny na poziomie zawodowym ! niestety od meczu spadkowego 0:3 z Siedlcami nie zagraliśmy jeszcze żadnego dobrego meczu a to co robimy w obronie to piłkarski kryminał ! skład w miare utrzymany po spadku a tu taka kaszana albo piłkarzom mniej chce się starać w 3 lidze albo wypaliła się relacja z trenerem i grają przeciwko niemu swoją drogą ta taktyka naszego wirtuoza jest bezsensu na ten poziom ligowy

Stary_kibic40 | 2020-09-6 20:40

Szczęśliwe 1-1 w Zamościu. Tego to szczerze mówiąc się nie spodziewałem. Może drona jeszcze jednego trzeba zakupić??? Kibice się złożą i już. Tak już na serio, to panowie trenerzy i zawodnicy, co wy k..... robicie??? Nie chce się wykonywać należycie swojej pracy, rozwiązać umowy za porozumieniem stron i wyjazd. Za ten remis ufundować z własnej kieszeni wejście kibicom na mecz z Chełmianką.

Filip kacper k. | 2020-09-6 20:40

z Chelmianka teraz remis, na Wisloce porazka. te druzyny to ciut wyzszy poziom niz Hetmanm Korona II, Wolka Pelkinska

Pjona_ziom | 2020-09-6 20:43

Obawiam się że musimy się powoli przyzwyczajać że kilka najbliższych lat jak nie więcej będziemy walczyć o remis z wioskami.

Raul | 2020-09-6 20:46

Szymon Szydelko znowu w szoku , tego sie nie spodziewal , niepotrzebnie wdawalismy sie w dyskusje z sedzia. Brawo ,brawo ,brawo. Przegrac ,bo remis z outsajderem i pewniakiem do spadku zlozonym z 18 -19 latkow , ktorzy 2 miesiace temu marzyli o grze w 3 lidze to WSTYD I HANBA. Czlowieku zbieraj manaty i wypad. Zadna formacja nie gra poprawnie . A obrona i pomoc to KRYMINAL.

Stalowiec1938. | 2020-09-6 20:51

z niewolnika nie ma pracownika jak nie podoba się im tu to do widzenia i niech sobie wbiją do głowy że w Stali trzeba zapie... i mieć stalowy Charakter a nie pańszczyznę odwalać , Jak tam to ma wyglądać to lepiej swoich chłopaków co przynajmniej bedą się afiszować z tym klubem i gryżć trawe za ten klub nawet kosztem gnicia w tej lidze rok , dwa

Johny | 2020-09-6 21:02

Weżcie wreszcie normalnego trenera z doświadczeniem, wizją taktyczną, żeby poukładał to towarzystwo, a nie trenerzyka, który z piłkarzami jest kumplem i nie zna nic innego jak jedno ustawienie drużyny, jeden skład, jedne zmiany i bladej wiedzy nie ma o prowadzeniu druzyny !!!!!!!!!!! Wstyd !!!!
Ten klub zarżadają amtorzy, a trenerem jest amator,!!!!
Szlag może trafić jak się takie wyniki i taka gre widzi.

Młodynie | 2020-09-6 21:05

Niestety jak trener bierze swoich kolegów czytaj Pilch i Ochal to takie są efekty znaczy się że nie chce mu się szukać albo nie potrafi ocenić zawodnika bierze tych co zna

Filip kacper k. | 2020-09-6 21:06

Pora chyba przestac blokowac Fidzia, niech idzie lige wyzej bo tu sie marnuje

Kamil | 2020-09-6 21:21

Każdy trener z zewnątrz zawsze będzie szukał i brał swoich. Tak było jest i będzie.

Vielitz44 | 2020-09-6 21:42

Ale tu nie są problemem ci 2-3 gracze, tylko gra całej drużyny - tym gościom nie chce się grać, nie chce się biegać i to jest problem. Albo grają przeciw trenerowi (raczej wątpię bo ich tak broni co mecz), albo są faktycznie zajechani po sezonie (to zmienić zawód). Nie zaczną biegać, to będzie dupa, bo ta liga to w 70% bieganie niestety.

Misio | 2020-09-6 21:53

Szkoda mi jest Jopka. On wygląda jak swój cień z poprzedniego sezonu. Wysłał bym go na 2 tygodnie na urlop, potem 2 tygodnie na zbudowanie formy i na drugą połowę rundy byłby jak dawniej. Ogólnie to najbardziej eksploatowanych wysyłał bym na urlopy i grał pozostałymi. Kadra jest szeroka. Trzeba rotować i odważnie wprowadzać młodzież.

Livio | 2020-09-6 22:42

Trenerze, Twoje wypowiedzi są żenujące. Wiecznie to samo...Nie masz pomysłu na grę i tyle w temacie. Masz honor to odejdź.

Filip kacper k. | 2020-09-6 22:42

nie ma. liczy sie pensja do konca czerwca 2021

Misio | 2020-09-6 23:07

Jarosz, Witasik, Mroziński, Waszkiewicz, Zmorzyński, Jopek, Stelmach, Fidziukiewicz grają od 14 maja praktycznie non stop co 3-4 dni. Nawet Lewandowski dostał wolne po takim maratonie. Dlatego podzielił bym ich na grupy i wysłał na urlopy. Potem okres przygotowawczy, mikro obóz i wracają w pełni formy. W tym czasie wykorzystać nowych , młodych i ławkę ( Stępniowski, Szifer) oraz wracających po kontuzji ( Michał Płonka, Sobotka) i jakoś pójdzie. Zrozumcie człowiek nie robot. Musi odpocząć, żeby na maksa funkcjonować. Inaczej posypią się kontuzje i będzie większy problem.

Johny | 2020-09-6 23:13

Z całym szacunkiem Tomko, ale my mamy same słabe mecze. Co z tego że wygrali dwa mecze u siebie, skoro drużyna nie prezentuje żadnego stylu, a na boisku nie widać jakiejkolwiek taktyki i pomysłu na grę. Ten trenerek w każdym meczu schematycznie zestawia zespół z dziurawą obroną, robi takie same zmiany, a po meczu gada takie same bzdury. Ta drużyna się cofa w rozwoju i to wida. Zawodnicy męczą się na boisku i w tym klubie. Za moment skończą się im umowy i nie będzie komu grać. Tą ligę powinniśmy wygrać bez problemu, ten mecz w Zamościu powinniśmy 3-0, ale....nie z tym trenerem.

Misio | 2020-09-6 23:31

Nie wiem czy Wy to widzicie, ale Jarosz, Jopek, Stelmach i Waszkiewicz wyglądają jak te konie co ciągną wozy na Morskie Oko. Niby piękne, ale zmęczone! Dziś Mroziński jest najlepszy w każdym meczu, Zmorzyński zapierdziela, ale za chwilę nie dadzą rady. Waszkiewicz zawsze dynamiczny, słania się na nogach. Fidziu mimo, że strzela, dochodzi do sytuacji, to jednak widać, że nie ma tej dynamiki co wcześniej. Pograjmy Stępniowskim, Sziferem, Ziębą, Ziółkowskim, Tłuczkiem, Płonką, Sobotką, Wojtakiem, Włodkiem, Surmiakiem i pozostałymi. A ww trzonem trzeba rotować!

Raul | 2020-09-6 23:32

4 mecze , 2 kompromitacje - to tak chcesz Szydelko awansować ????? No bez jaj ... Ty i caly ten Twój Autorski "ZESPOL" NIEUSTAJACEJ NIEMOCY.

Fanatyk38 | 2020-09-6 23:37

Tomko zmień płytę bo oczy bolą od tego pierd...nia.
Masz z trenerkiem coś wspólnego. On też bredzi.
Kopacze powinni zapłacić za bilety ludziom ze swoich 2 ligowych pensji...bo takie mają a poziom prezentują ...mizerny.

Misio | 2020-09-7 00:16

Skład na Chełmiankę: Siudak - Khorolsky, Mistrzyk, Witasik , - Szifer, Mroziński, Stępniowski, Ziółkowski, Zięba- Tłuczek, Fidziukiewicz

Misio | 2020-09-7 00:18

Jarosz, Jopek, Zmorzyński i Stelmach wolne!

Jaszczur | 2020-09-7 02:07

Bardzo słabo zagrał Khorolsky po odbiorze piłki ani jedno celne podanie , Mistrzyk bardzo słabo , i... Fidziukiewicz poza golem to widać zmęczenie u niego( 3 zmarnowane sytuacje).Najlepszy w druzynie to Siudak , Mrozinski i Surmiak do 75min, Zmorzynski standardowo waleczny ,szybki po jego akcji padł gol .Łatwe mecze za nami teraz będzie ciężko remis z Chełmianką to będzie dobrze.

Stallzks | 2020-09-7 06:16

Szydełko bobek Nowak out - spusciliscie nas z ligi, osmieszacie nas ligę niżej.

Stallzks | 2020-09-7 06:17

Tomko to bober w najczystszej postaci

Dżef | 2020-09-7 06:24

"....bagaż goli".
OMG.
Co za paua.

Mariuszstalowa | 2020-09-7 16:46

Do JASZCZUR - o jakim zmeczeni ty mowisz??ludzie napieprzaka po 8 godz albo wiecej na budowach , felgach itp , a tu zagranie mecz 3 meczy czyli okolo 4,5 godz w tyg uwazasz za zmeczenie . Zobacz jak najlepsze drozyna na swiecie graja . Liga Mistrzow , puchary i i co chwile kolejki do rozegrania.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 78 771 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 32 061 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 675 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 14 518 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01414