Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrany sparing.

Wygrany sparing.
Stal w kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej pokonała IV-ligowy Sokół Kamień 4:0 (2:0) .

Bramki dla Stali strzelili: Oskar Wojtysiak, Aleksander Drobot oraz dwóch zawodników testowanych.

Skład Stali Stalowa Wola: zawodnik testowany – Khorolskyi, Cukrowski, Jopek, Wojtysiak, Grabarz, zawodnik testowany x5 oraz Hudzik, Persak, Conde, Hascak, Drobot, Wojtak, Zięba, Żelisko, Lebioda, Pietrzyk, Stelmach.

Komentarze (40)

Marekk | 2021-07-22 13:25

Zwyciestwo i juz cisza? Jak byla przegrana ze Stala Rzeszów to bylo chyba 70 o komentarzy, a jak druzyna wygrywa to juz nikt nie pisze, brawa dla Stali zagraliscie swietne spotkanie i co najwazniejsze skutecznie, a trzeba dodac ze Stal nie grala w swoim najsilniejszym skladzie

Adams | 2021-07-22 13:31

Poważnie? trzeba spojrzeć prawdzie w oczy otóż co do jakości gry Stalówki trudno nazwać mianem świetnego spotkania co najwyżej był poprawny nieco lepiej wyglądało w 2 połowie

Adams | 2021-07-22 13:33

Przypominam weryfikacja składu wypadnie w lidze po 4 kolejkach wtedy bedzię można napisać na co stać klub narazie nadal nie wygląda optymistycznie

Młodynie | 2021-07-22 13:35

Mecz był do tesowania nowych kilku wypadło pozytywnie min Michał Góral z Sosnowca

Młodynie | 2021-07-22 13:36

poćwiczyli atak pozycyjny grę piłką wciąż czekamy na kilka tematów które mogą się pojawić jeśli pewni zawodnicy z wyższych lig nie znajdą sobie klubu

Młodynie | 2021-07-22 14:25

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....
kolejne solidne wzmocnienie się szykuje

Młodynie | 2021-07-22 14:47

do tego prowadzą rozmowy z Yevhenem Radionovem

Ziom_stal | 2021-07-22 14:50

Jak można określić przydatność z amatorami z IV ligi ? To może się zbierzmy to zagrajmy sparing ze Stalówka więcej niż 5-0 nie przegramy :))))) to jakieś jaja

Stallzks | 2021-07-22 17:56

Też właśnie średnio oceniam sens grania sparingów z drużynami które priorytetem jest wypicie browara po meczu czyli Sokół Kamień..
Jak już to powinna grać stal II z takimi wioskami sparingi...

Adams | 2021-07-22 20:46

Z tego co zaobserwowałem z innych źródeł zaczyna się powoli euforia przez zainteresowanie niektórymi zawodnikami z wyższej ligi ... tak na serio nie po to nowi dostają kontrakty na 1 sezon z możliwością na przedłużenie po awansu bo ten sezon jest wielką zagadką - skład się zgra i będą wyniki albo kolejne niepowodzenie i szukanie kolejnych opcji na przyszłość.

Adams | 2021-07-22 20:50

Napiszę po raz kolejny aktualnie skład nie gwarantuje spokojnej gry o awans a według słów Marka Citko tylko awans w który choć bardzo osobiście chce poczuć otoczkę awansu ale na ponad 2 tygodnie przed ligą mam poważne obawy

Fanatyk38 | 2021-07-22 21:14

Marekk. Idą jak burza . Z rozpędu Avia i Wisloka pchnięta , lecimy na ligę.
Jest super .

Adams | 2021-07-22 21:23

Nie spodziewam się po 2 meczach na żadną wygraną jedynie na remisy choć z drugiej strony chciałbym aby piłkarze pozytywnie zaskoczyli .

Młodynie | 2021-07-22 21:32

Zobaczymy po transferach będzie jeszcze kilku ciekawych piłkarzy którzy mają dać jakość z wyższych lig .Najbardziej szukają napastnika.Wisloka odmładza kadrę ściąga dzieci i Matofija.Avia też nie zrobiła jakiś oszałamiających wzmocnień bo są biedni.2-3 transfery jak Kuczalek i można grać

Młodynie | 2021-07-23 09:21

Kuczałek do nas nie trafi podziękował za ofertę

Kamilosss | 2021-07-23 10:32

23 lipca a transfery dalej.. Lepiej nie dokańczać. Czy na pewno będziemy walczyć o awans? Kim?

Młodynie | 2021-07-23 11:37

» https://twitter.com/lucjuszn/status/1418495020747919363 możliwe iż będziemy mieli sponsora strategicznego

Stalowiak1938 | 2021-07-23 12:12

I co da nam teraz sponsor strategiczny nawet jakby się pojawił. Jak do rozpoczęcia sezonu zostało 2tyg.??

Młodynie | 2021-07-23 12:14

efekty dopiero na wiosnę byłyby widoczne jeśli to co pisze prezydent jest prawdą

Sciemaa | 2021-07-23 13:14

Nie czeka bo takiego nie ma i nie bedzie:)

Młodynie | 2021-07-23 13:19

Chyba jaj sobie by nie robił na swoim oficjalnym koncie.Juz wcześniej były głosy o firmie telekomunikacyjnej z koszulkami też jakoś dziwnie czekają.Ale poczekamy pewnie niedługo wszystko się wyjaśni

Pazimieh | 2021-07-23 14:06

Nie napisał, że ma sponsora, więc bardziej prawdopodobna jest wersja użytkownika SCIEMAA, bo sponsor to jest tylko Twój wymysł.

Fanatyk38 | 2021-07-23 14:55

Już w ubiegłym roku mieli być sponsorzy/inwestorzy itp. A okazało się , że do wodex po pożyczkę chodził hehe

Młodynie | 2021-07-23 15:02

Akurat on to się Vodexu chce pozbyć z klubu za wszelką cenę

Filip kacper k. | 2021-07-23 15:51

jak pozbyc Wodexu za wszelka cene? jak oni nic nie maja w klubie do gadania?

a spolka to powstala po to zeby wspierac sport zawodowy w SW, ale zostala zawlaszczona przez gnidy typu kaczmarskie, zaky i inne gady

Sciemaa | 2021-07-23 17:52

Sławomir Duda kolejnym rupciem z odzysku

Młodynie | 2021-07-23 18:19

Niestety on jest bardzo słaby według wielu opinii największą ciota w Motorze.Dzisiaj jeszcze możliwe transfer obrońcy

Siatkarz | 2021-07-23 18:32

O której i gdzie sparing z Wólczanką

Kamilosss | 2021-07-23 19:07

złych transferów ciąg dalszy, co raz gorsze przewidywania.

Cdncdn | 2021-07-23 20:16

Wy tu wielcy znawcy krytyka aż podejrzewam ze jesteście z Tarnobrzegu albo innej wioski a na innych portalach bardziej wiarygodnych w swoich opiniach jednoznacznie te transfery są na awans.Wiev cisza fachowcy

Młodynie | 2021-07-23 21:19

W sumie przecinaka to chyba nie mamy Duda to piłkarz tego typu sporo kartek co sezon w karierze 6-7 czerwonych

Fanatyk38 | 2021-07-23 21:28

Wodexu nie musi się pozbywać a nawet gdyby to nie zmienia faktu, że u nich żebrał.
Chciał pokazać Żakowi jak się robi piłke i nakozaczył. 3 liga z długami.

Cdn ty za to jesteś wiecznym optymistą hehe.

Zweryfikuje ich 5 kolejek bo przeciwnicy będą wymagający.

Fanatyk38 | 2021-07-23 21:35

CDNCDN | 2021-07-18 17:39

Slowa,słowa,słow a a na boisku dno,dno dno.

Twoje słowa fachowcu od awansu

Cdncdn | 2021-07-24 01:31

To było przed zakupami

Ziom_stal | 2021-07-24 09:57

Co oni za wynalazki sprowadzają . Trzeba przywyknac do Stalówki w 3 lidze na pare lat

Młodynie | 2021-07-24 10:32

Olszewski podstawowy obrońca Siedlec nie wybrzydzać bierzemy tych, którzy chcą u nas grać ja akurat z niego jestem bardzo zadowolony

Misio | 2021-07-24 10:59

Teraz wszystko w rękach trenera. Musi mieć pomysł na tą drużynę i jakoś to poukładać. Brakuje tylko takiej prawdziwej strzelby na szpicy, ale jak drużyna gra dobrze, to zawsze ktoś strzeli. Pożyjemy, zobaczymy.

Młodynie | 2021-07-24 11:08

Drobota też zatrzymali mimo ofert z 1 ligi. Robotę robi prokurent Zieliński większą niż Citko. Dzisiaj testują napastników i być może kogoś podpiszą

Fanatyk38 | 2021-07-24 13:35

Czy Ty czytasz czasami co piszesz czlowieku??
Tak , Pan Zieliński i armia zbawienia w postaci Pani M i Pana W , którzy wracają na białym koniu odbudować to co zrujnowali.
Już bym wnioskował o premie , przecież im się należą.
Kabareton

Młodynie | 2021-07-24 13:55

Stwierdzam fakty Zieliński robi za 3 i za to należą mu się brawa duże zaangażowanie z jego strony min Radulj to jego autorski pomysł

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 21 846 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 48 998 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 35 483 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 45 894 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01578