Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy.

Dzień meczowy.
Na to czekaliśmy z niecierpliwością. Wreszcie zobaczymy zielono-czarnych w walce o ligowe punkty.

Stalówka na inaugurację rozgrywek pojedzie do Świdnika gdzie zagra z Avią. Początek spotkania dzisiaj o godzinie 17:00.

Oczywiście na stadionie nie zabraknie fanatyków Stali, którzy głośnym dopingiem będą wspierać zespól w walce o komplet punktów. Do Świdnika startujemy o 13:30 .

W naszym zespole latem doszło do wielu zmian. Trenerem drużyny jest teraz Roland Thomas, który dzisiaj oficjalnie zadebiutuje jako szkoleniowiec Stali Stalowa Wola w pierwszym ligowym meczu. Warto też zaznaczyć, że nowym kapitanem naszego zespołu został Szymon Jopek. Na boisku powinniśmy zobaczyć kilku zawodników, którzy latem dołączyli do Stali i stanowią teraz o jej sile.

Projekt Pana Citko-" Stal nie pęka", wkracza w fazę wykonawczą. Avia Świdnik To nie będzie łatwy rywal, ale wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni udanie zainaugurują nowy sezon.

Tylko zwycięstwo!!!

Poniżej link do prezentacji zespołu. Zapraszamy do oglądania.

https://www.facebook.com/stalpsa/videos/4233459586745484/

Komentarze (34)

Wiru1 | 2021-08-7 16:28

Wszystko fajnie ale stroje cutline? Badziew jak nic. Stal Rz miała i poszła od nich. Radomiak po jednym sezonie podziękował. Ładnie ktoś tam lody kręci.

Stary64 | 2021-08-7 16:55

» https://regiowyniki.pl/ relacja tekstowa

Stary64 | 2021-08-7 17:04

jednak nie ma

Aleksander | 2021-08-7 17:12

Ktoś ma może info ile autokarów pojechało?? Jeszcze pewnie osobówek trochę. Dużo naszych w Świdniku???

Sciemaa | 2021-08-7 17:14

jeden i kilka aut

Marekk | 2021-08-7 17:25

Jak tam gra wyglada? jak ktos jest na meczu to w przerwie sie wypowie, az smiech sczlowieka bierze ze nie ma nawet tekstowej relacji.. Swidnik to jest niesamowite zadupie jednak, trzeba awansowac jak najszybciej zeby z takimi tworami juz nie grac

Vielitz44 | 2021-08-7 17:30

Relacja tekstowa. Przewaga nasza,Jopek w spojenie.

Stary64 | 2021-08-7 18:12

prowadzimy 1-0

Młodynie | 2021-08-7 18:14

Radulj z wolnego w okno

Fanatyk38 | 2021-08-7 18:14

Babol bramkarza straszny ale weszlo z wolnego -Radulj

Fanatyk38 | 2021-08-7 18:15

Chyba w twoje okno błaźnie. Widziałeś bramke ?

Stalowiak1938 | 2021-08-7 18:16

Fajnie ze prowadzimy, oby tak do końca, ale... Stroje wyjazdowe jak dla mnie dramat...

Młodynie | 2021-08-7 18:17

To jest 3 komplet białe są wyjazdowe i zielone domowe

Cdncdn | 2021-08-7 18:19

Barany te nowe stroje to chyba najlepsze w historii klubu.Zreszta co wy się wypowiadacie jak wasze bezguscie widać na ulicy na codzień.Super stroje.Juz nie mogę się doczekać domowych.

=1938= | 2021-08-7 18:21

Nie wazne jak wpadla. Najwazniejsze ze prowadza. Dla to i nasz bramkarz mogl strzelic z piatki. Najwazniejsze zeby to 3 pkt dalo

=1938= | 2021-08-7 18:21

Nie wazne jak wpadla. Najwazniejsze ze prowadza. Dla to i nasz bramkarz mogl strzelic z piatki. Najwazniejsze zeby to 3 pkt dalo

Wiru1 | 2021-08-7 18:37

CDNCDN nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Jak wyglądają stroje to jedno a to że to tandetny szmelc to druga sprawa. A dresy z tej firmy to się prują jak rajtuzy z wietnamu.

Kamilosss | 2021-08-7 18:55

Najważniejsze że są 3 punkty, ale z taką grą będzie ciężko cokolwiek wywalczyć.

Młodynie | 2021-08-7 18:56

Wszyscy rywale też się męczą Podhale remisuje z Wólką KSZO remis z Chełmianką brakuje napastnika oby już był na Wisłokę plus Radulj musi być gotowy od początku

Stalowiak1938 | 2021-08-7 18:58

Gratuluję zwycięstwa!!

Pjona_ziom | 2021-08-7 19:01

Brawo drużyna.
Niech dojdzie napadzior i jeśli nie będzie głupich błędów to zgrają się szybko.

Adams | 2021-08-7 19:01

Wygrana na farcie ale jednak są 3 pkt chociaż jak pisałem spodziewałem się remisu .
Pozytywne zaskoczenie

Fanatyk38 | 2021-08-7 19:08

Zwycięzcy się nie sądzi...i na tym można zakończyć.
Teraz po punkty do Dębicy.

Marco | 2021-08-7 19:58

Liczba osób w sektorze gości powinna kogoś uświadomić że jest okres wakacyjny i duża część osób spędza go poza miejscem zamieszkania i chętnie oglądnęła by mecz a przy okazji pokazała rodzinie, znajomym.
Myślę że po tym meczu zejdzie presja i stres z zawodników, bo wiadomo że dla spokoju ducha trzeba dobrze wejść w sezon.
Gratuluję wygranej i oby tak dalej.

Ziom_stal | 2021-08-7 21:01

Kto oglądał mecz widział ze padaka. Dobrze ze słaby rywal na początek.

Marekk | 2021-08-7 22:15

Sztuka jest wygractmecz grajac slabo i ja ogladając ten mecz czułem że oni i tak wsadzą gola.. bo byla widoczna roznica umiejetnosci i jakosci mimo sredniej gry, szkoda tylko ze nie bylo zadnego streamu zeby zobaczyc ich w akcji, a tak nie widzialem meczu i trudno oceniac jak to bedzie dalej się dzialo, oby do przodu i z Wisloka byly kolejne 3 punkty, nawet tez po 1:0 byle zwyciestwo.. i niech dojdzie jaksi jeszcze napastnik zeby byla wieksza rywalizacja

Filip kacper k. | 2021-08-7 22:17

kryzys kibicowski i fuks piłkarski- ale zwycięzców się nie sadzi, zobaczymy jak będzie na wywłoce

Fanatyk38 | 2021-08-7 22:40

Filip? Kryzys ? To chyba Twój intelektualny.
Po czym stwierdzasz , że kryzys?

Patrząc na komentarze tutaj można to stwierdzić , owszem , kryzys internetowych dzieci.

Wiru1 | 2021-08-8 10:34

Ponad stówka w wakacje na Avie to jest dobry wynik. Na Wisłoce powinno być lepiej tylko że dwa mecze jednego dnia mogą nie każdemu pasować czasowo. Wie ktoś czy te koszulki będą na sprzedaż gdzieś stacjonarnie? Chciałbym osobiście się przekonać czy szmelc nadal jest szmelcem czy coś poprawili.

Filip kacper k. | 2021-08-8 11:13

jeszcze 5 lat temu byłoby 300.
nie chodzi mi tu o jakaś krytykę, bo trend jest ogolnopolski. Plandemia jeszcze dowalila. Po stronie przeciwnika tez szalu nie bylo

Sciemaa | 2021-08-8 12:27

300 osob ale nie na buraczanej lidze... i pewnie nie w wakacje.

Fanatyk38 | 2021-08-9 08:03

Lepiej się pochwal kiedy ty byłeś ostatnio na wyjeździe filipku. obok piłki teraz już masz papiery eksperta od kibolki. Hehe

Fanatyk38 | 2021-08-9 08:08

Wiru, jeszcze niedawno w 2 lidze nikomu nie przeszkadzał czas wyjazdu do Stargardu, Elbląga itd.
Szukamy sposobu żeby być a nie wymówek na nieobecność.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 34 606 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 28 671 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 923 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 89 550 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01526