Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Wisłoka - Stalówka. 0:2

Za nami kolejny ligowy wyjazd, tym razem do Dębicy. Oficjalne info, że wejdziemy na stadion pojawiło się w czwartek. Udało się dzięki pomocy kibiców gospodarzy.

Na mecz z Wisłoką Podróżujemy autokarem i autami w obstawie psów. Pod stadionem parkujemy praktycznie przed wejściem na sektor miejscowych. Szybko chcemy to wykorzystać, małe zamieszanie i pęka brama ale mundurowi ogarniają sytuacje, mocno gazują i wymachują strzelbami. Jedna osoba z Przemyśla niestety zawinięta . Później Sprawnie wchodzimy na sektor gości , wieszamy flagi i rozpoczyna się festiwal wymiany uprzejmości , przeplatany normalnym dopingiem. W końcówce spotkania pada dwie bramki dla nas . Po meczu , kilka słów mobilizujących piłkarzy do walki o kolejne wygrane i w dobrych nastrojach ruszamy do Stalowej Woli.

Łącznie w Dębicy zameldowało się Ok 180 kibiców (nie wszyscy na sektorze) w tym : 45 Polonia , 5 Jastrzębie , 3 Dynamo , 1 Karpaty oraz 16 FC Nisko. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie. Do następnego.

Hej Stal !!!

Komentarze (19)

Fanatyk38 | 2020-09-15 09:13

Skończcie pier...ić!!!

Kategoriak | 2020-09-15 10:04

Od pewnego czasu po mieście chodzą słuchy ze w klubie ma dojść do zmian i zarząd będzie chciał opierać drużynę na chłopakach z regionu i wychowankach

Kamillo26 | 2020-09-15 10:13

Dlaczego komentarze są usuwane

Mylffon | 2020-09-15 10:58

Bo się nie da tego czytać

Okulickiego | 2020-09-15 11:04

Ślepy ślepego prowadzi.... Heh. Za pół roku oczekujcie wyników i zweryfikujcie to co tu zostało usunięte.

Edek38 | 2020-09-15 11:55

Jak odetną kasę w zimie i postawią na młodzież bo bez kasy nie zatrudnią innych, to zgnijemy w tej lidze lub niżej.
Tymczasem. Trenerzy i menagery muszą przenieść się na inną stronę, najlepiej klubową- oficjalną i tam wdrażać swoje ideologie i pomysły.
Tu skupiamy się na poprawie frekwencji w młynie i dopingu a nie taktyce i transferach.
Powodzenia

Nicke | 2020-09-15 12:10

A gdzie niby na oficjalnej można cokolwiek komentować?

Edek38 | 2020-09-15 12:14

A co mnie to obchodzi. Możesz zgadać się z resztą i założyć nową stronę . Będziecie sobie tam prowadzić ten ciekawy dialog.
W sobotę idziemy na mecz!!!

Vielitz44 | 2020-09-15 12:39

A tak akcja z wejściem naszych na Wisłokę to już będzie standard? W sensie u nas goście też się będą pojawiać, czy to tylko jednorazowa akcja?

Co do frekwencji - mamy mecze wieczorne, mamy ważne zwycięstwo - teraz wszystko w nogach i głowach graczy, jak zrobią serię zwycięstw, to o liczbę na trybunach nie będzie trzeba się martwić - jak będzie wtopa, to niczym ludzi na stadion już nie uda się ściągnąć...

1938fc | 2020-09-15 12:56

Klubu się dogadują albo kibice i goście na sektor gościu mogą wejść bez problemowo chyba że policja się zepnie i zacznie robić kłopoty

Kamillo26 | 2020-09-15 13:00

To po co stronę zakładacie i dajecie możliwość komentowania a później usuwacie
Bardzo inteligentny tok myślenia
Po to jest strona żeby każdy mógł komentować co myśli a nie tylko zostawiać wygodne komentarze, każdy ma prawo do swojego zdania a takim podejściem jak EDEK38 napewno przyciągnięcie więcej kibiców

Edek38 | 2020-09-15 13:36

Na tej stronie nie masz żadnych praw .
Na swojej mozesz mieć jak ją zrobisz. Do fb też tak się żalisz albo do innych portali , .gdzie kasują niewygodne treści? Poza tym wg Ciebie kasowane sa niewygodne a wg mnie te ktore mie dotyczą tematu...
Nikt Cię nie zmusza do czytania i odwiedzania tej strony.
Kibice mają przyjść na stadion a nie jak ty i twoi koledzy, przed monitor...to różnica. Wykup transmije i tam komentuj swoje myśli.
Wszystko na temat transferów i taktyki zostalo już napisane pod poprzednimi newsamj wiec jak Ci się nudzi to tam sobie poklikaj.
To nie jest państwowe czy z publicznych pieniędzy żebyś sobie decydował co ma być i jak.
Możesz też zacząć pisać listy do szydełki z poradami. Jest wiele sposobów Na zaspokojenie waszych potrzeb ale ta strona tego nie zrobi.

Kamykrah | 2020-09-15 13:52

Brawo już też miałem dość czytania tych wypocin. Sobota 19:38 widzimy się na sektorze. Hej STAL

Kamillo26 | 2020-09-15 13:53

I tu się mylisz bo na meczach jestem od 20 lat jak tylko moge i zawsze będę bez względu na to co se myślisz i piszesz a o moich prawach nie musisz mi mówić bo po twoim komentarzu widać twój poziom inteligencji. Jak tak dalej będziesz zachęcał kibiców to niedługo będą ich tłumy
Pozdrawiam i kończę zbędna dyskusje

Sciemaa | 2020-09-15 14:35

Kibice MOGA przyjsc na stadion a nie maja:)

Edek38 | 2020-09-15 15:41

Kamilo, to czy ty i tomko czy misio będziecie tu klikać ze swoich kilku kont to poważnie kolo ch mi lotto. Bardzo polecam 90 minut pl. Tam się wykażcie na arenie krajowej.

Owszem , mogą ... ale też powinni bez względu na postawę kopaczy.
Bo jak już było pisane i śpiewane , nie chodzimy tam dla Szydełki czy Fidzia tylko dla Klubu. Od lat. Oni swoją postawa mogą i powinni nas zachęcać a my swoją powinniśmy nakręcać kolejnych sympatyków .
Niektórzy pomylili priorytety i chcą zaspokoić swoje dyrektorskie. trenerskie czy managerskie ambicje pisząc eseje jak to nie powinno być wszystko zrobione lepiej a nie potrafią kupić biletu. Bo...zawsze coś hehe.
Jest wiele innych stron w necie wiec znajdziecie gdzieś swoje miejsce.
Tu kariera dobiegła końca. Dziękujemy za współpracę i powodzenia.

Edek38 | 2020-09-15 15:56

Frekwencja na stadionie zależy od wielu czynników . W dużej mierze od wyników. Na wiele a nawet na większość tych czynników nie mamy fizycznie wpływu jako Kibice. Możemy jednak zrobić coś pożytecznego. Zbudować atmosferę wokół piłki w naszym mieście . Pokazać władzy , że jest dla kogo utrzymywać ten klub. Że są kibice dla których warto było wybudować stadion i TRZEBA WRÓCIĆ NA CENTRALNY szczebel rozgrywek !!!
Jest wiele sposobów i dróg .
I to na kibicowskim aspekcie mamy się skupić .

Johny | 2020-09-15 19:55

Czyli generalnie: W sobotę wszyscy którym leży dobro klubu: NA MECZ !!! Co z tego, że 4 liga ( dla mnie to nie jest żadna 3 liga), skoro wreszcie mamy stadion, mecze przy swietle, o którym mogliśmy tylko pomarzyć.... Tylko drużyny brak póki co... Zawsze kibice, atmosfera i doping były 12 zawodnikiem. A zatem szal w rękę i na stadion !

Adams | 2020-09-15 23:52

Przyznam od dłuższego czasu czytam prawie wszystkie komentarze i napisze wprost ...Jestem zażenowany poziomem dyskusji i rożnymi kłótniami które można nazwać bezsensownym pie**oleniem ....
Przypomnę o tym co jakiś czas temu pisałem o profesjonalno - kibicowskiej stronie , znowu po raz kolejny utwierdzam sie że tu dzieją sie coraz gorsze opinie ( czasami mam wrazenie jakby tu pisali zwolennicy wrogiego klubu ) co jest naprawde zle odbierane ... nawet przed obcych którzy tu zaglądają.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 625 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 211 981 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 53 406 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 25 446 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01674