Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni dzień zapisów.

Ostatni dzień zapisów.
Panie i Panowie.

Wszyscy chętni na sobotni wyjazd do Kielc i Dębicy, zapisują się na listę do czwartku , godzina 12 w południe. Następnie listy muszą być przesłane do klubów aby nie było problemów z wejściem na stadion.

Link do zapisów :

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zbiórka pod MDK W SOBOTĘ O 9:30.

Koszt wyjazdu 60 pln z biletami na mecze.

Osoby poniżej 18 roku życia -30 pln.

Zachęcamy wszystkich do wyjazdu. W Kielcach nie byliśmy jakieś 13 lat. To doskonała okazja do wsparcia Naszych przyjaciół z Jastrzębia !!!

Do zobaczenia na szlaku.

Hej Stal!!!

Komentarze (99)

Amator | 2021-08-12 00:55

Czemu kasujesz komentarze?

Pazimieh | 2021-08-12 20:38

Brawo Raków.

Okulickiego | 2021-08-12 20:56

"RKS RAKÓW TO DUMA CZĘSTOCHOWIAKÓW".. .. Gratulacje....!!!!

Sciemaa | 2021-08-12 22:01

A czy to strona rakowa?

Vielitz44 | 2021-08-12 22:45

Mistrzyk w Kamieniu. A my dalej bez napastnika.

Aleksander | 2021-08-12 23:25

Jednego słabego mniej. Schodzą z kosztów być może na pensje napastnika

Pazimieh | 2021-08-12 23:44

SCIEMAA, trochę szacunku i nazwy klubów pisz z wielkiej litery, to raz. A dwa, to obstawiam że w granichach 100% (+-0,5%) kibiców Stalówki w wieku 30+ darzy ten klub szacunkiem i sympatią, więc nie widzę nic złego w tych kilku postach.

Ziom_stal | 2021-08-13 09:49

Po co napastnik mamy bramkarzy :)

Jefrey | 2021-08-13 10:14

Pazimeh-masz rację ja też-brawo RKS!!!

Gargamel1293 | 2021-08-13 10:21

No brawo Raków!

Od zawsze to była moja ulubiona zgoda ;)

Młodynie | 2021-08-13 15:21

Gallanonim | 2021-08-13 15:42

:-( Masz, rację Filip, nie poddawaj się i walcz!

Johny | 2021-08-13 19:08

Powodzenia Filip. Trzymaj się !!!

Stalowiak1938 | 2021-08-14 08:17

Wstawać!! Robić kanapki i jedziemy!! :) StaloweJastrzębie!!

Stary64 | 2021-08-14 08:55

Stelmach wypożyczony do Łagowa.

Maxtor84 | 2021-08-14 17:45

marność nad marnościami ....

Kamilosss | 2021-08-14 17:51

Bez napastnika to i tak dobry wynik. Patrząc na ten skład, to nadal jest on gorszy niż w tamtym sezonie. Wisłoka powinna prowadzić. Może dopisze nam szczęście i w drugiej połowie.

Stallzks | 2021-08-14 17:53

Awans? Z tą grą to 6-8 miejsce, tak słabej bez jaj stalówki to nie widziałem

Maxtor84 | 2021-08-14 17:56

jeden strzał po którym padła bramka a tak to nic więcej chyba

Kamilosss | 2021-08-14 17:58

Siarka bardzo dobrze zaczęła sezon i tak jak Podhale wyrastają na głównych faworytów do awansu. Sezon jednak długi i może być jeszcze różnie.

Młodynie | 2021-08-14 18:00

Sieniawa to taki Hetman w tym sezonie jednak widać będą groźni

Sciemaa | 2021-08-14 18:01

szybko nas liga zweryfikuje

Pazimieh | 2021-08-14 18:03

U nas pozytywnie tylko Drobot i bramkarz, reszta marnie.

Maxtor84 | 2021-08-14 18:10

napastnik Dębicy mega groźny ...

Maxtor84 | 2021-08-14 18:21

to w następnym meczu Citko na ataku chyba hahaha kompromitacja

Marekk | 2021-08-14 18:23

Młodynie pajacu dawaj napastnika o ktorym pizae... tyle, a pajacom z zarzadu proponuje jeszcze jednego bramkarza dokupic!!! szybciej Zelisko wylecial z gry niz sadzilem..

Marekk | 2021-08-14 18:24

zycie im solidnego wpierd... moze przejrzą na oczy że NAPASTNICY sa potrzebni !!!!

Kamilosss | 2021-08-14 18:24

Oj "piękny" to będzie sezon :)
To jest słabsza Stal niż ta Szydełki, Wtorka to innych Białków. Kadra slabiutka, nikt oprócz Drobota tutaj nie potrafi kreować sytuacji. Nie ma napastnika na walkę o wyższe cele. Kolejne okienko przepie***one i nikt za to nie odpowie ;)

A Zelisko nie dość że nie strzela to jeszcze osłabia zespół. Mogli ściągnąć jeszcze jakiegoś napastnika ze spadkowicza.

Marekk | 2021-08-14 18:26

I zanosi sie na pogrom.. oj jak to bedzie wygladalo druzyna walczaca o awans przej... z 4:1 ;-)

Maxtor84 | 2021-08-14 18:28

siara leje Dębice 3 0 my dostajemy od nich ehhh ale cZasy

Stalowiec1938. | 2021-08-14 18:29

co roku to samo przerabiamy nikt się nie uczy na błędach swoich się pozbywamy przychodzi zaciąg marnych piłkarzy z czyjegoś polecenia co bierze nie małe pensje doją nas przez rok i odchodzą wyników nie ma i po roku kolejna rewolucja i tak w kółko aż ktoś przejrzy na oczy i się ogarnie w końcu

Maxtor84 | 2021-08-14 18:30

2 bramy włożył nam gościu który dzisiaj debiutował chyba (Radwanek)

Maxtor84 | 2021-08-14 18:32

parodia :D

Kamilosss | 2021-08-14 18:33

Stalowiex w punkt.

I o tym co okienko piszę a grupa kilku użytkowników krzyczy wręcz abym dał im szansę, kadra jest dobra, gole będą jak wszyscy będą grali swoje i nie trzeba wtedy napadziora wysokiej klasy, żebym nie oceniał przedwcześnie transferów itd. Tylko że od kilku lat co okienko piszę iż są to za słabe transfery, niezrozumiałe itp. I JA MAM NIESTETY RACJĘ. Ten sezon zmarnujemy to w następnym tym bardziej nie awansujemy i kolejny rok kiszenia się w tej buraczanej lidze. Dzisiaj Wisłoka o dwie klasy lepsza od nas. Jest jeszcze gorzej niż było sezon temu. Rujnujecie nasz klub i to cholernie boli. Szkoda tylko tych co jeżdżą. Tu przydałby się konkretny bojkot ale nie jeden tydzień a dużo dłużej..

Spotters | 2021-08-14 18:34

hm "Stal nie pęka" hm długo to nie przetrwało heh szkoda gadać.

Maxtor84 | 2021-08-14 18:35

Cukrowski bez komentarza .....

Kamilosss | 2021-08-14 18:36

Radwanek który nam strzelił dwa gole przyszedł z Garbarni z drugiej ligi. Strzelił wyżej tylko kilka goli ale no poziom niżej powinien się sprawdzić i już się sprawdza. A my jedynego napastnika jakiego mamy to gość ze SPADKOWICZA Z 3 LIGI. Nie do opisania. Nawet słabsze kluby robią dużo lepsze transfery od nas. Słabsze, biedniejsze, bez doświadczenia z wyższych lig.

Stallzks | 2021-08-14 18:38

Pękła stal, nie ma drużyny, nie ma widoków żeby cokolwiek tutaj powstało... Nędzny to widok, z tą kadrą i taka grą to gramy ale o utrzymanie, bądźmy świadomi i mierzmy siły na zamiary, jaki awans? Z tą kadrą ? Niezły joke

Maxtor84 | 2021-08-14 18:38

widać było że gość miał pojęcie ... silny zwrotny dobry transfer

Stalowiec1938. | 2021-08-14 18:45

ręcę opadają i hit hitów nie mam nic do niego ale jaka drużyna niby aspirująca do awansu zatrudnia 25 letniego trenera bez doświadczenia w prowadzeniu drużyny seniorów ?! już nie mówiąc o tych wszystkich transferach nie prowadzonych logicznie liczba bramkarzy obrońców itp itd

Maxtor84 | 2021-08-14 18:49

a tak wg to gdzie jest Grabarz ?

Maxtor84 | 2021-08-14 18:51

Łanucha by się przydał :D

Sciemaa | 2021-08-14 18:52

5:2 :D

Kamilosss | 2021-08-14 18:52

Jaki wstyd. Niech nawet nie wracają do Stalowej

Maxtor84 | 2021-08-14 18:53

kompromitacji ciąg dalszy .... prezydent wydymany po raz kolejny :D

Maxtor84 | 2021-08-14 18:54

jak powiedział spiker .... to jest nokaut :D

Kamilosss | 2021-08-14 18:55

Łanucha zjada naszą całą pomoc. Ale kto u nas gra? Dajcie spokój. Pogonić to towarzystwo jak najprędzej i ratować sezon.

Mx310user | 2021-08-14 18:55

tragedia... ;/

Stallzks | 2021-08-14 18:56

Drużyna której zawodnicy chodzą do roboty po pracy idą na trening i ogrywają nas dzisiaj 5, gdzie śmiało mogli nam zaaplikować 10 bramek, to ja się pytam czy my tacy frajerzy ? Czy ten lucek w końcu zrobi konkret

Maxtor84 | 2021-08-14 18:56

ponoć w następnym meczu napad Lucek Citko :D

Kamilosss | 2021-08-14 19:00

Gdzie ci od dobrych transferów? Gdzie ci co się śmiali że cisza bo wygrali szczęśliwie z Avia? Wisłoka sprowadziła na ziemię. Dno. Niszczyciel ten klub.

Sciemaa | 2021-08-14 19:05

Beda uciekac bardzo szybko... szybciej niz nam sie wydaje

Cider | 2021-08-14 19:07

Tragedia i tyle w temacie.

Kamilosss | 2021-08-14 19:08

Persak cienizna. Pietrzyk ławka chociaż jest naszym najlepszym obrońcą? Mistrzyk był tu lepszy od każdego oprócz Drobota z ofensywy..

Raul | 2021-08-14 19:20

Stal nigdy nie pęka. Ale to cos , to jest jakaś Popierdulka Cipki i Lucka . Totalne gowno.Albo zaczną zapierda.. , albo juz teraz mogą szukac sobie pracy , łącznie z kilkunastoosobowym " sztabem ". Tylko do pobierania pieniędzy die nadają.

Młodynie | 2021-08-14 19:40

Matko boska człowiek wyjdzie na 30 minut Żelisko dramat cała drużyna dramat

Młodynie | 2021-08-14 19:44

Kantor dobry trener powinien dostać u nas szansę jako następny

Młodynie | 2021-08-14 19:54

tym bardziej martwi że Świderski do nas nie trafi i klubu nie stać na tego zawodnika

Młodynie | 2021-08-14 20:23

A Łanucha stracił u mnie szacunek za atak na Khorolskyiego i napinkę a taki sentyment ma zawsze powtarza

Pazimieh | 2021-08-14 20:48

MŁODYNIE skończ pierdo***, bo akurat tak powinien sie zachowywać piłkarz. Agresja, walka, a nie kłaść się i turlać po każdym kontakcie z przeciwnikiem. Przynajmniej widać, że mu zależy, a nasz zaciąg z całej Polski pokazał zerowe zaangażowanie. Poza Drobotem oczywiście.

Młodynie | 2021-08-14 20:49

Jednak szacunek do klubu do którego ma sentyment jak mówi zobowiązuje dzisiaj było trochę chamskich zagrań z jego strony

Ziom_stal | 2021-08-14 20:51

Jak mówiłem ze mamy gorszy skład niz mieliśmy to była szydera ze mnie. Oddaliśmy Mrozinskiego filar ze srodka pola. Mamy jednego napastnika Zelisko którego Puławy pogoniły i kopał w podrzędnym Lubartowie to taka trochę lepsza wersja Piechniaka. Przepis na sukces jest jeden utrzymać trzon dołożyć 3 doświadczonych zawodników tak jak Np Siarka i Podhale i liga pozamiatana. Jak można dopuścić żeby drużyna była z jednym napastnikiem ? To nawet amatorskich klubach nie do pomyślenia . Do trenera nie mam pretensji w wieku 25 lat to grałem w managera i powinnien jakiś juniorów albo rezerwy prowadzić. A tak ściągnęli chłopaka do klubu z dużymi ambicjami presja i będzie ciężko mu to ogarnąć nie można mieć do niego pretensji tylko do ludzi którzy dali mu takie stanowisko.

Młodynie | 2021-08-14 20:53

Podhale też pokazało remisując z Unią Tarnów wcześniej szczęśliwa wygrana z Wólczanką. Liga będzie bardzo wyrównana

Filip kacper k. | 2021-08-14 20:59

Olek niech nie tu nie marnuje. Jest jeszcze okienko. Szkoda chlopaka.

Dla Zelisko trzeba podwyzki. Piechniak Kacper byl duzo lepszy. Lepszy jest nasz Grabarz no ale on nie psitkowy.

Tak jak mowilem we wrzesniu psitki i tego profesjonalnego sztabu juz nie bedzie.

Dogramy sezon do konca?

Młodynie | 2021-08-14 21:00

Olek to tutaj został a miał oferty z 1 ligi ale chce walczyć z nami

Jw27 | 2021-08-14 22:23

Zelisko pauzuje. Kto zagra w ataku? Z ocenami czekam do 28 sierpnia po meczu z Podhalem. Min to srednia 2 pkt na mecz.

Młodynie | 2021-08-14 22:29

dostał 2 żółte nie dostał bezpośredniej więc nie pauzuje

Adams | 2021-08-14 22:30

Spodziewałem się remisu i przyznam przed meczem uznawałem taki wynik za dobry rezultat ale co sie stało w 2 połowie nie mogę uwierzyć poprostu kompromitacja i wielkie rozczarowanie no i dodatkowo "wspaniały" napastnik Żelisko z czerwoną kartką osłabił zespół taki to z niego ponoć idealny zawodnik.

Adams | 2021-08-14 22:34

Niestety moje przedsezonowe obawy powoli sie sprawdzają juz w drugim meczu porażka co bardzo żle wygląda

Adams | 2021-08-14 22:36

W środę z Sandomierzem tylko zwyciestwo innej opcji nie widzę tu trzeba wygrać choć na chwilę odzyskać zaufanie w awans

Sciemaa | 2021-08-14 22:42

ADAMS obawiam sie ze bedziesz zmuszony zobaczyc;]

Ziom_stal | 2021-08-14 22:42

Jak maja z Sandomierzem nie wygrać to drużyna zlepiona na biegu w oststniej chwili

Marekk | 2021-08-14 23:14

Z Wisłą spodziewam się wyniku wyszarpanego 1:0 a ktou wie czy nie 0:0, będzie męczarnia dla oczu i z jednym napastnikiem z przodu. Bo jedni nieposkładani z jednym napastnikiem na całą kadrę a drudzy po prostu bardzo słabi. Marzyłoby sie tw koncu zagrali dwoma napastnikami, ale tu sie tear stawia na brąmkarzy, szkod a że dwóch nie może na bramce stac. Będzie r jeszcze wieksza niz za Szydełki.. tutaj sie napastników nie lubi, albo stawia na jednego przez caly sezon jak bylo z Fidziukiewiczem tez jednym i wygladalo to tak że Szydełke wyrzucili po nieudanej rundzie. Teraz powielaja błędy z jednym napastnikiem i czeka nas całą rundę męczarnia dla oczu.

Marekk | 2021-08-14 23:16

I jak wygraja to pewnie po jakims przypadkowym rykoszecie. Bo jak nie ma ataku to inaczej sie nie wygra.

Adams | 2021-08-14 23:17

W środę musi być wygrana jeśli stracimy punkty zapewne moja wiara w awans pójdzie w zapomnienie

Marekk | 2021-08-14 23:18

A co do wypozyczenia to juz Konefała trzeba bylo gdzies wypozyczyc zamiast Mistrzyka.. nieporozumieniem był cały ten pozal sie transfer bo facet murawy nie powacha.

Młodynie | 2021-08-14 23:19

Mistrzyk rozwiązał kontrakt nie jest wypożyczony usłyszał że nie ma dla niego miejsca podobnie jak Stelmach

Szymek2007 | 2021-08-14 23:20

Niestety to wszystko może się nie udać.Ściągnięto wielu przypadkowych i bardzo przeciętnych piłkarzy.Nie ma w tym żadnej jakości.

Adams | 2021-08-14 23:45

Stelmach na wypożyczeniu .
Dzisiejszy mecz można podsumować krótkim słowem : katastrofa!!

Stallzks | 2021-08-14 23:49

Pozbywamy się wychowanków za najemników, najemnicy prezentują marny poziom, jesteśmy tłem dla drużyny z Dębicy, nie ma kompletnie drużyny, żadna formacja nie funkcjonuje jak należy, szczęście że wpadło tylko 5 bramek, spokojnie wynik mógłby być 10-2 i byłby to sprawiedliwy wynik.
Z ogromną obawą zerkam w przyszłość po tym co zobaczyłem dzisiaj...

Raul | 2021-08-14 23:55

Najwazniejsze ,ze Lucek i Cipko sie lubio i ze som z Pis . Za rok lub dwa okregowka za 2 miliony i haslo " Twardszego z Lucka wyciagam niz Ty wsadzasz "

Raul | 2021-08-15 00:04

Cipko nie istnieje w futbolu od gola na Wembley , ale " Naszego " Zbawce " Najwiekszego Dyletanta pilkarskiego to nawet Slepy , by oczarowal ,ze jest Najlepszym Snajperem . To jest Totalne Zero , ktore obci.. Lechowi K. Gdyby Mariusz Szymanski mial takie pieniadze i mozliwosci to teraz zamiast na Zadupiu jakiejkolwiek pilki , walczylibysmy z sukcesem o Ekstraklase.

Raul | 2021-08-15 00:07

Mlodynie= Pajacu , co Ty na To.????? Ile Ci placa za ta propagande sukcesu . Jestes Naszymi Wiadomosciami TVPis.

Raul | 2021-08-15 00:10

Zeby ""Zawodowcy " na kontaktach Taki Wpier..l dostali od Starcow i Amatorow. To nawet na Orliku sie nie zdarza........

Młodynie | 2021-08-15 00:49

Co powiem jestem wkurzony jak każdy zawodnicy swoje zebrali przy płocie i się nasłuchali wielu nieprzyjemnych słów.Nie mogą tak grać i dostawać łania od ludzi pracujących zarabiających 4 krotnie mniejsze pieniądze dobrze że następny jest Sandomierz rywal w zasięgu wygrają na pewno podbuduja się psychicznie.Drugich szans nie będzie.Ogolnie największa wina po stronie Żelisko po czerwonej wszystko się posypało totalnie

Stallzks | 2021-08-15 05:28

Z zeliskiem czy bez niego, wyglądało to jak Obraz nedzy i rozpaczy, nawet 1 połowa biorąc pod uwagę strzały gospodarzy i gości to na nasz 1 Strzał gospodarze mieli ich 10, po co pytam się dziesięciu trenerów nam w sztabie szkoleniowym? Pół amatorzy z Dębicy pokazują co to jest charakter na boisku, bo nasi dobrze się prezentują jedynie w media day w internetach, oj Panie Prezydencie zamiast te pieniądze zainwestować w szkółkę piłkarska w stalowej Woli, gdzie żniwa byśmy zbierali kolejne pokolenia tak wyrzucasz pieniądze w błoto bo Pan Citko Cię omamił łatwym i szybkim sukcesem

Stalowiec1938. | 2021-08-15 09:04

kolejny rok i kolejne wrzucenie pieniędzy w błoto . Wywala się swoich wychowanków : Stelmach , MIstrzyk .itp itd nasi jun tylko skończą wiek juniora odchodzą po okolicznych klubach i tak co roku ta sama śpiewka za swoich ludzi przychodzi tabum zawodników z całej polski z marnymi umiejętnościami ale jakimiś cudownymi menegerami którzy im załatwiają nie małe pensje jak na 3 ligę . Kolejna rewolucja ze składem szkoleniowym i kadrą zawodniczą i znowu to samo . Drużyna aspiruje do 2 ligi i ma takie ambicje a przychodzi trener 25 lat uczyć się zawodu no sorry ale nie to miejsce drużyna ma grać o awans do 2 ligi a przychodzi chłopak się uczyć swojego zawodu i nabierać doświadczenia . Druga sprawa Bramkarze 2 doświadczonych plus 1 junior i wystarczająco a my 4 na kotraktach nie wspominając o około 10 obrońcach itp itd a zostajemy bez napastników przecież to parodia naściągaliśmy bramkarza obrońców a 5 dostajemy w dębicy i kto widział bramki jakie straciliśmy to można palpitacji serca dostać patrząć na to kur... to 3 liga a nie za zaproszeniem B klasa żeby tracić takie bramki , I na koniec najsmutniejsze i szkoda że nikt z rządących tego nigdy nie zrozumie Stalówka największe sukcesy miała grając swoimi chłopakami plus z regionu bo tylko swój wychowanek naprawde oda za tą drużyne Stalowe Serce a zaciąg będzie odcinać kwitki z wypłaty

Młodynie | 2021-08-15 09:48

Wychowankowie już pokazali rok temu w 4 lidze są niekórzy nieliczni z których coś może być np Wojtak i Lebioda ale poziom reszty to są niestety wioski brutalna prawda samymi wychowankami byłby podobny efekt

Stalowiec1938. | 2021-08-15 10:01

Młodynie a jaki poziom reprezentuje nasz nowy zaciąg ? bo po tych 2 meczach nawet żeby ktoś był nie przygotowany taktycznie fizycznie itp itd to powinien jakie kolwiek umiejętności reprezentować nie mówiąć o takich podstawach jak ambicja zaangażowanie itp itd wole swoje wychowanka nawet żeby był słaby piłkarsko a zapier... i odawał serce za ten klub

Młodynie | 2021-08-15 10:17

wczoraj nie każdy zagrał słabo jednak większość tak na wyróżnienie Drobot Jopek i Smyłek poza 3 bramką , którą zawalił jednak kilka razy nas uratował jest problem i to duży w klubie bo niby są duże środki finansowe ale nie przekłada to się na wyniki. Też osobiście liczyłem na lepsze transfery tym bardziej jak prezydent mówił o opcji atomowej i zmiażdzeniu ligi a wyszło niestety jak zawsze

Młodynie | 2021-08-15 10:18

Poza Raduljem trudno szukać u nas doświadczonych nazwisk z wyższych lig

Fanatyk38 | 2021-08-15 10:23

Lamusie. Jeszcze przed startem ligi bazgrałeś tu poematy jak to będzie pięknie i cudownie a teraz się z tego wycofujesz?
Zakłamana gnida

Maxtor84 | 2021-08-15 10:25

A czemu w składzie nie ma Grabarza gdzie Wojtak? Przecież Mistrzyk jest o dwie klasy lepszy od tego smiesznego Cukrowskiego który za każdym razem przyjmując piłkę miał śmierć w oczach... Jeśli wyżej wymieniona dwójka nie gra bo nie jest z obozu Citki to możemy zapomnieć o czym kolwiek dobrym w tym sezonie. Nie mówię że oni nas zbawią ale wolę swojego wychowanka w składzie niz oglądać takie miernoty

Wojtas93 | 2021-08-15 10:25

Czytam i czytam jak piszecie o wychowankach ?;) Chcecie mi powiedzieć że we wczorajszym meczu zaangażowanie Stepniowskiego było ogromne ? Ludzie przecież jak było widać jak wraca do obrony czy ataku to był dramat chcecie wychowanków a nie gryzą trawy jakbyście chcieli ;)

Młodynie | 2021-08-15 10:26

Grabarz i Wojtak grali wczoraj w meczu rezerw w Nisku przegranym 3 do 0 z Sokołem grali min też Klepacki Conde Hudzik Konefał

Młodynie | 2021-08-15 10:27

i niczego specjalnego nie pokazali jedynie Wojtak się wyróżniał

Maxtor84 | 2021-08-15 10:55

A czym sie wyróżniał wczoraj Cukrowski Olszewski czy zmiennicy którzy weszli w drugiej połowie? Zostali zjedzeni przez pół amatorów z Dębicy którzy normalnie pracuja a grają dla przyjemności

Młodynie | 2021-08-15 11:45

Też nie jesteśmy jedyną profesjonalną drużyną w tej lidze bo jeszcze w KSZO nikt nie dorabia

Aleksander | 2021-08-15 12:01

Jaką szkółkę ty chcesz otwierać??? Żeby kolejnych trenerów zatrudniać na etatach??? Jak w tych co są nie można wytrenować chłopaków na poziomie 4 ligowych rozgrywek pół amatorskich??? Kto tam treneuje 60 letni wąsaci faceci z brzuszkiem od wfu??? Dawniej można było wychować zawodników na ekstraklasę i czlowa druzyne zaplecza ekstraklasy. Ale dawniej byli trenerzy Patkolo Les Brzezińscy Hnatkiewicz...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 76 495 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 041 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 39 132 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 43 025 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01582