Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Panie i Panowie!!!

Już jutro-sobota godzina 17:00, Stalówka zagra przy HUTNICZEJ z Wisłoką Dębica w finale Podkarpackiego Pucharu Polski. Wszyscy widzimy się na sektorze dopingującym-nowa trybuna. Na stadion przychodzimy wcześniej , tak żeby od pierwszego gwizdka prowadzić konkretny doping.

Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze G . Każdy zabiera ze sobą kilka luźnych PLN , które zbierać będziemy do puszki m.in. na oprawę i cele kibicowskie.

Bilety na mową trybunę praktycznie się sprzedały więc zapowiada się dobra liczba w młynie. Atmosfera na tym meczu zależy od każdego z Nas . Zadbajmy o głośny doping dla zespołu podczas całego meczu.

Wisłoka w drodze do finału pokonała m.in w 1/4 Jedność Niechobrz 10:2, w 1/2 Sokół Kolbuszowa Dolna 5:0 i w finale okręgowym Wisłok Wiśniowa 1:0. Wszystkie mecze Dębiczanie rozegrali na wyjeździe.

Stalówka wygrała m.in. z Doliną-Tanew Wólka Tanewska 2:0, Spartą Jeżowe 2:0 oraz w finale z Siarką 6:5 po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 0:0.

Wszyscy liczymy na kolejne zwycięstwo!!!

HEJ STAL.

Komentarze (46)

1938fc | 2021-06-26 09:17

Bardzo dobre wyniki w zakończonej przedsprzedazy biletów na dzisiejszy mecz . Sprzedanych zostało około 700 biletów gdzie nowa trybuna w pełni zajęta. Są to obecnie lepsze wyniki niż za czasów meczów gdzie graliśmy o utrzymanie w 2 lidze . Szacun kibice

Ziom_stal | 2021-06-26 10:17

Finał pucharu na szczeblu województwa ludzie za miesiąc nowy sezon niech Ci którzy maja zostać w drużynie odpoczywają

Pilkarzyk | 2021-06-26 10:17

Czy wie ktokolwiek dlaczego na dzisiejszy mecz udostępniono tylko 25% biletów, kiedy od dzisiaj na trybunach może być 50%?? Na stronie z biletami dostępne jest co 4 miejsce

Młodynie | 2021-06-26 10:33

Bedą mieli czas na odpoczynek ale najpierw trzeba wygrać i zgarnąć 40 tyś zł. Za te pieniądze można opłacić porządnego napastnika na pół rundy.

Jarinto | 2021-06-26 17:46

Jski wynik?

Kamilosss | 2021-06-26 18:17

0-0.
Słabiutka gra ale okazje były. Citko i inni widzą teraz jak wiele takich potrzeba.zmian, transferów.

Pazimieh | 2021-06-26 18:25

Łanucha dziś kilka klas lepszy od naszych pomocników.

Mx310user | 2021-06-26 19:24

Cały ten mecz byliśmy mega słabi. Wisłoka zasłużyła na tą bramkę...

Filip kacper k. | 2021-06-26 19:25

ten mecz to roznica trzech klas. powinno byc 12;1 dla wywloki

Kamilosss | 2021-06-26 19:26

Masakra. Przecież tu 3/4 piłkarzy nie nadaje się do gry. Pogonić i zapomnieć. Wstyd. W końcu przyszło więcej osób na mecz i taka wizytówka. To na 1 kolejkę u nas przyjdzie 200 osób.

Jw27 | 2021-06-26 19:29

Dzięki za bieganie bez wiary i pomysłu. Oczy bolą od tego. Mistrzyk wchodzi w 111 minucie? Zouza byłby dumny.

Młodynie | 2021-06-26 19:30

Mistrzyk dramat jego bramka nie kiwa się pod własnym polem karnym

Filip kacper k. | 2021-06-26 19:38

trzeba tez podreslic ze w wywloce nie ma ani jednego zawodowca. laczny budzet klubu na sezon to 250tys zł. wszyscy chodza codziennie na 8 godzin do pracy

Młodynie | 2021-06-26 19:41

Tym bardziej skandal dać jednego czy drugiego do Alutecu to może by się nauczył czym jest ambicja

Młodynie | 2021-06-26 20:06

Super mecz Płonki 40 minuta a ten nie ma sił 95 procent składu do wymiany zostawić Balona Waszkiewicza Mrozińskiego i Drobota

Młodynie | 2021-06-26 20:25

Waszkiewicz ma charakter i co by nie mówić nie jest wychowankiem ale widać że się bardzo z klubem zżył i mu zależy za sam charakter bym go zostawił

Sciemaa | 2021-06-26 20:30

Fajna ta koszulka z oprawy » http://bityl.pl/xHBn3

Kamilosss | 2021-06-26 20:46

Wisłoka nas zlała. Tak kto oglądał mecz przyzna mi racje. To był dramat. Jesteśmy na dnie.

Młodynie | 2021-06-26 20:56

byli lepsi kondycyjnie i piłkarsko a dodatkowo pracują poza graniem w piłkę

Młodynie | 2021-06-26 21:15

Z pozytywów Czubat odchodzi

Ziom_stal | 2021-06-26 21:24

Puchar wojewódzki i nawet tego brak

Raul | 2021-06-26 23:31

Dno , zenada , wstyd ....... Panienki pilkarskopodobne czas zawiesic korki i zasuwac na Strefe.... Chociaz patrzac po Waszym zaangazowaniu w prace , to Czarno to widze.... Jednym slowem WYP.....AC . Cienkie Bolki jestescie ... Mecz Sezonu ,a Wy na Wakacjach ..... Kibicow macie w D..ie. Inna sprawa , jak slabi jestescie ......

Gallanonim | 2021-06-27 07:07

Nareszcie! Powróciły stare dobre czasy, gdy liczba komentarzy liczona jest w dziesiątkach, gdzie może poużywać sobie bo nie było wyniku. Gdy była seria zwycięstw to aż przykro było patrzeć na znikomą aktywność. Całe szczęście grono internetowych fachowców powróciło! Powitać!

Jaszczur | 2021-06-27 07:37

Warto było by zostawic , Pietrzyka Waszkiewicza , Wojtaka , Grabarza reszte pozegnac niech graja gdzie indziej.

Młodynie | 2021-06-27 08:27

Ja bym dorzucił Mrozińskiego Drobota i wiadomo Wietecha

Stary piknik | 2021-06-27 09:32

Dla mnie to i tak sukces że przegraliśmy dopiero po dogrywce i tylko 1-0. Przecież na wiosnę szału nie było. Seria porażek, potem kilka wygranych z czego część na dużym farcie. Ogólnie taki trochę lepszy ligowy średniak ale chyba jednak słabiej od Dębicy. Dodatkowo wiadomio że będzie rewolucja w składzie więc kto będzie nadstawiał nogę jaj za chwile trzeba bedzie szukać nowego klubu Wisłoka dla mnie była faworytem - stabilny skład i forma, a u nas ciągłe zamieszanie i z formą też słabo. O tym sezonie trzeba zapomnieć i mieć nadzieję że w końcu będzie jakaś stabilizacja i rozsądek w budowaniu drużyny. Miejscowa myśl szkoleniowa dała ciała to może ludzie z zewnątrz z innym spojrzeniem nas wyciągną z tego bagna.

Młodynie | 2021-06-27 13:01

» https://twitter.com/Mateusz_Ozog/sta..... Jeden z zawodników Wisłoki pracuje w Krakowie i jeszcze dojeżdża na treningi do Dębicy naprawdę wstyd dla naszych kopaczy

Winnersom | 2021-06-27 18:43

Jaki wstyd ? A czego się spodziewaliście jak połowa zawodników pewnie odejdzie z końcem miesiąca bo kontrakty nie zostaną przedłużone .

Młodynie | 2021-06-27 21:02

Szkoda Waszkiewicza i może Wiktoruka

1938fc | 2021-06-27 21:17

Wczoraj mecz pokazał że dla niektórych nie mam miejsca w Stali. Niech sprzątają bo z gówna zespołu nie ulepisz.

Młodynie | 2021-06-27 21:40

Może Mroziu zostanie nie wiem czy ktoś wyłoży za niego pieniądze wiedząc iż zimą kończy się mu kontrakt

Makaio | 2021-06-28 00:22

Jeden wielki chaos. Stal długo nie wydostanie się z III ligi.

Nicke | 2021-06-28 17:34

Trubeha w Jagiellonii

Pazimieh | 2021-06-28 18:17

A kogo to obchodzi? To samo tyczy się Reimana i innych. To jest strona o naszym klubie, a nie ludziach, którzy pokopali piłkę w Stalowej przez parę miesięcy.

Ziom_stal | 2021-06-28 18:19

Tak ale o takiego Reimana może by powalczyc to facet na poziomie takiego np Paluchowskiego

Marekk | 2021-06-28 18:52

A może tak Robaka? Marek Citko go pewnie dobrze zna, przydalby sie Stali taki napastnik. Do tego Broź i może Bandrowski który odszedł z Lecha II?

Marekk | 2021-06-28 18:53

Reimann tez dobra opcja i Białek z Avii, napastnik. Ale to byłby swietny duet napastników Białek - Robak niech Citko podziała

Młodynie | 2021-06-28 20:21

Reiman idzie tam gdzie kasa ostatni dobry kontrakt pensji na poziomie 12 tys raczej u nas nie dostanie.Maja innego młodego zawodnika na to miejsce możliwe iż wróci Ciepiela był na Wisłoce ze Śpiewakiem.Citko jest jego agentem

Nicke | 2021-06-28 20:58

Marekk poważnie? Dwóch gości po 38 lat?

Ziom_stal | 2021-06-29 12:56

Reiman byłby super ale kasy jak Wisła to mu nie damy niestety. Robak tez dostanie wiesz hajs niż u nas nie ma co się czarować. Zreszta kto poważny chce grać w IV lidze

Ziom_stal | 2021-06-29 16:11

Reiman jednak Stomil

Adams | 2021-06-30 01:46

Niestety po pierwszych decyzjach mam złe odczucia w szczególności mam na myśli A. Waszkiewicza i B. Wiktoruka myślę że oni powinni zostać przynajmniej do końca roku!

Ziom_stal | 2021-06-30 06:26

Napewno Wiktoruk obstawiam ze znajdzie druzyne w 2 lidze spokojnie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 48 300 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 89 119 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 041 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 547 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01522