Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Liga Konferencji Europy.

Liga Konferencji Europy.
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych udajemy się do Czech ,gdzie nasi przyjaciele z Brześcia grali mecz z Victorią Pilzno w ramach Ligi Konferencji UEFA.

Na to spotkanie wybrało się 11 Kibiców Stali oraz gościnnie jeden fan z Jastrzębia. Jedziemy autami i pod granicą łapiemy się z grupą 16 Kibiców Dynama. Razem ruszamy w dalszą drogę. W Pilźnie jesteśmy kilka godzin przed meczem , meldujemy się w hotelu i zwiedzamy miasto . Dopiero 30 min przed meczem w drodze na stadion , zaineresowała się nami miejscowa milicja ale tylko nas obserwowali, bez zatrzymywania czy spisywania. Niestety na bramkach wejściowych zatrzymuje Nas ochrona a jakiś szefo, pyta skąd jesteśmy, woła bilety i testy na covid. Pokazujemy papiery ale zaczyna coś kręcić i wydzwania konsultować z kimś całą sytuacje. Ostatecznie stwierdza , że delegat uefa nie wyraził zgody na wpuszczenie nas a mecz mogą oglądać tylko obywatele Czech. Mimo to 5 osobom udaje się wejść na stadion a reszta zawija do baru i zawody oglądamy w tv. Dynamo przegrywa 2:1.

Później już w eskorcie niebieskich ruszamy do hotelu i poprawiamy sobie nastroje napojami %. Następnego dnia ruszamy w długą drogę powrotną. Obyło się bez kontroli na granicach itp.

Podziękowania dla Kiboli Jastrzębia za gościnę na jednym z postoi w okolicy ich miasta.

Pozdrowienia dla wszystkich wyjazdowiczów i do zobaczenia na kolejnych wypawach.

Fuck uefa mafia.

Hej STAL!!!

Komentarze (97)

Marekk | 2021-07-26 16:15

to juz konirc wielkich transferów? liczylem na napastnika

Młodynie | 2021-07-26 16:39

Będzie jeszcze napastnik na testach był Karol Stanek ale jest za słaby czekają aż komuś ewentualnie nie powiodą się negocjacje z klubem z wyższej ligi

Filip kacper k. | 2021-07-26 17:36

Mr Nowakko w nagrode za spuszczenie Stalowki z roku na rok coraz wyższa pensje pomimo coraz wiekszego dramatu w zarzadzaniu.

Budzet PCPN mial byc 1,8 mln zł rocznie z czego 900 tys mialo dac miasto.

Jedynym pomyslem wieliego dyrektora jest wystawienie faktur na PSA Stal.

Wiec 100 % budzetu to miejskie dotacje.

pislandia w calej okrasie.
mierny, bierny, ale wierny

Ziom_stal | 2021-07-27 07:05

Przynajmniej 5 druzyn jest od nas mocniejszych w tym momencie. O czym mowa jak awans

Stalowiak68 | 2021-07-27 08:01

Powstanie i działanie PCPN to jedna wiella porażka taka przechowalnia dla partyjnych kolegów nieudaczników. Nie wyszlo w klubie to hop go do pcpn. Położył klub położy i PCPN. 10 patoli za nic nie robienie tylko sciąganie kasy z klubów? Brawo kto bogatemu zabroni.

Filip kacper k. | 2021-07-27 08:05

i jaśnie panujący przeznacza rocznie 1,2 mln zł żeby mieć na te stołki. gdyby policzyć koszty budowy stadionu, PCPN, Mosir, PSA, wychodzi kwota gigantyczna. Polskie Szwalnie przy tym to maly pikus.

a efekt? po 53 latach grania, spadamy do półamatorskiego - czwartego poziomu rozgrywkowego.

A i tak mysle ze najlepsze jeszcze przed nami. Pora na Marka Citko- on pokaze jak szybko pozbyc sie jeszcze wiekszych milionów

Daro | 2021-07-27 09:54

Ziom, rozumiem krytykę ale bez przesady. 5 drużyn mocniejszych? Bez jaj. Powiedz, które bo dla mnie jeżeli chodzi o skład to jedynie Podhale może się równać. Jak dla mnie brakuje tylko doświadczonego napastnika i wtedy będzie można nas nazwać murowanym faworytem. Ściągnęliśmy ostatnio zawodników ogranych na poziomie centralnym (Radulj, Olszewski, Duda), a niektórym dalej mało, a to jeszcze nie koniec. Czego się spodziewaliście? Zawodników za 10-15 tys na miesiąc z 1 ligi?

Młodynie | 2021-07-27 10:36

Zawodnik z 1 ligi nie przyjdzie grać do 3 ligi próbowali Kuczałek Radionov odmówili biorą tych , którzy chcą u nas grać. Dobry napastnik i można grać np Dawid Rogalski jest bez kontraktu czy Kamil Adamek ale jego będzie cięzko namówić na 3 ligę

Ziom_stal | 2021-07-27 11:15

Podhale, Avia, Chelmianka , Kszo . Podlasie może na równi z nami . Duda ogony w Motorze , Radulj po kontuzji .

Młodynie | 2021-07-27 11:24

Chełmianka kupiła tylko Dziubińskiego reszta bez szału Avia też bez żadnych konkretnych wzmocnień to jest poziom podobny albo ciut gorszy od nas jedynie Podhale i KSZO mogą być poważnymi konkurentami. Duda jesienią był podstawowym zawodnikiem Motoru. Olszewski podstawowy w Siedlcach. Radulj musi dojść do formy na pewno z Avią nie zagra ma być gotowy na Chełmiankę. Poczekamy na transfery w tym tygodniu bramkostrzelny napastnik i można grać chociaż pomocnik też by się przydał

Ziom_stal | 2021-07-27 13:06

Przecież mamy obecnie gorszy skład niż w ubiegłej rundzie . Mrozinski odszedł a to tacy ludzie robią różnice w tej lidze. Duda nie jest na poziomie 2 ligi . Zając z Puław podpisał jeszcze z Avia. Siarka tez jest lepsza niż była.

Pazimieh | 2021-07-27 13:12

Leicester City też miało w lidze przynajmniej 6 mocniejszych od siebie drużyn, a jakoś tą ligę wygrali. Po pierwszych kilku meczach będzie wiadomo o co gramy, wszystko szybko zweryfikuje boisko.

Adams | 2021-07-27 13:14

Bartosz Tłuczek definitywny transfer do Sieniawy szkoda nie wypożyczenie -kolejny w miarę perspektywiczny zawodnik odchodzi z klubu

Kamilosss | 2021-07-27 13:26

Ziom ma rację.
Kto przyszedł za Mrozińskiego?

Daro | 2021-07-27 13:31

Radulj. Mroziński bardziej uniwersalny ale Radulj jest lepszy w ofensywie.

Młodynie | 2021-07-27 13:48

Radulj a Duda może zagrać na każdej pozycji w pomocy w Motorze był głowie jako defensywny pomocnik

Młodynie | 2021-07-28 10:03

Citko jest tutaj dla kasy próbował sciągnąć wagon swoich zawodników ale na szczęście Zieliński się nie zgodził

Ziom_stal | 2021-07-28 10:12

Nikt nie wie w jakiej formie po kontuzji będzie Radulj . Mam nadziej ze dobrej ale różnie z tym bywa

Kategoriak | 2021-07-28 13:28

Sprawdzając właśnie terminarz naszych pojedynków u siebie, bardzo ucieszył mnie fakt ze znów będą mecze o 19:38

Młodynie | 2021-07-28 14:08

Mają być o 19:38 z tego co wiem

Fanatyk38 | 2021-07-28 17:35

Zaniedbujesz swoje obowiązki nie pisząc o tym jako pierwszy.
Już wiem skąd tyle entuzjazmu w twoich wpisach , lokalny działaczu hehe.

Trener od motoryki to z ogłoszenia czy zaufany człowiek sztabu . ;)

Młodynie | 2021-07-28 17:38

Z ogłoszenia zgłosił się to go przyjeli było ogłoszenie na betterway że poszukują trenera od motoryki

Młodynie | 2021-07-28 17:39

był też inny lepszy kandydat ale Citko zawalił nie odbierając telefonu

Fanatyk38 | 2021-07-28 18:08

No właśnie. A ja słyszałem wyraźnie na spotkaniu, że mają stawiać na SWOICH , ZAUFANYCH.
Wychodzi na to , że Balon czy masażysta poszli w odstawkę a pojawili się kolesie z przypadku . Trener bramkarzy też ich dobrym przyjacielem nie jest . Kabareton.

I nie zwalaj teraz wszystkiego na cipk...ę bo ktoś jeszcze powinien na tym trzymać łapę i stawiać warunki bo my za ten cyrk płacimy.

Wyjdzie jak zawsze , goście wydoją nas z kasy i zacznie się dzwonienie po swoich bo są tani w utrzymaniu.
Nic się tu nie zmienia.

Filip kacper k. | 2021-07-28 18:13

dokladnie tak i Jasnieoswiecony Prezydent tego miasta po raz kolejny nabiera sie na ten sam numer.

Jedyna jaka zmiana z psitka jest taka ze on ma interes w sciąganiu tu swojego szrotu i gdyby nie pewne przeciwności naściągałby na kontrakty swoich nieudacznikow.

za 2 miesiace da wywiad w prasei ze nie otrzymal odpwoiedniego wsparcia, ze nie dali mu sciagnac ludzi jakich chcial, ze braklo cierpliwosci i ze on chcial dobrze ale tutejszy ciemnogrod nie rozumie wspolczenej pilki.

Filip kacper k. | 2021-07-28 18:16

a wielki trener od przygotowania fizycznego (ktory notabene nie potrafi sie wyslowic i zbudowac poprawnego zdania po polsku), po kopaniu piłki w pejsovii i smrodowie ma na swoich portalach spoleczniosciowych grafiki wielbiace tych gamonii i nasjmiewajace sie ze Stalowki.

Pogonić leszcza

Fanatyk38 | 2021-07-28 18:17

Mają wyje...ne na ludzi bo myślą , że pozjadali wszystkie rozumy a później się dziwią , że ktoś nie chce pomóc. Epizod Wojtusia i Moni już był, teraz dołączył do klanu Zielak. Już nawet sąsiedzi się śmieją , że się mu kłaniać trzeba i ludzi nie poznaje na ulicy. No coż, władza uderza do głowy...haha

Niech się bawią póki mogą bo sezon się zbliża i weryfikacja będzie ciężka.

Fanatyk38 | 2021-07-28 18:23

Tutaj takich epizodów jest sporo. Ale jak się oddaje kasę i klub w obce łapy to nigdy nic dobrego z tego nie wyjdzie.
Niby LN miał się nauczyć, wyciągnąć wnioski a jedyne co zrobił to wyje...ał nas w kolejne bagno i będzie grubo za to płacił.
Ale kto bogatemu zabroni.

Stalowiak68 | 2021-07-28 19:29

Nadbereżny niczego sie nie nauczył, dalej w klubie rzadzi kolesiostwo i zasady mierny ale wierny najpierw był leszcz Nowak bez pojęcia teraz jest jeszcze wiekszy Zieliński. Mlodynie skorp Zieliński to taki geniusz, Citko też to hakim cudem jest taka bryndza z zawodnikami. Odpowiem Ci. Łapienu co wpadnie w rece, najlepiej zawodnicy Xitki a jak się nie da to co się da. Dziś dowiedziałem się że Duda u nas zarabia 11 tysiaków a Żelisko 8.5. Pogratulować rządzącym i niewidomemu prezydentowi, ay marzekaliśmy na zarobki Fidzia. Z tego co prezydent mówił na spotkaniu z kibicami, pieniądze miały być na boisku, a to klops. Obstawiam we wrzesniu kolejną opcję atonową, a raczej wodotrysk prezydenta i kolejne obietnice.

Kategoriak | 2021-07-28 20:08

Z tego co wiem jest trener bramkarzy ponieważ balon ma się skupić na bronieniu żeby mieć czysta głowę. Swoją droga dużo tych Bramkarzy. Balon, Słowak, Smylek, Konefal

Młodynie | 2021-07-28 20:20

O Żelisce kiedyś pisałem że dostaje ok 10 za duże pieniądze ale to piłkarz Marka i może nas sobie doić do woli

Fanatyk38 | 2021-07-28 20:21

Balon póki co idzie na bocznicę i dają mu to do zrozumienia. Ma się skupić na łapaniu i biorą 3 innych, młodszych. Też masz klapki na oczach jak młodynie?

Pjona_ziom | 2021-07-28 20:26

Drużyny coby nie mówić praktycznie bez budżetu ogarniają zawodników którzy strzelali bramki w drugiej lidze albo wyłapują tych najlepszych z trzeciej a u nas powraca to co było za Szydełki żeby nie powiedzieć że jest gorzej. Ale spokojnie zaraz nas tu Młodynie uspokoi. Jest super jest super dużo transferów, szeroki sztab dużo rzeczników prokurentów czuć pieniądz. Przyjdzie pora weryfikacji to zaczną się telefony a teraz wywalić wszystkich którzy poświęcali czas serce i niekiedy cale życie temu klubowi... Plan atomowy

Fanatyk38 | 2021-07-28 20:46

Młodynie ty jesteś nieroformowalny. To twój prezio LN wybrał Mareczka więc jak tak wszystko wiesz i przewidujesz studenciku , to mogłeś go uświadomić , że to zły wybór.
Bo widzę , że teraz cip...ko będzie wszystkiemu winien a twoja narracja wybiela gamoni , którzy przykładają łapę do tego syfu.
To są ludzie prezydenta i współpraca jego z cip...ką.
Znakomity , przemyślany plan STAL NIE PĘKA.
POOGLĄDAJ KONFERENCJE jak zapomniałeś kto jest ojcem tego kabaretu.

Fanatyk38 | 2021-07-28 20:55

A jak ci...pka jest taki zły to jaki problem podziękować mu za współpracę?! Skoro wg Ciebie ,nawet Zielak robi lepszą robotę od niego to nie wiem kto go tu trzyma i po co.
Ale problem jest taki jak u nas w kraju. Goście nie muszą się znać na rzeczy, ważne, że są wierni i lojalni. Rząd też w spółkach nie obsadza ekspertów /fachowców bo oni się znają na rzeczy i nie chcą realizować planu rządu, który nas doi.
W klubie identycznie.

Mieli mieć doświadczenie i gwarantować sukcesy.
Okazało się, że goście pierwszy raz w życiu robią to co robią u nas.

Młodynie | 2021-07-28 21:08

Citko Nadbereżnego owinął wokół palca każdy wie że Lucek jest łatwowierny a 24 h nad Markiem nie stoi zaufał mu i mocno się przejedzie.

Fanatyk38 | 2021-07-28 21:31

Chłopaczku . To go nie usprawiedliwia .
A nam od 3 lat wciska ten sam kit i prosi o zaufanie, to już nie działa .
Koniec z kredytem i innymi kocobołami politycznymi.
To jest klub sportowy a nie partia. Tu rozliczenia są co kolejkę a nie co kadencje .

Jego wybory i jego wina. A konsekwencje ponosimy my i klub . Niestety.
Może i chce dobrze bo daje te pieniądze . Ale wypadałoby się wreszcie otrząsnąć , przyznać do błędów , PRZEPROSIĆ I ODDAĆ KLUB W RĘCE PRAWDZIWYCH PROFESJONALISTÓW a nie partyjnych kolegusów.

I co ? Teraz mamy patrzeć jak kolejny rok kopią się po głowie w 3 lidze za nie małe pieniądze bo LN MA KAPRYS?

A Ty temu dziadostwu przyklaskujesz jełopie .

Stalowiak68 | 2021-07-28 21:32

Ojcem tego gówna i twórcą naszej potefi od tezech lat jest Prezydent, to przeciez on i joho wierni pomocnicy Chodorek i Trela stoją za wszystkimi decyzjami, od koloru koszulek zaczynając a na zawodnikach i Prezesach klubu kończąc. Jezeli mówisz ze Xitko owinął wokół palca Nadbereżnego to robisz tym samym z Prezydenta tempaka ktorego byle menago kręci. To że Nadbwrezny nie

Stalowiak68 | 2021-07-28 21:36

To że Nadbereżny nie ma pojęcia o piłce wiedzą wszyscy to ze daje na stołki patałachów też tylko Daczego w klubie i kosztem kibiców. To już przestaje być śmieszne caly ten kabaret. A we wrzesniu bedziemy słyszeć znowu paplaninę dajcie pracować, nie oceniajcie, nie mieszajcie się.....
Heh, łza sie kręci w oku ma wspomnienie czasów zanim Nadbereżny wsadził w to swoje paluchy. Ponoć Wojtek Fabianowski caly czas sie kręci i doradza Prezydentowi i Treli i tak koło wzajemnej adoracji się zamyka.

Stalowiak68 | 2021-07-28 21:38

Młodynie to Rafix, wszystko wie partyjny jełop.

Fanatyk38 | 2021-07-28 21:45

Coś tu nie gra... znowu. Skoro LN szukał prezesa kilka miesięcy, miał na patelni chłopa z Mielca czy Przeniosłę a dał się wkręcić ci...pce to kolejny raz zrobił z Kibiców wała.

Jak jest taki zakręcony bidoczek i łatwowierny to niech sobie place zabaw stawia a nie za sport się złapał i ma ńową rozrywkę.
Swoją drogą...na pcpn też mają być fontanny i karuzele żeby zespoły mogły profesjonalnie się przygotować na zgrupowaniu.
Nawet ze stadionu potrafią cyrk zrobić.

Fanatyk38 | 2021-07-28 21:51

O tych planach partyjniaczku młodynie pewnie też wiesz . Za chwilę wychodząc z budynku klubowego uderzy cię huśtawka .
To jest pcpn , profesjonalny ośrodek przýgotowań dla zawodowych sportowców za kilkadziesiąt baniek?!
Czy może plac zabaw ...kolejny już, by żyło się lepiej.

Fanatyk38 | 2021-07-28 22:17


MŁODYNIE | 2021-07-28 20:20
O Żelisce kiedyś pisałem że dostaje ok 10 za duże pieniądze ale to piłkarz Marka i może nas sobie doić do woli.

I m in z takich powodów , poważni ludzie w piłkarskim świecie się z nas śmieją.

Marekk | 2021-07-28 23:10

Mam nadzieje ze dojdzie jakis napastnik jeszcze, jest chyba 5 bramkarzy.. jak oni chca awansowac bronieniem sie? bo wiekszosc to obroncy i bramkarze. Jeden Zelisko to za malo

Fanatyk38 | 2021-07-29 06:31

Młodynie , udajesz , że nie widzisz co zostało napisane ? Czy ignorancję i mydlenie oczu już tak masz opanowane ?

Fanatyk38 | 2021-07-29 06:34

Sianie propagandy masz na partyjnych spotkaniach .

Kamilosss | 2021-07-29 08:36

Niestety kolejne okienko jest to samo. Czyli niezrozumiałe transfery, ściąganie piłkarzy którzy w większości nie sprostają zadaniu. Nawet ludzie co nie znają się na piłce pytają jak takimi zawodnikami chce Stalowa awans zrobić? Teraz do Wisłoki przyszedł ciekawy piłkarz z Garbarni, grał też w 1 lidze. U nas odchodzi najlepszy Mroziński, czyli dzieje się to co sezony temu jak odchodzili Mikołajczak, Sekulski,. Trąbka, Dadok itp i nie potrafili w klubie ściągnąć nikogo kto by ich zastąpił. Teraz niby za Mrozia przyszedł Radulj? Jeśli będzie zdrowy to zobaczymy, ale według mnie to też inny profil na boisku.

Gdzie napastnik? Zelisko ze spadkowicza Lubartowa ma dźwignąć nasz cały atak? Gdzie szybki skrzydłowy? Jest Drobot i tyle?
Wygląda to biednie i widzi to większość kibiców. Owszem przecież jakiś % szans jest że to wypali, w końcu liga słaba i wiele nie trzeba, ale no optymizmem to nie napawa. Trener bez doświadczenia na tym poziomie też może nie podołać. Jeśli zmarnujecie ten sezon, to zmarnujecie ten klub. Następny sezon Wieczysta.

Stallzks | 2021-07-29 08:45

Dajcie czas na zweryfikowanie tego projektu, czemu same hejty lecą w coś co ma szansę wypalić.
Nikt powtarzam nikt kto by tu przyszedł nie można dać gwarancji w sukces w postaci awansu,a przecież kroki zostały podjęte, są transfery, lepsze gorsze- boisko zweryfikuję nie forum. Dajmy sobie na wstrzymanie, po owocach poznamy czy zarząd i zawodnicy sprostali zadaniom przed nim postawionym.

Johny | 2021-07-29 08:50

Jaki projekt? Jedyna koncepcja polega na zarobieniu dobrych pieniędzy dla siebie i kolegów. Transfery to kopia lat poprzednich. Nagle pojawiają się jacyś piłkarze znikąd, którzy z automatu podpisują kontrakty. Piłkarze jakich tysiące. Żaden zawodnik nie powoduje że rzeczywiście jest jakiś pomysł na budowę drużyny z perspektywą.

Stallzks | 2021-07-29 08:55

Po 5-10 kolejkach możesz klaskać temu tworowi że odpalił, to nie Legia Warszawa że ściągają klasowych graczy którzy i tak zawodzą btw
Takie są realia, jeśli chcialbys bazować na wychowankach bo transfery złe, to ciężko byłoby się utrzymać w tej lidze

Filip kacper k. | 2021-07-29 09:14

jakos inni majac budzety 10 krotnie mniejsze potrafia sciagnac kopaczy z wyzszych lig ktorzy cos pokazali. a nas? kupa szrotu za wiekie pieniadze. oprocz tych bardzo wysokich pensji jak na lige polamatorska to premie sa od 3 do 6 miesiecznych uposazen za awans. Ten duda ma wziac 50 kola jesli wejda.

jesli...

szans na awans nie ma- byl placz ze Fidziu brał 10, a teraz jest przebitka.

pluja nam w twarz i wmawiaja ze deszcz pada

Młodynie | 2021-07-29 10:07

Jest przebitka bo jest pewna niespodzianka

Jw27 | 2021-07-29 10:09

W tej lidze wystarczy biegać, walczyć a jak dorzucimy odrobinę taktyki i 3 zawodników którzy zrobią różnicę to awans pewny. Kilka osób tu płacze ze przyszli zarobić kasę- nie ma darmowych grajków. zrobią awans to premia powinna być głównym czynnikiem motywującym. Dodatkowo młodzi którzy mają ambicje grać w wyższej lidze oby ze Stalówką. Ryzyko jest ale jak jak na starcie się poddajecie to już przegraliście.Nie łykam wrzutek że grajek z 4 czy 5 Ligi ma 8 tysi. Ja z ocenami czekam 6 kolejek.

Johny | 2021-07-29 10:51

Biegać trzeba z głową! Nie wystarczy biegać. Gościu z rozwolnieniem też biega..... Jakby to było takie proste, że wystarczy mieć 3-4 super grajków i wygrywa się lige, to pół Polski grałoby w ekstraklasie. U nas jest może dwóch ludzi, którzy potrafią zrobić jakąś tam różnicę. Problem polega na tym, że ciąglę sprowadza się piłkarzy ze stajni zaprzyjaźnionego manadżera lub Pana, który niby rządzi klubem, ale tak naprawdę żadnej funkcji w klubie nie sprawuje. Posprowadzano głównie sztab ( jakby to była I liga) i gołym okiem widać o co chodzi.... Że niby Citko tak nagle pokochał Stalową Wolę??? Bez jaj. Facet przyszedł tu z kolegami zarobić parę złotych, na naiwności i układach politycznych Pana Prezydenta, który może i nie chce źle, ale jakoś tak jest dziwnie naiwny. Ludzie którzy tu przyszli to przeciętniaki 4 ligowe i tylko taki poziom mogą reprezentować! Nawet jeden transfer nie jest adekwatny do zmian personalnych w klubie i pieniędzy jakie pobierają ludzie, którzy teraz zarządzają klubem. Smutny czas dla naszej piłki, który trwa latami i chyba tak już pozostanie. Mam nadzieję, że się bardzo, bardzo mylę.....

Kategoriak | 2021-07-29 10:53

O jakiej ty niespodziance człowieku piszesz. Ten sponsor o którym tak gadasz? I co z tego. Do meczu 3 tygodnie, a konkretnych wzmocnień brak. Musimy mieć dodatkowo nowego napadziora który pociągnie ten wózek

Młodynie | 2021-07-29 11:01

pracują nad tematem napastnika ale powinni temat zakończyć na samym początku okienka i potem zająć się obroną duży błąd ze strony zarządzających klubem

Ziom_stal | 2021-07-29 11:03

Orlęta i Podlasie tez dobrze wyglądają . Awans to będzie cud wspomnicie moje słowa

Młodynie | 2021-07-29 11:03

było kilku na testach ale są za słabi

Kamilosss | 2021-07-29 11:43

Wow zdziwienie że są za słabi. Jak testują gości z niższych lig bądź z tej samej co niczym się nie wyróżniali to jak ma być? Mają nagle obudzić się z nowym talentem do piłki? To nie Kosmiczny mecz.

Zresztą Ci co są już zakontraktowani też budzą spore wątpliwości. Takie bardziej uzupełnianie składu aby można było grać i mieć ławkę rezerwowych. Jednak wzmocnień nie ma. Kadra słabsza niż rok temu.

Filip kacper k. | 2021-07-29 12:11

Bez złudzien-z tym szrotem czeka nas polowa tabeli.
Dobrze ze Sandomierz, Sieniawa i Wolczanka slabiusienkie jak Hetman z ubieglego sezonu to spadek raczej nam nei grozi- chyba ze we wrzesniowej opcji atomowej bedzie "wszystkich won"

Adams | 2021-07-29 12:16

Powoli można odliczać do inauguracji sezonu na dzien dzisiejszy zostało 10 dni ... a co sie dzieje w klubie? przez marne transfery przed startem ligi nadal brakuje optymizmu do tego niedawno było mówione Stalówka ma grac ofensywną piłkę jak narazie wyglądają te słowa na kiepski żart gdy do tej pory skład jest obstawiony obroną - a gdzie napastnicy? bo Żelisko trudno nazwać skutecznym napadziorem

Adams | 2021-07-29 12:21

Ciągle nie moge się przekonać do składu poprostu realnie pisząc jest słabizna , o ile nic nagle sie nie zmieni na lepsze szykuje sie bardzo nerwowy sezon.

Adams | 2021-07-29 12:29

Najbardziej optymistyczny wariant po 5 kolejkach celuje na max 7 - 8 pkt nie wiem jakie miejsce taki wynik da ale sądzę napewno nie w czołówce ligi tu faktycznie w nadchodzącym sezonie będzie ciężko włączyć się do gry o awans
Poza tym drużyna która stawia sobie jasny cel awansu musi wygrywać od początku a nie gubić punkty po kilku pierwszych spotkaniach

Vielitz44 | 2021-07-29 12:32

Jak zostali Fidizu, Mroziu i paru innych (co potem znalazło miejsce w ligach wyżej) to miał być skład na łatwy awans, a była masakra, zero zaangażowania i rozczarowanie - także ściąganie przereklamowanych gwiazdek też nie daje pewności wyniku. Ja nadzieje na awanse już straciłem dawno, ale kto wie, może chociaż raz zaskoczą mnie pozytywnie te zmiany w klubie.

Misio | 2021-07-29 12:49

Ocenianie kadrę tylko przez transfery, a może odpalą obecni zawodnicy? Np. Wojtak, Stępniowski, może Grabarz? Są solidni i ograni w wyższej lidze Mistrzyk, Jopek czy nawet Stronach. Może przy nowym trenerze zaskoczy Hudzik czy np. Condor? Jest przebojowy Drobot. Do tego ci co przyszli i wcale nie wygląda to źle. Sezon jest długi, kadra musi być szeroka. Jest materiał, teraz kwestia co trener z tego "uszyje". Mnie też brakuje fajnego napastnika, ale jak zespół będzie grał dobrze, to bramki może strzelać każdy!

Misio | 2021-07-29 12:51

Stronach - Stelmach, Condor - Conde. Głupi telefon :-)))

Vielitz44 | 2021-07-29 13:42

Świderski? W Widzewie (i potem w innych klubach) na pewno pokazywał serducho do gry, ale gwarancji goli to on nie dawał, może 3 liga będzie dla niego idealna, oby...

Stalowiak68 | 2021-07-29 17:13

Młodynie wy.....partyjny cwelu. Klepiesz po plecach Chodrka czy Prezydenta że tak wszystko wiesz? To moze powiesz jak to jest że Żelisko w Lubartowie zarabiał 900 pln a u nas dostał 8.5 tysiaka??? Widać ze jak sie bawić to na całego. A Świderski przyjdzie za 14 tysiaków? To juz lepiej tą kasę trzeba było wydać ma Reimana i Czarnego, no aha zapombiałem że to ludzie nie od penago c..pki więc nie mają co szukać w Stalowej. Dokąd zmierzasz Stalówko?

Sciemaa | 2021-07-29 17:17

Mogli takiego Łanka wyciagnac z tej debicy

Misio | 2021-07-29 18:33

A czy bierzecie pod uwagę, że może ktoś z wymienianych przez was nie chciał tu przyjść? Przecież to nie targ niewolników i piłkarz ma oferty i wybiera. A po za ligą, klubem czy kasą są jeszcze inne czynniki, które decydują o wyborze. Np. miasto, mieszkanie, szkoła dla dzieci itp.

Adams | 2021-07-29 18:37

Z pensją dla Żelisko wychodzi na mega przekręt - gość w Lubartowie miał na msc ledwo ponad 1tys a w Stalówce kontrakt na 8 tys przeciez za takiego zawodnika który wczesniej niczym sie nie wyrózniał to jak zwykłe marnowanie kasy .

Adams | 2021-07-29 18:42

Ogólnie dla Żeliski obecna umowa z takimi zarobkami to dla niego kontrakt życia który spadł na niego jak gwiazdka z nieba

Adams | 2021-07-29 18:46

co do Świderskiego może okazać sie największym wzmocnieniem ktory jest gwarantem goli

Młodynie | 2021-07-29 18:46

Po to go ściągnął Citko próbował wepchać innych ale był opór

Sciemaa | 2021-07-29 18:59

Wszystkie kontrakty sa zapewne "utajnione" a ktos tu strzela cyframi... wiec ciekawe kto odpowiada za wyplywanie takich informacji i czy wogole cos z tych zarobkow ma w sobie prawde.

Sciemaa | 2021-07-29 18:59

Wszystkie kontrakty sa zapewne "utajnione" a ktos tu strzela cyframi... wiec ciekawe kto odpowiada za wyplywanie takich informacji i czy wogole cos z tych zarobkow ma w sobie prawde.

Pjona_ziom | 2021-07-29 19:04

U nas w klubie social media zatrzymało się w latach 90. Czy na prawdę nie da się pójść na przód przykładem Stali Rzeszów? Jak tak dalej będzie to zawsze będą na trybunach te same osoby plus rodziny piłkarzy... Pisałem o tym na starcie poprzedniego sezonu i żadnych zmian.

Ziom_stal | 2021-07-29 20:22

Żeby zrobić awans trzeba mieć ludzi lepszych jakościowo czyli z wyższych lig. Dlatego zostaniem w 3 lidze jeżeli tak kontrakt Zelisko dostał u nas to jak jakiś zart Puławy go pogoniły Lubartow wziął strzelił pare bramek No bo z kim tam miał grać ? Trudno nie strzelić . Marek Citko to dobry biznesmen. Tyle w temacie tej szopki i tych transferów Stał już pękła

Stalowiak1938 | 2021-07-30 10:42

Pjona 100% racji, ogólnie cały marketing, social media, kontakt z kibicami to dno, amatorka i żenada. Wszystko byle jakie. A władze klubu tylko" dej dej i dej"nic nie oferując w zamian...

Sciemaa | 2021-07-30 13:47

o co chodzi z Wietecha? 2 raz negocjowali z nim kontrakt?

Młodynie | 2021-07-30 13:58

Jego pozycja spadła u Thomasa nie jest już pewniakiem do 1 składu wcześniej miał do końca sezonu teraz ma tylko do zimy.

Misio | 2021-07-30 14:39

Kujawa czy Świderski? Pewnie jutrzejszy sparing zadecyduje.

Ziom_stal | 2021-07-30 14:45

Kujawa , Świderski miał bardzo słaby sezon . Zobaczcie jego bramki

Młodynie | 2021-07-30 14:56

Obaj prawdopodobnie

Młodynie | 2021-07-30 14:58

Świderski na 100 procent jest już dogadany. Nad Kujawą się zastanawiają bo szukają jeszcze kolejnego napastnika. Ostatni sezon Kujawy dramat ale jak będzie w formie nawet wzmocnienie

Misio | 2021-07-30 15:03

Gdyby tak się stało, to paka jest naprawdę fajna.

Vielitz44 | 2021-07-30 15:03

Z tą ilością transferów (kilku nie tanich) to chyba pewne, że albo będzie awans, albo koniec Stalówki i zaczynamy od B-klasy...

Młodynie | 2021-07-30 15:06

praktycznie żaden nie jest tani. Z tym drugim napastnikiem to nie wiem na 100 procent zależy od trenera ale Grabarz jest szykowany raczej jako pomocnik a my mamy tylko Żeliske

Adams | 2021-07-30 15:10

Cóż w takim razie pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie podpisu Świderskiego bo naprawdę będzie z niego bardzo duży pożytek ( nie co wątpliwy Żelisko).

Adams | 2021-07-30 15:13

Pisząc więcej o Świderku dobry z niego wariat troche ożywi szatnie do tego ma niezłe cieszynki

Badi | 2021-07-30 15:18

Jutro o 10 : 30 sparing z Sokołem Sieniawa mecz odbędzie się na głównym boisku

Vielitz44 | 2021-07-30 15:22

A o 11 gra II drużyna, będą testować hurtowo.

Gargamel1293 | 2021-07-30 15:41

Nie było mnie dawno na forum, bo zapomniałem hasła, więc chciałbym przywitać się z wszystkimi serdecznie.

Uważam, że Żelisko moze byc bardzo dobrym napastnikiem u nas i licze ze strzeli ok. 10 goli w sezonie.

Jednak (może to będzie trochę kontrowersyjny post) uważam, że na dzień dzisiejszy powinniśmy nawiązać współpracę z klubem z extraklasy (Cracovia, Wisła, Łęczna, nawet Mielec, choć osobiście wolałbym Raków), którzy wypożyczaliby nam jakiś 2-3 swoich młodych zawodników do ogrania. Pozostałych brać wyróżniających się z 3 ligi.

W tym sezonie jednak licze najbardziej na Hascaka.

Pozdrawiam

Gallanonim | 2021-07-30 18:43

Hascak ok, tylko nie widziałem aby było info że przedłużył kontrakt - chyba że przeoczyłem. To samo Conde. A co z Espaną?

Młodynie | 2021-07-30 18:50

Conde ma do końca grudnia Espany nie wykupili z Nowotańca a trenował z nami

Adams | 2021-07-30 19:32

Conde jest prawdopodobnie na wylocie tak samo zresztą Mistrzyk i Stelmach

Młodynie | 2021-07-30 20:15

Tak nie ma dla nich u nas miejsca usłyszeli od Citki bedą w ich miejsce nowi z tzw stajni Citki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 20 488 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 134 858 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 111 494 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 281 362 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01531