Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
STALÓWKA-Podhale Nowy targ 2:0

Za nami drugi mecz ligowy rozegrany przy Hutniczej w świetle jupiterów o 19:38. Kilkadziesiąt osób prowadzi dobry doping przez cały mecz. Wieszamy jedną flagę. Przy wyniku 2:0 śpiewa z nami cały stadion.

Na naszej trybunie obecna delegacja Kibiców Podhala.

Sokół Ostróda-STAL RZESZÓW

W sobotę 25 Kibiców Stalówki wspiera przyjaciół z Rzeszowa na dalekiej wyprawie do Ostródy. Łącznie pod stadionem melduje się 121 osób (22 Karpaty, 1 Łada, 1 Polonia). Po wejściu na sektor około 20 osób, kierownik ds. bezpieczeństwa gospodarzy powołuje się na organizacyjne cuda, przez co dochodzi do zamieszania i wszyscy opuszczają stadion dopingując przez pierwszą połowę zza bramy. Na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że w Ostródzie nie odrobili lekcji z przyjmowania Kibiców gości. Z powodu słabej widoczności zawijamy w drogę powrotną wraz z początkiem drugiej połowy. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

25.08.2021 Olimpia Miączyn - ŁADA BIŁGORAJ

W środę wybieramy się na mecz klasy okręgowej . 25 Kibiców wspiera przyjaciół z Biłgoraja na ich wyjeździe w okolice Zamościa.

Opis Łady.

Drugi wyjazd w okręgówce wypadł nam w środę do Miączyna. Docieramy tam furkami w 104 osoby w tym przyjaciele ze Stali Stalowa Wola (25), Stali Rzeszów (25), Polonii Przemyśl (1) i Karpat Krosno (1). Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność! Drużyna zaznaje pierwszej porażki, ale ma od nas pełne wsparcie przed kolejnymi spotkaniami.

Łada & Stalówka

Komentarze (23)

Młodynie | 2021-08-31 15:46

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy..... polecam wywiad widać jaki z Citki burak

Mx310user | 2021-08-31 16:16

"...Jak nie będzie awansu, to ja pierwszy dostanę po głowie" buahahaha... Oczywiście Citko tak dostanie po głowie, że co najwyżej zawinie się z tonącego okrętu i tyle ;)

Druga kwestia: w HP mówi o zarobkach 6k teraz go życie weryfikuje i zamiast wybrnąć z tego normalnie tj powiedzieć... tak placimy więcej są to kwoty rzędu ~8k czy 10k to sie blaźni.

Od początku byłem przeciwnikiem tego Pana w Stalowej Woli i ten wywiad tylko mnie w tym utwierdza.

Fanatyk38 | 2021-08-31 16:38

Miłodynie, skończ już z tym Zielakiem bo jest takim samym " fachowcem " jak ci p k o . Gość jest chyba od 28 czerwca? Czyli najdłużej .
Podpisał wszystkie umowy z całym szrotem ,
Kiedy się zorientowali , że jest już 28-29 chłopa i kasa się skończyła a nawet przekroczyli budżet, nagle dostał olśnienia i mówi Kibicom , że jego zdaniem kadra powinna liczyć max 24 grajków.
Następnie chce rozwiązać podpisane przez siebie umowy albo wypożyczać gości dla oszczędności ...
Ten cyrk nie ma końca a klauni są z roku na rok śmieszniejsi.

Vielitz44 | 2021-08-31 16:58

A Lebioda nie ma statusu młodzieżowca? Prezentował się bardzo dobrze. Szkoda, że nie mamy swoich chłopaków do ogrania, tylko ogrywamy grajków dla innych, i oni na tym korzystają.
A wiadomo co z Drobotem? Oby coś lekkiego.

Ziom_stal | 2021-08-31 22:04

Fajnego piłkarza albo 2 można byłoby mieć za pensje Citki + Zelisko . Co by nie mówić Marek na łeb do interesów i wie gdzie czy pomocy polityków można zrobić biznes. Lucek obudź się chłopie

Stalowiak68 | 2021-08-31 22:12

To prawda Cipko to jest buc ale ty młodynie i Zieliński nie lepszy. Przecież wszystko podpisywał analfabeta Cipce to co nie wiedział ile ma zawodników w drużynie. Żenada no i na koniec ściągamy Kiełbasę. Transfer ok, tylko że jak my noe mamy już swoich młodzieżowców na poziomie 3 ligi to jest jakiś dramat. Kiedyś dawali radę w 2 lidze a twraz w 3 nie dadzą? To co twraz Lebioda na ławkę czy na wypożyczenie panie Młodynie,Zieliński ? A pamietam slowa Nadbereżnego jak to teraz mamy świetną młodzież,no i mamy że w klubie w 3 lidze na boisku nie będzie żadnego wychowanka. Brawo łajzy.

Jw27 | 2021-08-31 22:47

Sami spece i menagery. Dajcie im grać i pracować. Kiełbasa zapowiada się na petarde. Hej Stal.

Wiru1 | 2021-09-1 11:38

Młodynie kiedy koszulki w maratonie? Na koniec sezonu?

Młodynie | 2021-09-1 12:20

Koszt 110 zł wersja junior 99 zł pytać w Maratonie

Stalowiec1938. | 2021-09-1 12:46

są już w Maratonie ?czy jeszcze nie ?

Stalowiak68 | 2021-09-1 13:57

CDN kmiocie chyba sam bedziesz nosił Cipke ma rękach. Z tą kasą i za tę kase to w cuglach ligę zrobić jego zasrany obowiązek inaczej bedzie mega blamaż

Sciemaa | 2021-09-1 13:59

Conde wypozyczony » http://bityl.pl/fbegr

Pjona_ziom | 2021-09-1 16:22

Koszulki są w maratonie. Można mierzyć, personalizować i zamawiać. Możliwe że pod koniec tygodnia będą dostępne do kupienia bez personalizacji.

Ziom_stal | 2021-09-1 17:52

Będą koszulki Stali z nazwiskiem Pana Marka albo Pana Lucjana ?

Młodynie | 2021-09-1 17:57

Jest taka możliwość wystraszy poprosić możliwość personalizacji

Filip kacper k. | 2021-09-1 18:01

ale zjazd Bartka Sobotki... dramat

Marco | 2021-09-1 20:51

To nagroda za Siedlce. Karma wraca...

Młodynie | 2021-09-1 20:56

On jest z Katowic szukal klubu w okolicy młody też już nie jest chciał być blisko żony pokopie sobie rekreacyjnie oraz będzie robił papiery trenerskie

Ziom_stal | 2021-09-1 21:37

Kurczę Wawszczyk był wolny mega doświadczony obrońca ale poszedł do Puław szkoda

Młodynie | 2021-09-1 21:51

Nie ma już kasy odpuścili Zalepę jak poznali jego oczekiwania finansowe

Ziom_stal | 2021-09-4 11:31

Jak nie ma kasy ?????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 041 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 159 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 28 671 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 41 583 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01503