Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sportowa niedziela.

Sportowa niedziela.
W słoneczne, niedzielne popołudnie zbieramy się składem i ruszamy w kierunku grodu ojca Mateusza. Dzięki kilku manewrom na trasie, udaje nam się zgubić patrole , które Nas szukały. Wjeżdżamy do miasta i kierujemy się w kierunku stadionu. Niestety , kilkaset metrów od celu zatrzymują nas niebiescy. Po spisaniu , zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami i ruszamy w drogę powrotną.

Nas ponad 60 osób plus 25 Kiboli z Gorzyc. Dzięki za obecność. Cieszy kolejna wygrana piłkarzy, tym razem 3:0. Hej STAL!!! Gratulacje również dla Stali Rzeszów , która wygrała 2:0 w Bytowie, dla Jastrzębia za cenny remis w Łodzi z ŁĶS em. Wygrała też Polonia w Nisku. We Włoszech , Inter zwyciężył 5:1.

Weekend można uznać za udany.

Komentarze (18)

Stalowiec1938. | 2021-05-9 20:58

» https://www.youtube.com/watch?v=4cwQ8oqQW_E łapcie skrót dzisiejszego meczu

Fanatyk38 | 2021-05-9 22:45

Analitycy do dzieła ;).
Cieszy kolejna wygrana i symboliczna obecność Kibiców .
Teraz poprawka przy dopingu z trybun!!!

Jacek22 | 2021-05-10 09:46

Dlaczego nie mozna bylo tak przez caly sezon? Tu juz byla widoczna dominacja Stali, rywale na poczatku sie wyszumieli a pozniej tylko Stal rzadzila i mogla im nastrzelac, byl slupek, poprzeczka Jopka, Płonka nie trafił z metra, sporo bylo sytuacji. Od meczu z Siarka widac progres i inna gre.Zwłaszcza ze Wisla Pulawy potrafi gubic punkty i jeszcvze nie jedne zgubi..

Vielitz44 | 2021-05-10 10:13

Tyle, że znowu mogło być jak w wielu meczach, gdzie traciliśmy jakieś głupie bramki (przez bramkarza lub obronę) a potem nie byliśmy w stanie (przez nerwy itp.) odrobić strat. Nie wierzyłem w to, ale naprawdę Balon stał się zbawieniem, patrząc po tym skrócie, to kolejny mecz gdzie trzyma wynik, a potem nasi są w stanie po prostu zdominować podmęczonego przeciwnika.
Cieszą planowe wygrane, ale dziwi mnie trochę, że dalej mało trener eksperymentuje - z drugiego składu młodych mało co testowanych (ktoś tam się chyba wyróżnia?), na bramce Balon cały czas (ten Słowak poszedł na straty?), czyli w następnym sezonie dalej na niego będziemy liczyć?

Młodynie | 2021-05-10 10:28

Baolon chce grać jeszcze trochę dobrze się czuje też chce zagrać mecz pożegnalny przy pełnych trybunach co najmniej w 2 lidze

Jaszczur | 2021-05-10 17:21

Potrzeba stopera ( Khorolski wiele błedow) do srodka pomocy , napastnika z I ligi i mozna walczyc o awans .

Młodynie | 2021-05-10 17:41

Cały atak będzie wymieniony no może Płonkę i Grabarza zostawią obrońca z wyższej ligi też jest piorytetem z tego co słyszałem ogólnie nie chcą teraz liczyć każdej złotówki.Nadbereż ny ma przeznaczyć więcej pieniędzy na następny sezon aby pewnie wejść do 2 ligi

Vielitz44 | 2021-05-10 19:29

Fajnie jakby Grabarz odpalił, widać, że chłopak szuka gry, brakuje wykończenia, dobrać do niego doświadczonego napadziora, przemeblować obronę bo bardzo słaba ostatnio i można o coś grać (zakładam, że Mroziu zostanie).
Zobaczymy jak z zainteresowaniem kibicowskim, czy uda się chociaż te 25% zapełnić, oby. Stal Rz coś jeszcze u nas zagra z kibicami? Czy już u nich stadion otwierają?

Pazimieh | 2021-05-10 20:42

Przede wszystkim potrzeba stopera, bo na chwilę obecną żaden nie jest pewny i co mecz zdarzają im się błędy albo wielbłądy.

Jacek22 | 2021-05-10 20:42

A Kacper Piechniak kontuzja? bo to dziwne ze takiego zawodnika nie ma nawet na ławce rezerwowych.. a zamiast niego ratowac sie trzeba juniorem? Dobrze że junior gra, ale Piechniak to jednak osobowosc w tym klubie

Młodynie | 2021-05-10 21:06

Piechniak jest już skreślony gra w rezerwach do końca sezonu potem od nowego w Stali już nie będzie idzie do Olimpii Pysznica .To była opcja numer 10 z listy napastników odmówili Pietluch i pozostali wzięli Piechniaka ktory chce duży kontrakt .Nowych zawodników mają opłacać poszczególni sponsorzy.Piorytet napastnik i lider defensywy

Adams | 2021-05-10 22:53

Zaglądnąłem na kontarze pod niowym postem i przyznam nie dowierzam ... po pierwsze Młodynie skąd bierzesz te newsy które nie do końca są prawdą? czyżby zrobić sztuczną dyskusję o niczym?
Co do Kacpra ja sie nie dziwię aktualnie sie nie łapię do składu na mecz ... jednak nie ten poziom i przy okazji pochwalam trenera Skakuja za pozytywną zmianę w grze zespołu

Blezu11 | 2021-05-11 00:41

Ja bym Kacpra tak nie skreślał od razu .Nie zapominajcie z kim on kiedyś na kadrę młodzieżową nie jeżdził!A to robi wrażenie ,zwłaszcza u tego byłego trenera co z nim kontrakta podpisał.

Misio | 2021-05-11 09:07

Młodynie ja przepraszam,ale nie mogę zrozumieć co miałeś na myśli pisząc "CAŁY atak zostanie wymieniony, no może zostanie Płonka i Grabarz"??? Przecież to jest obecnie nasz "CAŁY atak"!

Misio | 2021-05-11 09:48

A co do obrońcy środkowego, to ja zainteresowałbym się Lewandowskim z Olimpii Elbląg. Olimpia się posypie po spadku, a on już u nas kiedyś grał i to moim zdaniem świetny zawodnik na nasze warunki.

Kamilosss | 2021-05-11 10:24

środkowy obrońca to mus, ale i skrzydłowy. Od kilku lat piszę, że szybki skrzydłowy w tej lidze mógłby robić co chce. I od kilku lat ta pozycja jest zaniedbywana. Teraz przyszedł Drobot, ale na razie w kratkę gra.
Oczywiście napastnik to także obowiązek, ale niestety mam przeczucie że kolejne okienko z rzędu będzie kiepskie. Które to już mogłoby byc z kolei? 10?

Młodynie | 2021-05-11 10:28

Czy będzie kiepskie zobaczymy mają dostać dużo większą dotację

Młodynie | 2021-05-11 10:31

sciągnięcie 2 -3 odpowiedników Paluchowskiego Drozdowicza i Bartosiaka w Puławach i można walczyć plus 4 lider obrony najprawdopodobniej pożegnają Khorolskiego

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 33 926 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 68 700 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 48 563 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 62 649 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01542