Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Terminarz.

Terminarz.
Panie i Panowie.

Znamy ramowy terminarz III ligi grupy IV na sezon 2021/2022. Pierwsza kolejka spotkań zaplanowana jest na weekend 7-8 sierpnia a ostatnia rozegrana zostanie 20-21 listopada.

Stalówka zagra w rundzie jesiennej 9 meczów na własnym stadionie oraz 9 na wyjeździe. Jedna kolejka jesienią zostanie rozegrana awansem z rundy wiosennej.

Zielono-czarni walkę o awans do II ligi rozpoczną od dwóch wyjazdów. Pierwszy mecz zagramy z Avią w Świdniku a drugi z Wisłoką w Dębicy. Inauguracja rundy przy HUTNICZEJ nastąpi 18 sierpnia a przeciwnikiem Stali będzie Wisła Sandomierz.

Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy zarówno na mecze w Stalowej Woli jak i te wyjazdowe. Już organizujemy sobie wolne i JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ ZKS GRA!!! http://www.90minut.pl/liga/1/liga11819.html

Komentarze (25)

Marekk | 2021-07-13 16:07

Kolejna ciekawa nowina Szymon Grabarz zostaje w Stali!!!

Jaszczur | 2021-07-13 16:29

To bardzo dobra wiadomosc ! Jeszcze Wojtak musi zostac.

Młodynie | 2021-07-13 16:37

Na testach też boczny obrońca Mateusz Jońca ze Stomilu Olsztyn

Ziom_stal | 2021-07-13 17:46

Rozegrał jeden mecz w Stomilu

Młodynie | 2021-07-13 17:49

2 mecze

Młodynie | 2021-07-13 17:50

Szukają młodzieżowców z doświadczonych na moje oko było 2 zawodników plus Persak może być dobrym wzmocnieniem obrony

Fanatyk38 | 2021-07-13 19:19

Oby były te Twoje ciche transfery bo młodzieżowcami to awansu nie zrobimy.

Stalowiec1938. | 2021-07-13 19:23

potrzebujemy oprócz młodzieżówców doświadczonego środkowego obrońce środkowego pomocnika za Mrozia i Napastnika .

Kamilosss | 2021-07-13 20:08

To na pewno transfery do pierwszej drużyny? Piłkarze ze spadkowiczów 3 ligi(!!), Jakiś młody co niewiele pokopał wyżej i gość z rezerw Legii. Jak na tę chwilę wygląda to biednie, ale no czasu jeszcze trochę mamy.

Młodynie | 2021-07-13 20:17

Jak na razie tylko Żelisko przyzwoicie może jutro kogoś ciekawego ogłoszą też mają być 2 nazwiska. Teoretycznie następni są Jońca i Persak na ten moment to są uzupełnienia składu niestety.

Adams | 2021-07-13 21:29

Znowu muszę napisać po transferach do klubu utwierdzam się w swojej opinii że skład bedzię za słaby na walke o awans jak do tej pory sami młodziki a gdzie doswiadczenie gwarantujące spokój o dobre wyniki?

Młodynie | 2021-07-14 10:22

Według Citki szkielet zespołu już trenuje tylko Hiszpana nie pozyskali a bardzo się na niego uparli

Kamilosss | 2021-07-14 12:13

Taki Marcin Gregorowicz z Błonianki Błonie ciekawy piłkarz. Sporo goli a pomocnik. Świetne warunki fizyczne, idealny wiek.
Nie widzę informacji aby był gdzieś na testach no ale nie wszystko podają do informacji publicznej.

Marekk | 2021-07-14 15:45

Kolejne ciekawe info. Mateusz Hudzik zostaje!!! Widac ze Stalowa sie zbroi i powaznie mysli o awansie.. w koncu sa transfery i zostaja

Młodynie | 2021-07-14 15:49

Persak już dogadany jest więc Hudzik co najwyżej rezerwowy

Filip kacper k. | 2021-07-14 15:58

w obronie jestesmy potega- srednia wieku 21 lat

Marekk | 2021-07-14 16:18

Rzeczywiscie doswiadczony zawodnik by sie przydal w obronie, moze Jacek Maciorowski, powrót wychowanka do klubu w którym zaczynał..

Siatkarz | 2021-07-14 16:54

Maciorowski nie jest naszym wychowankiem i u nas nie zaczynał. Widać temperatura Ci się udzieliła.

Wiru1 | 2021-07-14 17:54

Dramat. Co to niby ma być? Perska coś tam umie ale reszta to szrot a Maciorowski to nie może w 4 lidze zakrętu złapać. Dajcie ludzie spokój. Chyba ze gra będzie o utrzymanie.

Młodynie | 2021-07-14 20:06

Siarka i KSZO wszystkie transfery z wyższych lig naprawdę nasze ruchy nie napawają optymizmem

Sciemaa | 2021-07-14 20:19

Sciagneli zawodnikow co mogli by sie w II ogrywac...

Okulickiego | 2021-07-14 20:38

Nie wiem czego Wy się spodziewacie ale można gadać w kółko o wszystkim i o niczym i udawać że robi się dobrą robotę. I tak na samym końcu będzie ściana czyli kasa. Prezesa nie ma.... No jest prezesem prezydent i jak wiadomo musi ogarnąć nie tylko PSA ale całe miasto. Cały czas gada z wirtualnymi sponsorami których jak nie było tak nie ma i raczej nie będzie. Kasa dla grajków mała to i grajki słabieńkie. Jak kasy nie masz to i grajki konkretne nie przyjdą. I nie chodzi tu o jednego czy dwóch a o co najmniej po jednym na każdą pozycje. Dlatego dystans wskazany i trochę spokoju odpowiedniego nastawienia. Prezydent otrzymał konkretne wskazówki co trzeba zrobić... No ale widzę że zamiast budowy jest motto "Jakoś tam będzie"... Pozdro

Jaszczur | 2021-07-14 21:34

Przestancie marzyć o awansie . Jezeli pozbywają sie drogich zawodnikow np ; Mrozinski ,Wiktoruk to nie mozna myslec o awansie . na dzien dzisiejszy mozemy tylko walczyc o awans do IV ligi , potrzeba zawodnikow z I ligi

Młodynie | 2021-07-14 21:38

z Mrozińskim nie mieli za wiele do gadania Puszcza wpłaciła klauzulę. Z tego co słyszałem ma być jedna bomba transferowa mają go podpisać do końca tygodnia też testują dwóch doświadczonych zawodników w tym jednego środkowego pomocnika

Pjona_ziom | 2021-07-14 21:59

Nie oszukujmy się, wsparcie finansowe w tym sezonie jest dużo większe lecz zdecydowana większość z tych naszych pieniędzy które na sport przeznaczył prezydent przeje zarząd. Brak sponsora to raz a dwa to ze biedniejsi w tej lidze robia transfery doświadczonymi ogranymi graczami a my kontaktujemy odpały ktorych nie chca rezerwy pod pretekstem perspektywy... Tu potrzeba dwoch trzech doświadczonych kopaczy w srodku pola ktorzy znaja gre na poziomie 3 ligi. Obym sie mylił i po pieciu pierwszych meczach napisze przepraszam jesli tak bedzie trzeba... Na ta chwile mnie nie przekonuje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 89 550 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 713 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 29 285 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 64 440 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01525