Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przedsprzedaż biletów.

Przedsprzedaż biletów.
Szanowni Kibice!!!

W sobotę zagramy z Sokołem Sieniawa !!! Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy na to spotkanie i zachęcamy do zakupu biletów .

Pokażmy , że Kibice Stalówki nie pękają !!! Jesteśmy Wykuci ze Stali !!!

Pękać mogą wasze projekty - decydenci ALE NIE MY !!!

KUP BILET już dziś .

- on-line www.bilety.stal1938.pl

kasy stadionu:

- czwartek, piątek w kasach stadionu (g.15-18)

UWAGA!!!Zgodnie z rozporządzeniem PZPN , kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne.

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

2.10.2021 / godz.15:00

Transmisja video (koszt 15 zł)

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-3-liga-1/Sezona-2021-2022/204339-Stal-Stalowa-Wola-MKS-Sokol-Sieniawa-Grupa-IV-11-kolejka.htm

Hej STAL !!!

Komentarze (61)

Jacek22 | 2021-10-1 13:01

Walka o awans trwa. Ja wierze jeszcze w awans wbrew temu co pokazuje tabela, bo np Legia ma tez taka strate a wszyscy jej juz przyznaja mistrza Polski.. a przed Stalą w koncu dół tabeli do ogrania. A Siara nareszcie zagra z kimś z czołówki.

Młodynie | 2021-10-1 13:48

A to musi ktoś awansować jest też opcja anulowania rozgrywek przez 4 fale Covid i przy dyspozycji naszych piłkarzy nie byłoby to złe rozwiązanie

Fanatyk38 | 2021-10-1 16:27

Ja pier...ole.

Nicke | 2021-10-1 16:43

4 fala masz na myśli te1000 testów pozytywnych w 38 mln kraju?

Jaszczur | 2021-10-1 17:37

Puchar Polski z Siarką zaplanowany na 6 wrzesien odwolany.

Jacek22 | 2021-10-1 19:23

Nie zdziwie sie jak zaczna odwolywac spotkania, szpitale pozamykane juz a Podkarpacie ze Stalowa na czele i niedaleka Lubelszczyzna (powiat janowski) to obecnie centrum zakazen w Polsce. PRzykre to ale prawdziwe. Nawet w duzo wiekszym Rzeszowie nie ma tyle zakazen co tu. Ja sie obawiam ze Stal bedzie przekladala albo odwolywala mecze jak ta 4 fala nadejdzie a nadejdzie najbardziej wlasnie tu niestety.

Kamillo26 | 2021-10-1 19:31

JACEK22 przenieś się na fanpage Niedzielskiego i tam komentuj te newsy

Pjona_ziom | 2021-10-1 19:40

JASZCZUR to planowanie na 6 września to z maszyną do przeszłości? ludzie myślcie zanim coś napiszecie. Tak, mecz pucharowy z siarka przełożony na później i to nie z względu na covid... Nasze gwiazdy trenują coraz mniej tak poza tematem... Za dużo meczy grają i ciężko jest lekko żyć.

Młodynie | 2021-10-1 19:41

Nie że Stal będzie przekładała mecze tylko jeśli już coś zrobią to w całej lidze. Przynajmniej Siarka nie awansuje jak anulują ligę tylko nie mogą rozegrać połowy spotkań

Pazimieh | 2021-10-1 23:06

Boże MŁODYNIE co ty pierdo**** człowieku?

Kamil | 2021-10-2 11:55

» https://leliwa.pl/30-09-2021-gosc-ra.....

Coś koło 22minuty jest o Stali

Makaio | 2021-10-2 12:16

Awans Siarki pewny. Stal kolejne przynajmniej 10 lat na dnie pozostanie.

Filip kacper k. | 2021-10-2 13:23

za 2 lata to juz na pewno nie bedzie PSA. Dlugi sa coraz wieksze, nadzieje zatracone. Ten twor upadnie na pewno. pytanie kto przejmie to pozniej i za co bedzie grane w ligach powiatowo- gminnych

Młodynie | 2021-10-2 13:52

Nie koniecznie teraz szykowana jest możliwość umożenia długów przez specjalną rządową ustawę plus spłatę długów może wziąść na siebie miasto. I klub wyjdzie na zero jak w Mielcu chcą dokapitalizować klub 5 mln zł aby nie było długów w klubowych papierach. Taka kreatywna księgowość i sztuczki w dokumentacji

Nicke | 2021-10-2 14:07

Jakiej Siarki? Już prędzej Cracovia 2

Adams | 2021-10-2 14:21

Dziś z Sieniawą obowiązkowo musi być wygrana - nie wyobrażam sobie innej opcji jak tylko zwycięstwo!

Sciemaa | 2021-10-2 14:29

Dlaczego oni nie wywala citki statysty? co on ma teraz niby w klubie doradzac? nie wiem lansowac sie na meczach? swoje szroty posciagal robote skonczyl. A tak 8k w budrzecie + przeloty. Troche oszczednosci by bylo.

Młodynie | 2021-10-2 14:33

Ma ważną umowę do końca roku. Miasto i tak musiałoby mu płacić. Prezydent mówił w Leliwie na rozliczenia i ocenę Citki przyjdzie czas po skończeniu rundy wtedy zapadną decyzje co dalej

Maxtor84 | 2021-10-2 15:20

Szybko poszło :)

Sciemaa | 2021-10-2 16:50

5:2 nie ma tragedii

Młodynie | 2021-10-2 17:05

Powoli widać zmiany w drużynie. Ciułać punkty do zimy aby Siarka za mocno nie odjechała a potem koniecznie kupić 2 napastnika pokroju Świderskiego pomocnika oraz obrońcę

Szymek2007 | 2021-10-2 17:27

Nie zmienia to faktu,że w większości są to bardzo słabi zawodnicy.Zwłaszcza obrońcy.

Vielitz44 | 2021-10-2 17:38

Persaka zdjął bo taki dramat czy kolejna kontuzja w obronie?

Filip kacper k. | 2021-10-2 17:48

Dramat nad dramty.
Paradoksalnie to zle ze wygrali. Zarowno Sieniawa jak i Gorzyce lepsze tylko kondycyjnie nie dociagneli.
Przypomonam ze Sieniawa trennuje na pastwisku przy lesie i caly sztab szkoleniowo medyczny tp jedna osoba.

Nadberezny do dymisji

Jaszczur | 2021-10-2 17:53

Wynik cieszy z amatorami z Sieniawy , gra bardzo slaba problemy kondycyjne ,Swiderskiego, Drobota, Zelisko, ale mysle ze trener to pouklada i trzeba budowac druzyne pod nastepny sezon . Warto stawiac na wychowankow dobry mecz i asysta Stepniowskiego , dobra zmiana Lebioda i Wojtak . Olszewski lepiej gra w drugiej lini ,Hudzik lepszy o klase od Persaka .

Misio | 2021-10-2 17:53

Podhale - Cracovia II. 5-0, Cracovia II - Stalówka 4-0, Stalówka - Podhale 2-0. Ciekawe.

Młodynie | 2021-10-2 17:55

Nie ciekawe tylko Podhale dobrało złe korki plus Cracovia grała bez wzmocnień z 1 które grały w tym czasie z Mielcem

Filip kacper k. | 2021-10-2 18:03

usuncie tego Mlodynie- Czlowieka Podkarpackiej Pilki bo chlopak nadaje sie na leczenie

Sciemaa | 2021-10-2 18:09

Juz tyle placzecie zeby go usunac i nikt go nie kasuje. Zreszta po co? zalozeine nowego konta to 20 sekund.

=1938= | 2021-10-2 18:10

Filip to Ty sie nie nadajesz. Mlodynie ma racje. Z nami Cracovia grala wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespolu a jak ich nie ma widac jaki poziom prezentuja, a Ty siejesz tutajntylko ferment i lamentujesz. Zacznij grac na ps tam moze sie spelnisz

Filip kacper k. | 2021-10-2 18:22

Do =1938= idz zrob mu laske

Jacek22 | 2021-10-2 19:14

Wbrew pozorom dobrze się stało że Stal straciła 1-sza gola bo wtedy sie obudzili i zaczeli grac na swoim poziomie, nie kalkulowali jak na początku. Zmiażdzyli Sieniawę i już widać poprawę gry, jedynie szkoda że Pietrzyk dalej nie może grać, bo go brakuje w obronie. Ale to co dziś zagrał Jopek to super, prawdziwy kapitan, Drobot tak samo. Brakowało mi jedynie Zeliski i gry na dwóch napastników z tak słąbym rywalem. Ale i jednym dali radę bez większych problemów. I jutro czuje ze Wisła wygra z Siarką bo potrzebują punktów i wcale ta Siara nie jest taka mocna, mieli szczescie do kalendarza na początku, teraz zaczną sie schody. JAk dobrze pójdzie to Stal jeszcze w tym sezonie moze dogonić Siarkę. Napewno pogubi punkty bo nie grała z Podhalem i Cracovią.. więc ja bym jeszcze tego sezonu nie skreślał.

Jacek22 | 2021-10-2 19:15

W tej rundzie miało być..

Młodynie | 2021-10-2 19:19

Wisła ma ultimatum jeden mecz wygrali ale aby dostać wypłaty muszą wygrać z Siarka

=1938= | 2021-10-2 19:46

Do Filip. Sam mu zrób jak lubisz chlopcow.

Pjona_ziom | 2021-10-2 20:05

JACEK22 adwokat Żeliski się znalazł ...zrozum że chłop dostał od Cipki kontrakt i pieniążki muszą się zgadzać a on nie nadaje się do okręgówki ... Brak słów

Filip kacper k. | 2021-10-2 21:10

Zelisko nie wolno zwolnic- jego trzeba wype**ic dyscyplinarnie

Maxtor84 | 2021-10-2 21:59

Moze jakieś wywiady czy cokolwiek 5 godz po meczu

Adams | 2021-10-2 22:00

Po dzisiejszym meczu wrażenia po 1 połowie katastrofalne az sie bałem porażki ... w drugiej części spotkania było dużo lepiej widać było poprawę.
Ogólnie pisząc wygrana różnicą 3 bramek może być to takie minimum z Sieniawą

Młodynie | 2021-10-2 22:04

Persak nie czuł się pewnie ponieważ grał z dwoma złamanymi palcami u lewej ręki stąd zmiana w przerwie

Ziom_stal | 2021-10-2 22:20

Tak myślałem ze zaraz będzie podnieta bo wygrany z drużynami z leszczami . Przyjdzie mecz do delikatnie lepszej drużyny to znowu będą baty. Sezon do zapomnienia za pare kolejek

Jacek22 | 2021-10-3 00:16

Jak jest okazja to też trzeba pochwalić. Nie bądźmy jak stw24 portal który jak przegrywają to piszą na 3 strony a po wygranej Stali - cudownie milczy. Teraz będzie milczał na dobre bo Stal do konca moze wszystko wygrac. Do konca rundy przynajmniej. A co do Zeliski to nie rozumiem takiego czepiania. Fidziukiewiczowi też na początku nie szło..

Vielitz44 | 2021-10-3 07:50

JACEK22 - gość trzepie u nas grubą kasę, a w okręgówce w rezerwach sobie ledwo jakoś radzi, a i tam nie widać różnicy jakiejś dużej w jakości, więc do Fidzia nawet go nie porównuj (tamtemu się po prostu nie chciało grać, ale jakość to nie ten poziom zupełnie).
O tym zwycięstwie trzeba wspomnieć i tyle, nic więcej - jak dojdziemy na fotel lidera, wtedy będzie można ich pochwalić, na razie rozpoczęli proces rehabilitacji.

Misio | 2021-10-3 16:43

Jak rezerwy? Z góry dzięki.

Sciemaa | 2021-10-3 17:16

9-0 o ile sie nie myle

Młodynie | 2021-10-3 17:21

Postrzelali w tym tygodniu

Młodynie | 2021-10-3 17:50

Siarka przegrywa z Sandomierzem i zaczną teraz gubić punkty także wszystko jest możliwe

Nicke | 2021-10-3 18:02

Siarka grała w 10 od 22 min tak ze z tym gubieniem nie przesadzaj...

Młodynie | 2021-10-3 18:04

Przegrali to się liczy z Podhalem i Chełmianka też stracą punkty seria 3 remisów jednej wyrwanej wygranej z nami w końcówce plus przegrana z Sandomierzem a mocni rywale są dopiero przed nimi

Stary64 | 2021-10-3 18:06

Ta liga jest tak nieobliczalna że wszystko jest możliwe.

Ziom_stal | 2021-10-3 18:07

Chyba jednak Cracovia II albo Podhale w tym roku. Przestańcie się łudzić w stosunku do nas w tym roku. Nie wierze ze można zmienić nastroje po wygranej z drużyna złożona na biegu w oststniej chwili zreszta to pewniak do spadku

Młodynie | 2021-10-3 18:11

Byli w gazie mieli 3 wygrane mecze pod rząd Cracovia nie awansuje że względu iż nie w każdym meczu będą mieli posiłki z ESA np w dniu meczu z Siarka grają derby z Wisłą

Młodynie | 2021-10-3 18:13

Do zimy ciułać punkty trzymać się blisko czołówki w zimie niestety trzeba zaryzykować i wydać sporo na transfery zawodników z wyższych lig dających jakość i można atakować tylko teraz trzeba ciułać punkty

Adams | 2021-10-3 18:32

Co zrobiła Wisła Sandomierz to niesamowite pod grożbą utraty wypłat dali radę wygrać 2 mecze i to mocniejszymi od siebie...
Co do meczu rezerw jak widać dla Żelisko liga okręgowa jest najlepszym miejscem przynajmniej sobie coś postrzela

Adams | 2021-10-3 18:38

Chociaż mieć w zespole takiego gracza jak Żelisko z ogromną pensją netto z umiejetnosciami max na ligę okręgową to ewenement na skale krajową

Pjona_ziom | 2021-10-3 18:50

Ale cicho bo zaraz sie odezwie adwokat zeliski z wychwalaniem pana piłkarza ktory zarabia 8 tys w lidze okręgowej

Młodynie | 2021-10-3 18:55

5 bramek strzelili zawodnicy Citkowego Żelisko Jakimiuk Klepacki

Pjona_ziom | 2021-10-3 19:04

Żelisko strzelił jeszcze w środę Stali Gorzyce z karnego, nie zapominaj o tym

Stalowiak68 | 2021-10-3 20:19

Młodynie i reszta dzieci pakować tornistry i ciach do szkoły. Piszecie bzdury, że się rzygać chce. Młodynie geniusz piłkarski z FIFY ma złoty środek na wszystko- więcej pieniędzy. Geniusz k...a. widać od razu wielką wiedzę jal się buduje drużynę na awans. Chyba jesteś kolegą Nadbereżnego który nie ma o niczym pojęcia ale kasą szasta.

Młodynie | 2021-10-3 20:41

bo jestem

Stalowiak68 | 2021-10-3 21:23

No i wszystko sie zgadza jesteś zwykłym durniem ktory zna jedną receptę więcej lasy dla zawodników i kolesi, najlepie lasy podatników. Szkoda słów.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 19 736 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 510 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 104 864 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 649 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01674