Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka w Radzyniu.

Porażka w Radzyniu.
W meczu 40. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Orlętami Radzyń Podlaski. To spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych. To spotkanie niestety zakończyło serię 11 meczów bez porażki .

Za „Stalówką” kolejne spotkanie ligowe. Nasza drużyna tym razem rywalizowała Orlętami Radzyń Podlaski. Gospodarze prowadzenie w tym meczu objęli w 19. minucie. Naszego bramkarza pokonał wówczas Mateusz Chyła. Orlęta drugą bramkę strzeliły w 31. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Arkadiusz Maj.

Stal kilka minut przed końcem pierwszej połowy zdobyła kontaktowego gola. Bramkarza drużyny z Radzynia Podlaskiego pokonał Mateusz Hudzik.

W drugiej połowie również nie zabrakło emocji. W 79. minucie do wyrównania doprowadził Tomasz Płonka. Zielono-czarni zbyt długo się jednak nie cieszyli. W 81. minucie Orlęta znów strzeliły bowiem gola i objęły prowadzenie 3:2.Nasza drużyna nie zamierzała się jednak poddawać!

W 85. minucie zielono-czarni ponownie doprowadzili do wyrównania. Tym razem bramkę strzelił Piotr Mroziński. Gospodarze niedzielnego spotkania zdołali odpowiedź i na tę bramkę Stali. W samej końcówce potyczki Orlęta zdobyły zwycięskiego gola i niedzielne spotkanie drużyna z Radzynia Podlaskiego wygrała 4:3.

Komentarze (30)

Pjona_ziom | 2021-06-7 16:54

Z tego skrótu wynika że albo wygrali ci co musieli wygrać albo naszej defensywie się po*****y koszulki i kryli tych w złotych koszulkach zamiast tych w białych...

1938fc | 2021-06-7 17:20

Na meczu z Cracovia przyglądajcie się trybuną ... 14 -15 czerwca coś się zacznie dziać :)

Stary64 | 2021-06-7 17:36

Co dach się zawali?

1938fc | 2021-06-7 17:40

Tego nie wiem heh ale coś w administracji klubu

Młodynie | 2021-06-7 18:14

Że prezes Cracovii ma wpaść ?

Filip kacper k. | 2021-06-7 19:30

Lucjusz obieca 14- 15 czerwca rozwiazanie opcji atomowej. Poda wszystkie naziwska, zarzadu, nowego trenera, informacje o kontraktach

Młodynie | 2021-06-7 19:46

No to super

Pjona_ziom | 2021-06-7 20:39

Jest super na konferencji obiecywał że do 1 maja poda nazwiska nowego prezesa i trenera ...

Młodynie | 2021-06-7 20:44

Jak kandydaci odmawiają że względu na długi to co miał zrobić dopiero Citko szuka tzw jelenia

Fanatyk38 | 2021-06-7 22:37

Sprowadzą menedżerów, menegery sprowadzą kolejną armię zaciężną, wydoją nas/ Lucka z kasy i koniec bajki o awansie.

Młodynie | 2021-06-9 16:51

» https://twitter.com/hutniczej15/stat..... podobno klub rozmawia ze sponsorem

Wiru1 | 2021-06-9 19:40

Wisłoka wygrała w Wólce więc finał będzie ciekawy.

Filip kacper k. | 2021-06-9 19:46

26 czerwwiec, Stalowa Wola godz 17.00- finał z wywłoką

Stalowiak1938 | 2021-06-9 19:47

Super finał się zapowiada. Wreszcie jakieś małe święto piłkarskie przy HUTNICZEJ. Mecz w sobotę można przy jupiterach. Więcej miejsc dla publiczności dostępnych. Co do sponsora, na h.. Szukać jakichś wynalazków nie wiadomo ile kasy dadzą itp itd. Mamy potężny bogaty zakład w Stalowej. Czas na powrót do macierzy i przejęcie Stalówki przez HSW, gigantyczne kontrakty stabilizacja finansowa. Inne spółki Skarbu Państwa sponsorują sport. KGHM, Orlen, Azoty (też 3 liga - Puławy) czego PGZ czyli Huta nie może zainwestować w klub który tak jak Huta są nierozerwalnie złączone z tym miastem. Kiedy jak nie teraz, gdy Huta zgarnia kontrakty?

Filip kacper k. | 2021-06-9 19:51

HSW wyodrębniła zakład Wodex- który miał działać na rzecz zawodowego sportu w Stalowej Woli. Jednak grupa cwaniaczkow: zaki, kaczmarskie przejely nad nim kontrole i zrobiły prywatny folwark.To tak aprospos HSW

Pjona_ziom | 2021-06-9 22:15

To tak apropo wodexu to ta szarańcza pod pretekstem sponsorowania klubu popychała swoje kieszenie już dawno powinna być pogoniona gdyby inaczej rządzono klubem, te stare układy to taki nowotwór. Poza tym chciałem napisać że szykują się ciekawe akcje z licencjami i może się okazać że przy zielonym stoku znowu będą ustalane awanse i spadki.

Filip kacper k. | 2021-06-9 22:21

ciekawe akcje z licencjami? przeciez od ekstraklapy do 2 ligi wszyscy juz maja licencje...

Młodynie | 2021-06-9 22:28

Puławy jeszcze nie mają czekają na nową umowę z Azotami Stomil jeśli nie znajdzie właściciela upada miasto nie chce się dokładać a inwestor uciekł

Ziom_stal | 2021-06-10 07:34

Nie liczy ze my wejdziemy. .... mamy takie długi ze my nie dostaniemy licencji . Stomil to co roku ma problemy i jakoś gra i się utrzymuje w 1 lidze . Licencje wszyscy maja o jeżeli chodzi o Azoty to został tylko podpis na umówie wiec pompuj bo zostajemy w 3 lidze i prawdopodbnie nie na jeden sezon

Młodynie | 2021-06-10 16:23

Awans ciężka kwestia Grabowski będzie trenerem Podhala

Stalowiak68 | 2021-06-10 22:18

Bo coś robią w klubach a nie opowiadają kocioł jak u nas.

Adams | 2021-06-10 23:56

Nawiązując do trenera Grabowskiego z tego co się dowiedziałem są nikłe szanse aby trenował Podhale więc Młodynie nie siej fermentu bo twoje wpisy są nic nie warte czyli nijakie

Młodynie | 2021-06-11 06:22

Nowiny tak twierdzą

Wiru1 | 2021-06-11 15:08

Młodynie co chwile sieje ferment jak kiedyś Rafix. Albo to ta sama osoba.

Stalowiak68 | 2021-06-11 17:41

W poniedziałek konferencja Nadbereżnego w sprawie klubu. Czubat zostaje, nowy sztab trenerski i dyrektor sportowy. Magia.

Młodynie | 2021-06-11 18:04

Dyrektor od Citki czy sam Citko ?

Pjona_ziom | 2021-06-11 18:12

Czubat to człowiek orkiestra, takiej osoby dawno w klubie nie było. Trener menadżer dyrektor kierowca autobusu, kobiety go kochają.

Daro | 2021-06-11 18:19

To nie magia, to kpina...

Młodynie | 2021-06-11 18:22

Ciężko kogoś namówić na to stanowisko każdy odmawia ze wzgledu na długi

Młodynie | 2021-06-11 18:39

Trenerem podobno Mirosław Hajdo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 381 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 421 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 23 145 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 923 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01527