Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą !!!

Wszyscy na Hutniczą !!!
Szanowni Kibice !!!

Przed nami kolejny ligowy mecz Stalówki. W 5. kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV zielono-czarni zagrają z Podhalem Nowy Targ . Pierwszy gwizdek przy Hutniczej w sobotę o 19:38. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na to spotkanie.

Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku widzimy się na sektorze i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o zwycięstwo.

Zachęcamy do zakupu karnetów i biletów.

Trwa internetowa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Podhalem .

W sprzedaży stacjonarnej bilety dostępne będą w piątek.

Kasy czynne:

- piątek (od godz.15 do godz.18)

WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA MECZU !!!

Hej STAL !!!

Komentarze (16)

Kategoriak | 2021-08-27 13:24

Wczoraj było losowanie okręgowego PP i zagramy ze Stalą Gorzyce. Widzę ze klubowe social media nawet o tym nie raczą poinformować

Fanatyk38 | 2021-08-27 14:16

Może nie wiedzieli o losowaniu.
Jutro wszyscy na meczyk . Zadbajmy o dobrą atmosferę.
Niech wiedzą , że jest dla kogo grać i walczyć o ten awans.
Jutro konkretna weryfikacja na boisku. Jak nie będzie kompletu punktów ...to znaczy , żę ci..ko pęka razem ze swoimi wynalazkami.

Młodynie | 2021-08-27 14:20

Jeszcze jest jedna pozytywna informacja 15 letni Bartosz Pioterczak włączony do kadry 1 zespołu pierwszy owoc AP Stalowa Wola w 1 drużynie

Marekk | 2021-08-27 14:23

Jutro bedzie weryfikacja na tle najmocniejszego rywala dotad, jak dadzą d... to rozpadnie sie to wszystko a trener poleci.

Sciemaa | 2021-08-27 19:42

Nie ma tu pisac "wszyscy na mecz" bo ci maja przyjsc to wiedza... alle niestety zaglada tu kilka osob.

Młodynie | 2021-08-27 19:45

Hascak rozwiązał kontrakt możliwe kolejne czyszczenie szatni jeśli przegrają z Podhalem i transfery last minute

Adams | 2021-08-27 20:19

Jutro jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie jeśli Stalówka straci punkty lub przegra ( co będzie katastrofą) zapewne Roland zostanie odsunięty od trenowania dodatkowo w razie porażki możliwe dojdzie do "małych" porządków.

Adams | 2021-08-27 20:28

Świderski bardzo możliwe pojawi się od pierwszej minuty ... ciekawe co pokaże w debiucie - oby szybko pokazał swoje strzeleckie umiejętności i niech Żelisko zobaczy jak sie gra i wykorzystuje sytuacje

Gargamel1293 | 2021-08-27 20:38

Ja tego kur*a nie rozumiem.

W tym okienku transferowym przychodzi Konefał i (zamiast od razu) to dopiero po kilku kolejkach jest wypożyczany.

Hascaka szkoda. Liczylem, ze w tej rundzie odpali.

Transfery zrobione pod nowy zaciag Citki

Adams | 2021-08-27 20:47

Niestety taka organizacja samych błędów i niezrozumiałych decyzji... pozbywac sie wychowanków na rzecz najemników ktorzy pograją sezon i szybko zapomną gdzie grali no aż momentami oczy krwawią jak sie widzi co dalej wyrabiają z klubem

Młodynie | 2021-08-27 20:50

A jeszcze są jaja z tym że Konefał na tygodniu ma trenować ze Stalówką a na mecze jeżdzić do Ożarowa gdzie ma pewny skład na mocy umowy między klubami

Pjona_ziom | 2021-08-27 21:18

CDNCDN i do czego pijesz od kilku wiadomości? Wyjaśnij jakie konkretnie pozytywne rzeczy dzieją się w klubie w ostatnim miesiącu proszę wykaż się.

Adams | 2021-08-28 14:00

Robi sie ciekawie Łagów na wyjeździe łatwo pokonało Korone Rzw i powoli wyrasta na potencjalnego rywala do awansu .
Dzisiaj z Podhalem muszą być 3 pkt przy remisie lub tym bardziej porażce sytuacja wyjdzie bardzo ciężka zwłaszcza gdy Siarkowcy wygrają swój mecz

Młodynie | 2021-08-28 14:17

Bo Łagów to nie jest przypadkowy zespół Imiela ten Hiszpan z Parmy do tego ma dojść Robak i bedą groźni a tez mówią otwarcie że interesuje ich awans

Adams | 2021-08-28 19:15

Siarka niestety zdobyła 3 pkt ... dobrze się stało od początku jest Świderski powinien coś strzelić i wygraną będzie bo w aktualnej sytuacji nie widzę innej opcji .
Dziś tylko zwycięstwo , Stalówka musi wygrać !!

Młodynie | 2021-08-28 19:26

Szkoda kontuzji Drobota tylko

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 29 428 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 44 623 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 26 901 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 50 212 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02008