Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z Lewartem.

Wygrywamy z Lewartem.
Za nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Tym razem Stalówka zagrała na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Zielono-czarni wygrali to spotkanie. Bramki na wagę trzech punktów padły w końcówce meczu.

Lewart Lubartów 1-2 Stal Stalowa Wola

Konrad Nowak 29 - Tomasz Płonka 77, Piotr Mroziński 90.

90bez udziału publiczności.

Komentarze (19)

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:21

Gratulacje dla Wietechy za piekne obrony i wygrane pojedynki. Cieszy wygrana za co gratulacje. Jesli mamy myslec o awansie w nastepnym sezonie to sporo trzeba popracowac. Strasznie duzo pilek tracilismy w srodku pola przez niedokladne podania co powodowalo to , ze Lewart mial naprawde kilka sytuacji do strzelenia bramki. Brakowalo kogos w srodku pola do szybkiego rozgrywanie pilek do napastnikow przez co Lewart spokojnie sie ustawial w obronie.

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:24

Ciekaw jestem czy Mrozinski skoro ma taki ciag na bramke to moze sprobowac go postawic w ataku.

Misio | 2021-04-29 03:58

Wygrana z Lewartem, ale fartem.

Cdncdn | 2021-04-29 07:31

Do wymiany 90 procent tych kopaczy.I to natychmiast po zakończeniu sezonu albo i wcześniej.To jest dramat.Brak mi slow.

Filip kacper k. | 2021-04-29 10:38

Wiktoruk to najwiekszy zjazd. dawno czegos takiego nie widzialem, tottalny brak ambicji

1938fc | 2021-04-29 12:34

Prawda Filip , w tej rundzie Wiktoruk to nędzny piłkarz bez ambicji , chciałbym zobaczyć go takiego jak z końcówki poprzedniej rundy. Spokojnie Conde wróci to WIktoruk znowu ława

P_laskos | 2021-04-29 12:43

Obiektywnie patrzac żaden piłkarz nie poczynił postępu a kazdy zaliczył zjaaazd i to są efekty przygotowania zimowego Jaro i Skakuuuja w pół roku nie mozna zapomniec jak sie gra w piłke

Młodynie | 2021-04-29 13:06

Wiktoruk ma problemy z zaangażowaniem i nie jest to nowa rzecz.Nawet w materiale na ŁNP mówił o tym trener Dorna.Myśli że jest panem piłkarzem ze względu na wyszkolenie techniczne

Jaszczur | 2021-04-29 16:05

Ja wczoraj widzialem Wiktoruka z bardzo dobrej strony probował rozgrywac , grac kombińacyjnie tylko nie ma z kim . w 65 min nie odstawil nogi co przeplacil kontuzją . Tragicznie gra Khorolski tylko laga pilka daleko do przodu , zero komunikacji, Sobotka zadnej akcji po skrzydle tylko truchta z tylu ,Mistrzyk gral wczoraj bardzo slabo.

Okulickiego | 2021-04-29 18:19

Jak bym na umówiony czas nie dostał wypłaty ....to też by mi się nie chciało.

Raul | 2021-04-29 18:38

Jakbym nie dostawał kasy na czas , to bym rozwiązał umowę. I tyle . Jeszcze jakbym byl Takom Gwiazdom , to bym se poszedł ligę , albo dwie wyżej.Ale póki co to na Tym Wypizdowie pokazalbym 50% swych umiejętności i zjadalbym Cala ligę i gości co po pracy przyjechali pokopać. Wystarczy Okulickiego ???? Czy będziesz to trawic przez tydzień ???? Bron dalej tych Miernot.....

1938fc | 2021-04-29 21:06

Jeśli nie masz umiejętności a walczysz może będziesz grał wysoko a jak masz umiejętności a nie masz woli walki to nie zagrasz wysoko :)

Mariuszstalowa | 2021-04-30 04:06

Czego naprawde brakowalo to szybkie akcje skrzydlami . Niepotrzebnie probujemy sie przebijac srodkiem na sile co konczylo sie czesto glupimi stratami pilki. Moja opinia jest taka , ze brakuje szybkich akcji skrzydlami

Daro | 2021-04-30 08:09

Ktoś wie czy dzisiaj będzie prezentacja nowego prezesa i trenera ? Mieli działać od 1-go maja więc dzisiaj powinniśmy ich poznać. Czy jednak rozmowy trwają i się wszystko przedłuży. Ktoś coś wie?

Filip kacper k. | 2021-04-30 08:31

pezedluzy sie. na pewno nie podadza przed weekendem majowym, Skakuj na pewno poprowadzi zespol w 2 meczach z Siarka

Misio | 2021-04-30 22:23

Chyba jutro jest jakiś mecz w Stalowej? Nawet atrakcyjny, podobno? A tu taka cisza...co jest? Nawet zapowiedzi, czystej informacji, nic.

Sciemaa | 2021-05-1 01:47

a co tu gadac? skoro nawet pod plot nie podejdziesz bo cie zglebuja i wysla kwity do sanepidu

Cdncdn | 2021-05-1 07:42

A jaka to atrakcja mecz z zapyziałą Siarka z Wielowsi?To juz mecz z Sanem byłby atrakcyjniejszy.

Stadion | 2021-05-1 15:53

Będzie gdzieś transmisja oprócz Tvcom?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 29 417 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 893 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 178 007 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 25 446 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0148