Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Jutro gramy. Przed nami kolejny mecz ligowy. Już jutro zielono-czarni zagrają przy Hutniczej z Lewartem Lubartów. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:38. Lewart po 10 kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Zespół ma na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. W ostatnim meczu podopieczni Tomasza Bednaruka zremisowali z rezerwami Cracovii 1:1 . Miejski Klub Sportowy Lewart Lubartów założony został w 1928 roku. Barwy klubu biało-niebieskie. 3 liga to najwyższa klasa rozgrywkowa w jakiej występował ten klub. STAL rozegrała z Lewartem 4 mecze na poziomie 3 ligowym, 2 z nich wygrała i 2 razy przegrała. WSZYSTKICH sympatyków Stali zapraszamy na to spotkanie. Hej STAL

Komentarze (128)

Stary_kibic40 | 2020-09-18 15:12

Takie pytanko jedno. Co to się dzieje ostatnio ze Stalówka TV?

Amator | 2020-09-18 20:47

To jutro musi byc 3:2 w meczach na korzysc Stalowki oczywiscie. Innego wyjscia nie ma :). Prosba o delikatna relacje w komentarzach, na tw raz jest, raz nie ma.

Kamil | 2020-09-18 22:21

Nie obiecuję ale może coś się pojawi. W razie czego zapraszam na video na tvcom.pl

Jw27 | 2020-09-19 14:36

Na tvcom brakuje komentatora co w drugiej lidze był zawsze.

Młodynie | 2020-09-19 16:24

Wie ktoś czy derby z naszymi kibicami na sektorze gości ?

Nicke | 2020-09-19 16:53

Podlasie, które dopiero dostało 0:8 z Koroną II, wygrywa 5:2 z Hetmanem...

Stary64 | 2020-09-19 16:54

Na tvcom ostatnio był komentator

Maxtor84 | 2020-09-19 17:16

Puławy jadą ostro ...

Mariuszstalowa | 2020-09-19 18:20

Ale my jestesmy ciency . Taka Chelmianka pojechana dzisiaj 1:5 Hetman nie pepiej, a my ledwo remisujemy lub przegrywamy

Amator | 2020-09-19 18:23

Kamil - jasne, chciałbym ale sam mam trening kosza z dzieciakami w tym czasie u siebie, wiec nie ma jak :)

Pjona_ziom | 2020-09-19 18:46

Dziś znowu będzie trudny ciężki mecz i bronienie bramki tylko że obawiam się że limit szczęścia wyczerpał się w Dębicy. Hej Stal

Jaszczur | 2020-09-19 18:57

Lewart jest slaby ,dzis tylko zwyciestwo 2;1

Młodynie | 2020-09-19 19:00

Będzie ciężko styl drugorzędny mają wygrac

Młodynie | 2020-09-19 19:13

Bardzo słaba ławka rezerwowych

Pjona_ziom | 2020-09-19 19:18

Słaba ławka? Zaczęło się stawianie na swoich ... Najbliższe lata będziemy ogrywać zawodników...

Kamil | 2020-09-19 19:18

Stal: Siudak - Waszkiewicz, Zmorzynski, Zieha, Fidziukiewicz, Mroziński, Surmiak, Stelmach, Jarosz, Jopek, Khorolskyij.

Lewart: Wójcicki - Zbiciak, Swiech, Michałów, Najda,Fularski, Zelisko, Budzinski, Maksymiuk, Aftyka, Szczotka.

Pjona_ziom | 2020-09-19 19:21

Jeśli będą walczyć mogą być emocje powiem tak. Jeśli będą grać na stojąco to ...

Młodynie | 2020-09-19 19:24

Aftyka to był gwiazda Legii Warszawa duży talent swojego czasu Maksymiuk wieloletni kapitan Puław Szczotka ograny w 1 lidze

Młodynie | 2020-09-19 19:26

A nie to nie ten Aftyka

Nicke | 2020-09-19 19:33

Jak Tomko typuje 5:0 to pewnie będzie 1:0 albo remis.

Vielitz44 | 2020-09-19 19:57

18min, słabo. Błąd coś chce, reszta sobie coś tam biega. Mecz wyrównany. Teraz mało nam nie wcisneli.

Vielitz44 | 2020-09-19 19:57

Vlad.

Pjona_ziom | 2020-09-19 20:08

Witasik kartki ?

Młodynie | 2020-09-19 20:15

Marek Drozd już nie pracuje w klubie ?

Vielitz44 | 2020-09-19 20:22

Słaby lewart i słaba stał, o takie o kopanie wieczorem jak na orliku.

Vielitz44 | 2020-09-19 20:24

Po 0 do przerwy. Że 2 akcje, w tym jedna kontra na koniec, tyle. Nie ma poprawy, łudziłem się jednak.

Pjona_ziom | 2020-09-19 20:26

Jarosz do zmiany i Ukrainiec na środek pomocy się musi cofnac

Stallzks | 2020-09-19 20:27

Słaby Lubartów? Bardzo słaby... 7 różnych Lubartowa do przerwy, 1 różny Stali= co nam trener szydełko funduje ze swoją świetna formacją? Blamaż za blamażem, kto go tu ściągnął, proszę o normalność futbolu w Stalowej Woli. Wywieźć na taczkach, dopłacimy!

Nicke | 2020-09-19 20:46

Tomko gdzie to 5:0?

Filip kacper k. | 2020-09-19 20:56

Trzeba zbierac i szanowac punkty. Przy niekorzystnych wiatrach moze spaść 9 druzyn z naszej 4 ligi. Takze punktować bo w tym sezonie twarda walka o utrzynanie.

Pozdrawiam dyrektora Nowaka i trenera stratega szymona ekstraklasa szydelko. Oby pensja wpadała

Młodynie | 2020-09-19 20:56

Spokojnie wygramy 1 bramka w 90

Filip kacper k. | 2020-09-19 21:23

Szydelko wypierd..aj

Mariuszstalowa | 2020-09-19 21:27

No to 0:0 - chyba nie musze mowic co trzeba z trenerem zrobic.

Filip kacper k. | 2020-09-19 21:35

Jego nie wolno zwolnic. Jego trzeba wypi...rdilc dyscyplinarnie. Jaro, wtorek, Baracia lebiody, adamu. Ratujcie to proszę. Trzeba pogonić cudaka z sieniawy. Koniec maniebua. Kolejny mecz taki sam jak x Siedlcami chelmianka hetnsnen skra. Teraz plecy w derbach.

Lucek rozgon to. Zakrec kurek. Zero kasy. Od 5 ligi zacznijmy od nowa

Tomko | 2020-09-19 21:39

Nie tak to miało wyglądać.. Ten cały Lewart miał wiecej szczęścia niż rozumu. Do tego skąd oni wytrzasneli tego sędziego? Po raz kolejny przeszkadzał Stali w grze, gwizdał jakieś faule w polu karnym których nie było.. Cóż słabsze mecze się zdarzają. Teraz trzeba rozwalić Podlasie w środę. Liga jest długa i jeszcze wszystko się może zdarzyć. Oni tak naprawdę dopier owchodza do gry.. Brakowało szczęścia przy sytuacjach dziś. Trzeba wyciągnąc wnioski. Trener Szydełko pewnie w środę da szansę jako drugiemu napastnikowi Mistrzykowi. Bo zagrał bardzo solidnie i o niebo lepiej od Ukrainca. Grę można podsumować że była względnie pozytywna. Czyli że byly sytuacje, akcje i ciekawe zagrania a brakło szcześcia. Więc tak podsumujmy mecz był w wykonaniu Stali - względnie pozytywny.

Stary64 | 2020-09-19 21:42

Tomko przestań bredzić

Nicke | 2020-09-19 21:45

Tomko w maju: no nie był to zły sezon w wykonaniu Stali. 7 miejsce jest super w tej lidze...

Vielitz44 | 2020-09-19 21:50

Szkoda, że nie przegrali, może by zmusiło to kogoś by wywalić trenera, bo to po prostu nie działa i chyba już nie zadziała - Fidziu, Jarosz zero formy, albo chęci. Vlad jedyny co chciał, ale to nie jego pozycja zdecydowanie. No dramat no. Kibice fajnie ożyli pod koniec, szkoda, że nasi mimo chwilowego zrywu nie zdobyli chociaż tej bramki, po tym ch... meczu lepiej do domu by się wracało...
lipa jak ch...

Okulickiego | 2020-09-19 21:51

Nic się nie stało ....Stalówka nic się nie stało... Ostatni tydzień byłem na urlopie więc miałem okazję podpatrywać treningi grajkówi ekspertówod serie A czylli Szydełko-Bober. ....Byłem pod wrażeniem że na treningu w piątek miejscowy rolnik dostarczyl w celach szkoleniowych kilka główek kapusty bezpośrednio do szatni Stalówki. Dziś już wiem że przed meczem ta kapusta została zjedzona przez grajków i ma to olbrzymie znaczenie bo jak wiadomo kapusta - GŁOWA pusta....buahahahaha hahahah
Świnia niebozobaczy prędzej jak Stalówka wygrzebie się w tego gówna w jakie popadła....
Do zobaczenia za pół roku ..... wspomnicie wcześniejsze komentarze te usunięte ....
Mam w dupie Edziu co z tym zrobisz....!!!

Harnas | 2020-09-19 21:51

Tomko to była gwiazda z forum echo dnia, tam rozpisywał sie podobnie ale pod nickiem "kibic podkarpackiej piłki", taka sama beka

Filip kacper k. | 2020-09-19 21:58

Dobry renis. Ciężko będzie o utrzynanie w tym sezonie

Maxtor84 | 2020-09-19 22:02

człowiek czeka cały tydzień na meczyk, myśli sobie przyjeżdża drużyna z jakiegoś miasteczka do tego beniaminek więc będzie może lepiej w końcu jakieś fajne okazałe zwycięstwo a tu ? ..... nawet nie ma co komentować takiego dziadostwa jakie jest teraz nie było w tym klubie nigdy...

Mariuszstalowa | 2020-09-19 22:03

Zapowiadaja sie za rok derby miasta Stal Stalowa Wola - Stal II Stalowa Wola

Młodynie | 2020-09-19 22:03

Wygrać okręgowy Puchar Polski zgarnąć 40 tyś nagrody i mamy połowę na odprawę dla Szydełki

Maxtor84 | 2020-09-19 22:06

dobrze im cisnął po meczu jeden z byłych grajków Stali :) brawa dla niego

Adams | 2020-09-19 22:24

Po dzisiejszym meczu nie ma co sensownie komentować tu trzeba ratować klub póki jeszcze czas... Ogólnie po ostatnich wynikach ciężko coś pozytywnego napisać dlatego "włoski" trenerze czas na ciebie zawijać z klubu ze swoją żałosną hiper defensywną taktyką

P. S Tomko czytając twoje komentarze obawiam się o twoje zdrowie psychiczne... mam nadzieję nie jesteś uciekinierem z oddziału zamkniętego bo dla takich ludzi nie powinno byc miejsca na stronie dla prawdziwych kibiców

Jaszczur | 2020-09-19 22:43

Dzis na wyrożnienie zasłużył Siudak i Zmorzynski reszta slabo a Khorolsky , Zieba ,Stelmach Jarosz to gorzej niz slabo. Zmiana trenera pomoze tej druzynie bo oni strasznie sie mecza

Vielitz44 | 2020-09-19 22:50

Vlada to bym do jednego wora z tamtymi nie wrzucał, bo chłop walczył i się starał, po prostu totalnie nie jego pozycja i zero wsparcia - jako jedyny dostał przecież spore brawa z trybun, bo każdy jego walkę docenił. Reszta to fakt - dziś do słabych dołączył niestety Fidziu, zawalił z 2-3 kontry, piłka mu nie siedziała. Dramat z Jaroszem, co się z nim stało to ja nie wiem. Z połowa składu powinna dostać chyba z miesiąc wolnego, bo albo przemęczeni, albo jakiś sabotaż...

Jaszczur | 2020-09-19 22:58

Jak mozna stwarzac sytuacje jak gra sie 6 defensywnymi pilkarzami (Waszkiewicz, Jopek, Mrozinski , Stelmach ,Jarosz, Zieba) Mrozinski kreatywny zawodnik na obronie a kolek Khorolsky w ataku! Brak odwagi trenerowi bo w przerwie powinien za Khorolskiego wejsc Swierad a w 70 min za Stelmacha kolejny napastnik Pilch moze by cos wcisneli .

Kibic z młodynia | 2020-09-19 23:03

Tak pół żartem pół serio to trzeba zorganizować na portalu zrzuta.pl zbiórkę pieniędzy na odprawę Szydełki bo klubu na tą chwilę to nie stać.

Jaszczur | 2020-09-19 23:03

Do Vielitz44 : Khorolski nie łapał sie do podstawowego skladu trenera Wolowca w Wolczance jak wchodził na 15 min to do ataku. Moze sklonowac Zmorzynskiego ?ten to ma ambicje.

Vielitz44 | 2020-09-19 23:04

Zięba to raczej jeden z naszych ofensywnych graczy, ale fakt, ta gra defensywna to jakiś żart - Mistrzyka wepchał niby do ataku, nie ogarniam tego trenera i jego pomysłów, chyba totalnie się zagubił.

Stallzks | 2020-09-19 23:05

Tomko to zdecydowanie zryty człowiek opłacany przez szydełke. Jesteśmy ofiarami systemu i decyzji stworzynych przez Nowaka- Szydełko antytrener ! Autobus co mecz. Kiedy wreszcie wejdzie tu osoba z tego środowiska co pamięta że nie musimy się przed nikim kłaniać w tej lidze?

Vielitz44 | 2020-09-19 23:08

JASZCZUR - nie wiem co i gdzie grał Vlad, ale jako jeden z nielicznych chce grać, tylko widać trener nie wie gdzie go postawić. W Wólce grał w ataku? Przecież to obrońca i tak do nas przyszedł. No w ataku to średnio on pasuje, środek obrony/pomocy to prędzej. Zresztą o czy my tu gadamy - gra wygląda dramatycznie, postępu zero, ja sobie odpuszczam mecze Stalówki, nie mam nerwów do tego, wrócę jak coś się zmieni...

Adams | 2020-09-19 23:21

Trzeba w końcu zakończyć z antyfutbolową taktyką wstępem do tego jest usunięcie z sztabu szkoleniowego wielkich zwolenników defensywnej taktyki...

Johnnymalce | 2020-09-19 23:22

Panie Luciuszu.. Prosze.. Podziekujmy Panu trenerowi , i zawodnikom z komina placowego czyli np. Panu Fidziukiewiczowi.. Nie ma sensu pompowanie kasy.. Wszyscy na miescie mowią o 11 tys miesiecznie dla Fidzia .. moze i zasluguje ale tutaj nie spelnia sie chlop. W tym roku nie awansujemy, w przyszlym bedzie ciezko, a za dwa lata Wieczysta Krakow zgarnie wszystko.. Po prostu wrzucmy na luz ,nie ma ludzi do awansu, szkoda miejskich pieniedzy, czeka nas prawdopodobnie tyle lat w marazmie ile Mielec przezył.. Zniknie covidomania, biznes ozyje, moze za 3-4 lata zaczniemy budowac solidną druzyne na miare awansu do 2 ligi. Obecnie szkoda kasy nawet na prąd o 19:38 dla 400? kibiców.. Podziekowania nalezą sie tym najwierniejszym ktorzy byli, są i będą.

Amator | 2020-09-19 23:22

Szkoda, zwłaszcza punktów straconych, a kolejna okazja uciekła. Nic to, nosy do góry panowie - może być tylko lepiej :)

Adams | 2020-09-19 23:27

W aktualnej sytuacji obowiązkowo pozostaje przejść na
ofensywne ustawienie tj : 3-4-3 tylko że do tego trzeba odwagi której komuś brakuje...

Kamilosss | 2020-09-19 23:27

Czekam nadal na komentarz Misio i 1938. Jak tam genialna taktyka Szydełko?

6-7 piłkarzy o preferencjach defensywnych na boisku w tym samym czasie. Genialne. 3 liga. Mecz z beniaminkiem 3 ligi!!

Jaszczur | 2020-09-19 23:40

Sklad na Podlasie ;Siudak--Waszkiewicz , Jarosz, Witasik, Zmorzynski--Jopek--M rozinski, Surmiak, Mistrzyk--Swierad, Fidziuk

Stalowiak40 | 2020-09-19 23:57

Zawalają wszyscy po trochu. I ten gośc odpowiedzialny za transfery i Szydełko i kopacze. Dlaczego nie ściągnięto napastnika? Poza Pilchem ktory sie uczy dopiero grac?? Po co 4 bramkarzy, bardziej od sciagania tego Konefala spowrotem to mogli sie postarac o napastnika jakiegoś doswiadczonego. Nie wierze ze Stali nie bylo stac na jakiegos napastnika z tej ligi!! Niby maja tyle kasy i nic z tego. I teraz Szydelko ma problem bo robi napastnikow z stopera i skrzydłowego. Nie ma drugiego napastnika dla Fidziukiewicza, brakuje go i to az nadto widac. Niech ten typ od tranferow rozglada sie szybko za napastnikiem. Fidziukiewiczowi sie cos stanie i koniec. Kto zagra moze kolejny obronca w ataku? Mecza sie bo widac ze umiejetnosci maja duzo wyzsze od wszystkich co do tej pory grali, bo to sie widzi, chocby dzis po odbiorze i przewyzszaniu nawet szybkościa i startu do pilki. Ale taktyka jest nieodpowiednia na takie druzyny, to bedzie dobra taktyka na Wisle Pulawy i gore tabeli. To mozna cos takieg orobic ale nie z beniaminkami!! Tu trzeba grac ofensywnie. Na wlasne tylko zyczenie marnuja kolejne szanse bo mozna z tymi grajkami wygrac ta lige w cuglach. Ale nie z tym trenerem. Na takie druzyny to nawet 3 napastnikow, bo g.. graja i tylko sie bronią. Dzis nawet jak Stal szarpnela pare razy to juz tamci sie gubili. Ale za mało ich bylo w polu karnym. Wszyscy po części marnuja potencjual ten druzyny i na wlasne zyczenie beda gnic w tej lidze w nieskonczonosc!!!

Stalowiak40 | 2020-09-19 23:58

I dlaczego dalej nie gra Sobotka, obaj Płonkowie i nie ma w ogole rotacji nic? Oni zamierzaja jeszcze grac czy juz nie?

Raul | 2020-09-20 00:33

Pisałem , prosiłem , by tego pseudo- trenera zaraz po spadku wraz z wkladami w.......c , i teraz z nowym coachem z pomysłem i jakością na boisku lyknelibysmy te ligę na spokoju . Ale k....a NIE . No to macie totalne G...O .Brawo WY.

Stalowiak40 | 2020-09-20 00:39

Nie wiem kto tam odpowiada za tranfery ale chyba sam Szydelko daje wam do zrozumienia ze wlasnie napastnika brakuje, nawet na ktorejsc z konferencji tak mowil. I nic z tym nie robicie. Sciagnijcie jeszcze 5 bramkarza, moze i jego Szydelko do ataku wystawi

Raul | 2020-09-20 00:40

Panowie !!!! Polka nozna to esencja zycia , A Wy ( Prezydent , Jego ludzie , Pseudotrener I Wklady ) zrobiliscie Droge Krzyzowa . Dosc Cierpienia !;;;;!!;;;!!;;;!!!!

Młodynie | 2020-09-20 08:18

Michał Płonka i Sobotka kontuzje Tomek po operacji

Filip kacper k. | 2020-09-20 08:33

Lucjusz wykladaj 200 tys zl na pensję dla szydelko i bobera do konca czerwca i nie marudź

Livio | 2020-09-20 08:44

Trenerze Szydełko, gubisz się w swoich wypowiedziach, nie wiesz co odpowiadać na zadawane pytania na konferencji, nie masz już pomysłu na grę Stali...Po prostu ODEJDŹ i nie kalecz już tej piłki w Stalowej Woli!!!@

Filip kacper k. | 2020-09-20 08:50

Czy szymon szydelko znow byl dumny z chłopaków? Lucjusz dawaj podwyzki sztabowi trenerskiemu. Oj wydaja nas cudaki z sieniawy. Frajer nas goli i sie smieje.


Pozdrawiam prezesa Nowaka. Ile sttatty na pcpn? Lucek podwyzka sie należy

Filip kacper k. | 2020-09-20 08:50

Czy szymon szydelko znow byl dumny z chłopaków? Lucjusz dawaj podwyzki sztabowi trenerskiemu. Oj wydaja nas cudaki z sieniawy. Frajer nas goli i sie smieje.


Pozdrawiam prezesa Nowaka. Ile sttatty na pcpn? Lucek podwyzka sie należy

Młodynie | 2020-09-20 09:23

Kompletnie nie mamy środka pomocy zawodnika który wezmie grę na siebie . Jeszcze drugi napastnik . Taktyka piła do przodu moze Fidziu coś zrobi każdy już to zna 3 pokryje Fidzia i tak mają już co najmniej 1 punkt zapewniony

1938fc | 2020-09-20 09:24

Ktoś mnie tam wywołał chyba , Szydełko no nwm taktyka jedna pomysłu nie ma Fidziu nie ma z kim grać jest kabaret i tyle

Lats | 2020-09-20 09:35

Tu musi być szybka zmiana trenera. Z taka grą z każdym meczem będzie coraz mniej ludzi przychodziło na stadion. Druga bardzo ważna sprawa lepiej to wygladało jak kibice Stalówki byli na starej trybunie a nie przy sektorze rodzinnym. Mam dużo znajomych co przez tą decyzję przestało chodzić na mecze. w tym klubie nic już normalnie nie funkcjonuje. Czeka nas dużo lat posuchy.

Kamil | 2020-09-20 09:55

W klubie chcieliby się pozbyć Szydelki ale ten ma kontakt i trzeba by było mu płacić do czerwca a on jakoś nie myśli żeby sam zrezygnować i rozwiązać kontakt za porozumieniem stron. Sytuacja jest patowa i cierpimy wszyscy

Młodynie | 2020-09-20 10:04

To pokazuje profesjonalizm duetu Nowak- Fabianowski a w zasadzie jego brak. Zamiast dać kontrakt na rok i po sezonie negocjujemy nowy to dali na 2 lata

Młodynie | 2020-09-20 10:12

Nic może Kacper wróci niedługo.

Marco | 2020-09-20 10:17

Wczoraj na "małej " krytej był już motywator Szydełki ,który co jakiś czas go "pozdrawiał "i życzył "dalszych sukcesów " w tym klubie. (Szkoda że o Boberq zapomniałeś) .
Niestety w momencie gdy to my jesteśmy "faworytem " Szydełko zupełnie nie ma pojęcia jak ustawić zespół. Tak było w drugiej lidze i tak jest od początku tego sezonu. To było i jest powodem tego że przegraliśmy że Skrą, Garbarnią itd. Być może jego taktyka jest skuteczna ale tylko wtedy gdy nie jesteśmy faworytem jak np.z Polkowicami czy Katowicami bo w innym przypadku zupełnie sobie nie radzi i dlatego jest jak jest i lepiej nie będzie. A druga sprawa to nie wiadomo czy mu Śpiewak nie uratował posady, bo gdyby nie Kacper to nasz spadek mógł zostać zaklepany dużo wcześniej.

Młodynie | 2020-09-20 10:25

Czy Szydełko myślał w cudowne ozdrowienie Tomka Płonki że nie szukał napastnika ? Tomek w piłkę już nie zagra zostajemy Z Fidziukiewiczem który po wygaśnięciu kontraktu odejdzie

Młodynie | 2020-09-20 10:28

przepraszam wierzył

Mariuszstalowa | 2020-09-20 10:32

Szydelke odsunac do rezerw i niech sobie tam wprowadza taktyke , a brac kogo kolwiek na pensji w klubie - gorzej grac juz chyba nie moga . Jesli ludzie przestana na mecze chodzic to kasa z biletow bedzie duzo nizsza.

Młodynie | 2020-09-20 10:34

To jedynie zamiana stanowisk z Adamusem wchodzi w grę

Mariuszstalowa | 2020-09-20 10:36

To niech bedzie . Raczej watpie by zaczeli grac wiekszy piach bo to jest juz chyba dno.

Młodynie | 2020-09-20 10:59

Nowak myślę że dostanie awans na prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej .Golba ma wystartować na prezesa PZPN

Pjona_ziom | 2020-09-20 11:16

To ten słynny plan 5 letni. Już dawno pisałem że należy się awans dla pana Nowaka, marnuje się w PCPN

Nicke | 2020-09-20 11:39

Mi się wydaje, ze oni się pogodzili, ze Puławy wchodzą i grają bez presji. Będzie środek tabeli to tez będzie...

Vielitz44 | 2020-09-20 12:55

Nickie, z taką grą, to oni się pogodzą zaraz z kolejnym spadkiem, Lewart przy odrobinie szczęścia mógł wygrać wczoraj, karnego im sędzia nie gwizdną, dramat. Tym gościom się nie chce grać, nie mają świeżości ani chęci - po boisku biega 3-4 graczy, reszta chodzi i nie wie co robić. Niech już ten Adamus ich przejmie i może coś wywróci do góry nogami, bo to po prostu nie działa - przez to co się dzieje, zaraz na trybunach będzie garstka (a i tak mało nas chodzi) - ja już mam dość, i pewnie nie jestem sam - mamy świetne warunki, jupitery robią klimat meczu o jakim nie jeden z nas marzył i w taki sposób to się teraz niszczy, no szkoda słów. Gorzej być nie może, albo grają przeciw Szydełce, albo się sobą zmęczyli, albo po prostu są totalnie bez formy - oby coś się szybko zmieniło...

Młodynie | 2020-09-20 13:17

W razie zwolnienia Szydełki będzie kumpel Czubata Kijak niestety rozwalili klub i nie zanosi się na poprawę.Nie rozumiem dlaczego za plecami napastników nie gra Szifer .Zmorzynski w środku też mógłby coś zdziałać

1938fc | 2020-09-20 13:55

Młodynie Zmorzyński w środku pola? Szifer wczoraj pokazał jaki ma talent . Upadłeś na głowe od tych pisania komentarzy

Vielitz44 | 2020-09-20 14:05

Młodynie - po pierwsze, za jakimi napastnikami? Mamy obecnie jednego i niestety bez formy. Środek bardzo słaby, bo Stelmach bez formy, a Surmiak bardzo chce, ale chyba nikt mu nie powiedział, gdzie ma grać (a stworzył jedyne zagrożenie w tym meczu). Niech Szydełko testuje młodych napadziorów, to jedyna nadzieja, że któryś odpali u boku Fidzia. Vlad i Jopek defensywni, reszta musi coś w ataku działać, bo bida jak cholera, tu nie ma czego bronić.

1938fc | 2020-09-20 15:08

Resovia mobilizacja na Stalowa z 1 ligi 6 gości w tym Wasiluk Kantor Zapytowski

Młodynie | 2020-09-20 15:26

Mocno wzmocnieni z tym swoim Holendrem

Adams | 2020-09-20 15:26

To wyjaśnia czemu po 20 minutach jest 3:0 dla Resovii ...
Przy okazji w Elblągu kibice dali ciekawy przykład jak przegonić trenera

Stary64 | 2020-09-20 15:39

Już 5

Adams | 2020-09-20 15:39

Piękny wynik juz 5:0 a jeszcze 1 połowa trwa ...

Tomko | 2020-09-20 15:56

Nie jestem zadnym uciekinierem czy innym jestem soba po prostu. Tak wyzej dodajac. Jeszcze odniose sie do wyniku rezerw obecnie. Wielkie brawa kieruje do Resovii ze przyjechali do Stalowej w 1-szoligowym składzie na przeciwko juniorom. Mozecie kipic z radosci po tym sukcesie gdy bedzie odprawiac dzieci. To jest własnie klasa rzeszowskiego klubu. Moze na 15 latkow jeszcze 1-szoligowcow przyslicie??

Nicke | 2020-09-20 16:01

Tomko, ale
Jak my pojechaliśmy na Pysznice pierwszym składem to było ok?

Młodynie | 2020-09-20 16:30

Będzie 10 bramek ?

Pjona_ziom | 2020-09-20 16:45

Nie jest tak źle tylko 0-9

Młodynie | 2020-09-20 16:50

To w ramach rewanżu trzeba wysłać też 1 skład na Resovie

Maxtor84 | 2020-09-20 16:57

Obawiam się że nasz 1 skład mógłby miec problemy

Stary_kibic40 | 2020-09-20 17:07

Robienia jaj z kibiców ciąg dalszy. Nikt nie może tego przerwać. Szydełko błaźnie ty, bierz swojego pomocnika (kochającego Resovię) i wyp......... w końcu stąd. Czubat ty chłopaku z dhl czy tam dpd żyjesz w ogóle???

Pjona_ziom | 2020-09-20 17:13

Jedyna opcja to jest rozwiązać PSA bo ten cały kompleks PCPN i tak działa osobno i zacząć budowę klubu od zera tylko na ludziach którym zależy na piłce w naszym mieście...

Maxtor84 | 2020-09-20 17:20

kurde taki Łagów malutka wieś a zajmuje 5 miejsce z bilansem 5 4 1... co się to porobiło :(

Kamillo26 | 2020-09-20 18:23

To się porobiło że Stalówka nasza kochana gra dno doping coraz słabszy a i kibice wywalili Soleckiego to teraz mają kolesia Czubata co zna się lepiej na busach niż piłce i woloszyna totalnego buraka co mówi do szydelko wypier.... na konferencję
Lepiej nie będzie skoro zarząd już się wpierdala w szatnie to zobaczycie
Albo szydelko zostanie zwolniony i zajmą się ludzie którym zależy dobro stalówki albo będzie coraz gorzej

1938fc | 2020-09-20 18:28

Kiedy Wołoszyn powiedział do Szydełki na konferencji wypier.....?

Kamillo26 | 2020-09-20 18:35

Powiedział wchodząc do szatni po meczu z chełmianka do niego wypije.... na konferencję
Ci co są blisko wiedzą jaka kultura ten pan dysponuje.
Nie życzę nikomu źle ani tym panom mam nadzieję i wiarę cały czas że będą lepsze czasy dla naszego klubu ale wszystko ma swoje granice

1938fc | 2020-09-20 18:40

Na ten moment Szydełko jest na cenzurowanym i jeśli to prawda że gość nie ma zamiaru odejść to zaczyna to śmierdzieć sabotażem z strony Szymona . On już nie ma tutaj zwolenników w tym klubie oprócz chyba Bobera. Szydełko jeśli masz honor odejdź bo poprawy i szans na awans nie widzę

Filip kacper k. | 2020-09-20 18:43

Spokojnie. Cudak z sieniawy ze swoim bobrrkirm wydaja wszystko do konca.


Lucek dawaj wiecej kasy. Miasto bogate

Kamil | 2020-09-20 18:45

Szydełko nie odejdzie dobrowolnie. Nie zrezygnuje z kasy. Nikt go nie chce w klubie. Zwalniając go trzeba mu będzie płacić. A kasy na to nie ma.
Taki mamy krajobraz po poprzednikach

1938fc | 2020-09-20 18:50

Pytanie takie czy to prawda że 300 tyś ma zapisane w kontrakcie Szydełko? Kamil bo widzę że masz jakieś dojścia w klubie wiec pytam że taka kasa mu jest przypisana w razie zwolnienia?

Kamil | 2020-09-20 18:57

Wiem tylko tyle że chcą żeby odszedł ale nie mają kasy na to żeby go zwolnić. Jakie są zapisy to nie mam pojecia

Młodynie | 2020-09-20 19:13

Ja słyszałem że 80 tyś 300 to już kryminał w wykonaniu Nowaka

Vielitz44 | 2020-09-20 19:42

Ale co 300, powtarzacie jakieś ploty, to ile on zarabia i na ile lat ma kontrakt, bez przesady?
Zwolnić go nie można, ale prowadzić drużyny też nie musi, wejdzie ktoś z regionu na jego miejsce, najlepiej jak ktoś proponował - Szydełko rezerwy (chociaż to by zniszczyło klimat i u młodych) a Adamus Stal I i tyle, nic lepszego pewnie budżetowego teraz nie wymyśli. No chyba, że po kolejnej kompromitacji (kolejna "potęga" już w środę) może jednak sam zrezygnuje (ale mało takich ludzi, którzy sami by odeszli i zrezygnowali z kasy - a wątpię czy ktoś go teraz tak szybko przygarnie).

Okulickiego | 2020-09-20 19:54

No nie..... Trzymajcie mnie Velitz44 odzyskał wzrok i nawet słuch.....!!!! Buahahaha ha przewracam się że śmiechu..... I czytając komentarze to NIE trzeba będzie czekać pół roku na to aby inni niewidomi i głusi zaczęli normalnie funkcjonować..... Cdn.

Vielitz44 | 2020-09-20 20:01

OKULICKIEGO - ty jak zwykle mega pobudzony, więc nie wiem za bardzo o co ci chodzi.

1938fc | 2020-09-20 20:18

Czyli gra piłkarzy przeciw Szydełce możliwa , Adamus dla mnie gość bez charakteru. Wtorek , Wieprzec nawet tego Gasiora przekonać , Kijak nawet niech nie przychodzi. Moi faworyci i kandydaci na ten moment najbardziej godni tego stanowiska Wieprzec i Wtorek

Młodynie | 2020-09-20 20:31

Gąsior nie wiem czy już sobie spokoju z trenowaniem nie dał .Wieprzec dobra opcja

Kamillo26 | 2020-09-20 20:41

Panowie Jarek Wieprzec by przyszedł jeżeli by miał wolną rękę w działaniu czyli zarząd by się nie wtrącał w decyzję
Sławek Adamus prędzej się zgodzi i myślę że mimo jego defensywnego stylu gorzej by nie było nie mówiąc że ma większe doświadczenia od znawcy jednego ustawienia jakim jest szydelko

Makaio | 2020-09-20 20:43

Szydełko WON!!!

Pjona_ziom | 2020-09-20 20:44

Przecież oba trenerzy którzy mają jaja i przede wszystkim stalowy charakter czyli Wtorek i Wieprzeć są krótko mówiąc nie na rękę tzn nie są pisiorami kiedy to się zmieni nie wiem ale jeszcze cała runda to będzie dojenie resztek budżetu bo jeśli by mieli jakiekolwiek sumienie i trochę honoru to by się skończyło ale nic teraz Pan Wołoszyn dalej będzie mącił w klubie niestety.

Kamillo26 | 2020-09-20 20:45

Panowie co by się nie działo w środę wszyscy co mogą na mecz

Sa dwie rzeczy co przyciągają kibiców gra piłkarzy oraz klimat na stadionie i my zadbajmy o to drugie

Pjona_ziom | 2020-09-20 20:45

Kiedy odbędzie się zebranie Stowarzyszenia? Teraz to potrzebne...

Pjona_ziom | 2020-09-20 20:48

Potrzebny jest transparent na całą starą trybunę zrobić żeby dać do zrozumienia ..

Kamillo26 | 2020-09-20 20:57

Teraz to jest potrzebna na maks mobilizacja aby pokazać że na tym klubie zależy wielu ludziom wiem że ciężko będzie przyciągnąć pewne osoby po tych słabych meczach ale spróbujmy zrobić jak największą liczne osób dopingujących Uwierzcie mi że na chelmiance bardzo fajnie to wyglądało był bęben były flagi i jak będzie fajnie na meczach to i nowych ludzi w cześć przyciągnie atmosfera tam panującą i jak dojdą wyniki będzie bardzo dobrze dlatego wszystkich zachęcam na mecz mogłyby by się pojawić plakaty na mieście może garstkę kibiców by przyciągnęły ci i co chodzą i tak będą chodzić

Johny | 2020-09-20 22:30

Psy szczekają a karawana jedzie dalej....
I co z tego, że trener jest totalnym nieudacznikiem, skoro kontrakt powoduje, że jest przykuty do stołka i nikt go nie ruszy! Kuriozum, żeby nie można było pozbyć się faceta który mam wrażenie, że uczy się trenerki kosztem naszego klubu. A na wszystko pozwala Prezydent, Zarząd, Prezes i Dyrektor. Wszystkim się albo podobają mecze i rezultaty , albo nie mają bladego pojęcia, co zrobić. Coraz więcej osób żyje kosztem tego klubu nic nie dając w zamian: Płonka, Sobótka mają wieczną kontuzję, trener-sabotażysta że swoim giermkiem mają w nosie honor i mają się doskonale. W innym klubie już dawno polecieliby z roboty, bo ją po prostu fatalnie wykonują. No ale w Stalowej Woli ważne są układy i to one decydują o wszystkim.
Jak długo to będzie trwało?
Atmosfera siada, kibiców coraz mniej, młyn śmiesznie mały, frustracja ludzi coraz większa.... A miało być tak pięknie.
Ta drużyna już nic innego nie zagra. Oni po prostu nie wiedzą już co mają grać, bo niby od kogo mają to wiedzieć? Od faceta, który kupuje obrońcę i wstawia go do ataku???
Skoro tak łatwo było wymienić prezesa, to czemu nie można wywalić trenera i sprowadzić kogoś, kto będzie ratował klub, póki czas?
Chyba że tak ma być i wszystkim to pasuje, a wyniki i liga w której gramy to sprawa drugorzędna....

Pjona_ziom | 2020-09-20 23:17

W tym momencie klub nie stać na rozwiązanie kontraktu z Panem Sz a co za.tym idzie z Panem asystentnem B zbyt duże koszta bo ludzie odpowiedzialni za finanse tak się zaprzyjaźnili że doją kasę ile można... Smutne ale prawdziwe. Nawet taki Sobótka który na początku wydawał się że mu zależy dawać jakość ale dla.kasy po co ma się wysilać. Dojenie kasy się kończy po tej rundzie i jeszcze troche meczy zostało... zostanie burdel. Powtórze bolesną prawdę

Pjona_ziom | 2020-09-20 23:19

Jedyne wyjście to rozwiązać PSA i bez pieniędzy zacząć amatorsko walczyć od początku opierając zespół na ludziach tylko takich którym los klubu i piłki leży w sercu...

Fanatyk38 | 2020-09-21 06:29

Nic nie trzeba rozwiązać. Trzeba zatrudnić profesjonalistów a nie amatorów.
Po meczu w klubie kolejna wizyta kibiców. Po konferencji padło kilka trudnych pytań i ostrych słów w stronę trenerów i byłego prokurenta . Swoją drogą, nawet konferencja wygląda już amatorsko... trener, Krotoszyński , kamerzysta i JEDEN przedstawiciel dziennikarzy.
Szydełko bredzi o niewykorzystanych setkach i dośrodkowaniach.
Nawet gdyby miał 50 tysięcy wpisane Szydełko to Chodorek z Nowakiem powinni się na to złożyć i kontrakt z tym gościem trzeba rozwiązać bo juz nic z tej drużyny nie wyciśnie.
Jeżeli nikt się nie obudzi to skończymy jako bankruci na dnie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 61 268 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 50 212 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 31 632 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 791 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01572