Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrany sparing .

Wygrany sparing .
Stal Stalowa Wola pokonała w sparingu posezonowym rezerwowy skład Apklan Resovii 3-1. Bramki dla ekipy Łukasza Berety zdobyli Maciej Wojtak, Wiktor Stępniowski oraz Jakub Persak.

Łukasz Bereta przyglądał się zawodnikom, którzy mniej grali w czasie sezonu. Ponadto w ekipie "Stalówki" wystąpili Przemysław Stelmach, Łukasz Konefał oraz młodzieżowiec Kacper Sumara z Arłamów Ustrzyki Dolne.

W Stali Stalowa Wola zagrali: Konefał, Wietecha, Cukrowski, Książek, Hudzik, Wojtak, Mucha, Żelisko, Persak, Stelmach, Kiełbasa, Jakimiuk, Sumara, Szifer.

Komentarze (54)

Młodynie | 2021-12-1 20:53

Jutro pierwsze pożegnania

Sciemaa | 2021-12-2 11:40

Młodynie | 2021-12-2 18:09

Podobno nasze gwiazdki mają też dodatkowo dostawać wysokie stypendia od miasta oprócz kontraktów

Młodynie | 2021-12-2 18:13

taka nowość od tej rundy

Aleksander | 2021-12-2 20:43

Młodynie jakieś wieści z kim się pożegnają??? Żelisko!!?? A kto jest w kręgu zainteresowań???

Młodynie | 2021-12-2 21:09

Żelisko trafi na listę tyle jestem w stanie potwierdzić. Dodatkowo o życie walczy Kiełbasa i Persak chcą im skrócić wypożyczenia plus Grober Knurovsky. Połowa letnich transferów ma trafić na listę

Pjona_ziom | 2021-12-2 21:54

Potrzeba nam koniecznie dobrego stoper, kogoś na środek pomocy takiego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia no i szybkiego napastnika.
Co do listy transferowej to pogonić towarzystwo bo na razie to większość ma wrażenie że przyszła tu na wczasy...

Młodynie | 2021-12-3 19:59

Pierwsze decyzje Persak i Kiełbasa wracają do Resovii

Raul | 2021-12-3 22:35

I to chyba koniec ich "Karier " . Pamietam jak Kielbasa prul sie jeszcze do swego bylego trenera w Stali Mielec Darka Marca na lamach " weszlo.com " . bo powiedzial do Niego " Wyp.......j " . Teraz mowimy to My . Wszyscy kibice , ktorym na sercu lezy dobro Stalowki. Boze , jakim cudem takie drewno uchowalo sie do tej pory na tak zalosnym poziomie .K..wa 4 liga Go przerasta . Wstyd !!!!

Stalowiak68 | 2021-12-4 09:26

Raul, musisz spytać tego od kibli pana prokurenta Zielińskiego to on stoi za wszystkimi transferami do Stali. Może odpowie . Zresztą pamiętam komentarze po pierwszym meczu Kiełbasy jaki to Hit transferowy zrobił Pan Zieliński. Młodynie pamiętasz? :)

Młodynie | 2021-12-4 09:30

Problem tego zawodnika polega że nie ma głowy o mentalu. Myśli że grą na pół gwizdka rzuci ligę na kolana i wszystko samo przyjdzie. Jest strasznie leniwy. W wyższych ligach wiedział że gra na stojąco nie przejdzie tutaj myślał że wystarczą same umiejętności i każdy się przed Stalówką położy

Młodynie | 2021-12-6 18:50

» https://bip.stalowawola.pl/?c=mdTres..... czarno na białym uchwała RM z 25 listopada wszyscy członkowie 1 drużyny dostali 1500 zł miesięcznie ekstra stypendium skandal

Jaszczur | 2021-12-7 16:41

Jak bedą dalej tak rządzic to ten klub upadnie , zapytajcie prezesa ile klub ma długu!

Fanatyk38 | 2021-12-7 20:02

Miłodynie.
Nie sądzę , żeby to było EKSTRA .
To pewnie składowa wynagrodzenia....
O stypendia dla zawodników Klub zabiegał od bardzo dawna ...
Wiele miast ma takie rozwiązanie. Nie jesteśmy wyjątkiem. To jakaś droga przekazania kasy, bez oddawania jej części do państwa np w formie składek jakimi są obłożone podstawowe wynagrodzenia.

Fanatyk38 | 2021-12-7 20:12

Co do ruchów kadrowych , hehe, to będzie bardzo ciekawa sytuacja , kiedy zechcą odpalić zawodników c...pki i ...będą z nim o tym musieli rozmawiać.
Bo nie chce mi się wierzyć, że , np. Żelisko skuli ogonek i zda sprzęt .
Powie - negocjujcie z menago...Haha.

Stalowiec1938. | 2021-12-8 14:31

zaczyna się już plotki ploteczki : Ropski do wzięcia z motoru , Maj z Orląt na testach w Polkowicach dwóch innych z Orląt na testach bramkarz w Widzewie obrońca w Legii , Ostróda z 2 ligi testuje z Sandomierza i Sieniawy czyli da się znależc w naszej lidze ciekawych zawodników

Stalowiec1938. | 2021-12-8 14:35

tylu zawodniów można było ściągnać to ściągneli szrot za grubą kasę i teraz 90 procent z nich trzeba odpalić spowrotem . Szkoda że u nas nikt na górze nie myśli i nie uczy się na błędach ale tak to jest jak się nie odpowiada za swoje pieniąndze i nie ma się pojecia i daje się sobie wciskać ciemnotę , Z całym szacunkiem dużo kibiców ma większe pojęcie i większe rozeznanie z samej obserwacji meczy o zawodnikach niż nasi obecni sternicy ! Kiedyś Szymański i Zając mieli nosa do zawodników a od ich odejścia jest straszny przemiał zawodników i wiekszości niestety marnych zawodników

Młodynie | 2021-12-8 16:22

Jeśli znajdzie się chętny na Żelisko to odejdzie bo on raczej nie jest chętny z dobrowolnej rezygnacji z bajecznego kontraktu. Możliwe że zdecyduje się na niego Lublinianka Lublin z 4 ligi( Sam Krystian mieszka na stałe w Lublinie) jeśli nie wypali to trzeba wepchać go do Kamienia może wezmą chociaż część kosztów na siebie

Stalowiec1938. | 2021-12-8 16:32

to może ci co zakontraktowali niech teraz opłacają mu kontrakt ! Ogarnijcie się bo jak z tym budzetem i obiektami nie będzie awnasu w tym sezonie to aż strach co się bedzie dalej działo

Młodynie | 2021-12-8 17:24

Też klub planuje poprawić jakość marketingu i mediów społecznościowych. Została powołana nawet specjalna grupa ekspertów która ma doradzać nad zmianami w tym aspekcie

Pjona_ziom | 2021-12-8 17:40

Specjalna grupa ekspertów powołana po to żeby wybrać kogoś kto będzie dodawał info na FB
No trzymajcie mnie...

Koniecznie trzeba zatrzymać żelazko, drzemie w nim potencjał... Poczekajmy aż odpali hahhaha

Fanatyk38 | 2021-12-8 20:27

Ta grupa to Wojtuś i Monika. Rozplanowali już światełka na mieście , teraz czas na coś poważniejszego...ha ha
Kabaret to mało.
C...pko z Zielakiem niech opłacają tego drewniaka.
Niski kontrakt ma to dadzą radę.
Oby chociaż trener był rozsądny i miał coś tam do powiedzenia .

Marek1938 | 2021-12-9 14:22

Specjalna grupa EKSPERTÓW ? Wojtek na bank, do tego Nowak i Trela. Sami wybitni fachowcy. Klub spuścili teraz dokończą dzieło. Młodynie nie odstawiaj chłopie leków!!!!

Młodynie | 2021-12-9 14:24

Tworzą ją kibice klubu znający się na mediach i marketingu. Na czele z osobą po studiach informatycznych

Fanatyk38 | 2021-12-10 07:33

Co z tego , że po szkole jak Wojtuś powie
"Trzeba zmienić bo jest nie tak"
I tyle w temacie.
Ptaszki ćwierkają , że nasz doradca już szuka wzmocnień.
Kwota jego wynagrodzenia na hotel , paliwo i gadżety to podobno ok 18 tys. Płynie z 3 źródełek. A masera profesjonalnego jak nie było tak nie ma.
C...pko sam mówił , że leczenie i diagnostyka to podstawa, żeby piłkarze nie brali kasy za siedzenie z kontuzją...
Pełna profeska. Hahaha

Cdncdn | 2021-12-10 10:43

Wkurza mnie to ze bazuje sie tu na plotkach i domysłach jednego czy drugiego na tym forum zamiast informować na bieżąco o takich sprawach przez klub.Do tej pory nie ma przedstawionego żadnego planu na przyszłość .Tylko ogólniki i te same frazesy.Nawet ta pseudo analiza na facebooku to żenujący spektakl,teatr marnych aktorów.Ble ble ble.Wyuczone formułki i sztywniactwo.Brak szczerości .

Marek1938 | 2021-12-10 18:16

Analiza na fb, to żart, pytania osób ze specjalnej grupy ekspertów czyli poniżej poziomu bo komentarz do tego powinien być jeden. Mamy kasę obiekty, mamy wszystko przynajmniej w teorii, więc przepraszamy bo zaje......my rundę. Powinniśmy być na 1 miejscu. A nie bla bla bla...
Młodynie kibice to są na trybunach, a z wami zadają się..... Kropka. Dalej wierzcie w gadanie citki i zielińskiego Dobranoc

Misio | 2021-12-14 12:08

Ruch wystawił 3 piłkarzy na listę transferową. Coś czuję, że ktoś z nich do nas trafi.

Aleksander | 2021-12-15 14:05

Pierwszy już jest. MICHAŁ BISKUP wypożyczony do STALÓWKI do końca sezonu.

Młodynie | 2021-12-15 14:23

Do końca roku 3 kolejne transfery wszyscy ze Śląska w tym min 1 z Ruchu.

Młodynie | 2021-12-16 14:47

Klub zalega z wypłatami za 2 miesiące więc nie dziwmy się że nie grają na 100 procent

Stalowiec1938. | 2021-12-16 16:08

Najgorszym problemem Stali jest zarządzanie ludzie bez pojęcia wzieli się za coś o czym nie mają bladego pojęcia i bawią się za publiczne pieniąndze nie ponosząc odpowiedzialnośći do tego każdy tam udaje najmądrzejszego i tak naprawde nie wiadomo kto tam rządzi ?! Citko ? Zieliński? Czajka? Chodorek ? itp itd ? do tego masa nie trafionych i przepłaconych zawodników dla dobra klubu niech oni biorą pieniąndze jak brali ale niech o niczym chociaż niech nie decydują bo jest coraz gorzej , dać trenerowi wolną rękę w doborze zawodników napewno będzie miał większe rozeznanie i pojęcie niż nasze menegery . Swoją drogą ciekawy dzisaij artykuł z Beretą w Sztafecie odnosi się troche do tego bajzlu organizacyjnego i długów

Fanatyk38 | 2021-12-16 22:53

Żeby znacząco się wzmocnić , najpierw trzeba pozbyć się szrotu.
W sytuacji bałaganu organizacyjnego i złej kondycji finansowej , możemy szybciej stracić tych na których nam zależy niż odejdą Ci co nic nie grali.

Fanatyk38 | 2021-12-16 22:58

Trener porusza kilka wątków . Wszystkie dotyczą profesjonalizmu o którym słychać w Stalowej Woli od kilku lat. Niestety , jeszcze się go nie doczekaliśmy i w takim tempie , szybko go nie zobaczymy.
A może komuś zależy na takim obrocie sprawy.
Po co awans i dodatkowe koszty, problemy.
Stanowiska obsadzone (pcpn, psa) kasa się zgadza , po co się wysilać.

Vielitz44 | 2021-12-17 07:40

Mamy podobną sytuację w kosza, od lat już amatorka, bo tak pasuje tym co zarządzają Stalą, kasa jest, po co się męczyć na wyższych poziomach, tu jest wesoło, można się pobawić, ludzie się przyzwyczaili i zapomnieli praktycznie jak było, liczą może, że w piłce też się przyzwyczaimy do meczów z Wólkami...

Aleksander | 2021-12-17 14:03

Dokładnie tak będzie. Jeszcze sezon dwa i nigdy nie zobaczymy STALÓWKI wyżej niż 4 klasa rozgrywkowa w Polsce. Tak jak w koszykówce. Totalna amatorka,nie szkodzi że pusta hala na każdym meczu kto by tam pamiętał o ekstraklasie!! Ważne że pieniążki wpływają na konto co miesiąc, żadnej presji,wyniku i odpowiedzialności. Z piłką nożną będzie to samo niedługo...

Maxtor84 | 2021-12-17 17:24

a może pora na podobne ruchy kibiców jak te w stolicy :D

Fanatyk38 | 2021-12-17 18:49

Ciekawe czy w urzędzie miasta i innych spółkach podległych miastu też pracownicy mają 2 miesięczne zaleegłości z wynagrodzeniem?!
Pomijając wyniki itd ...to człowiek LN podpisywał z nimi kontrakty więc...
Na spotkaniu WYRAŹNIE SŁYSZELIŚMY Z UST PANA PREZYDENTA

ŻE ŚRODKI POKRYJĄ KOSZTY AWANSU !!!

A w profesjonalnym Klubie, jeszcze niedawno nie wystarczało na piłki, teraz nie ma kompletnego sprzętu dla zawodników (kurtki, ortaliony)
NIE MA MASERA, a miało być wg Citki 2 , plus diagnosta i fizjoterapeuta .
W Klubie i w mieście
Są ludzie, którzy może chcą coś zrobić ...ale co z tego jak nie wiedzą jak....

Ziom_stal | 2021-12-18 08:30

Organizacyjnie dno , wiec nie ma co liczyć na jakieś awanse. Brak wypłat , jak już trener udziela takiego wywiadu to nas przygotowuje ze dobrze nie będzie. Dopóki ludzie zajmujący się piłka nie zmienia się to nic z tego nie będzie. Szkoda miała być 1 liga będzie 3 i z tego się będzie trzeba cieszyć. Powiedział nawet ze jak awansują to co potem ??? Myśle ze awans już całkiem może finansowo-organizacy jnie położyć Stal :/ najważniejsze ze kolega Lucka Marek cały czas bierze gruby hajs i się z nam śmieje. Podwyżkę dla Marka trzeba , przecież inflacja szaleje

Pjona_ziom | 2021-12-18 15:00

Najważniejsze że wszyscy na stołkach ciepło się trzymają i za nasze pieniądze się bawią. Piłkarze na pytania odnośnie zaległości finansowych wobec nich się dowiedzieli na przerwę świąteczną że jeżeli się nie podoba to mogą odejść. Tutaj jest już takie bagno że każdy ogarnięty to widzi i nikt na poziomie tu nie wejdzie .. Coraz ciemniejsze chmury

Maxtor84 | 2021-12-18 15:59

Lucjusz w narracji z kibicami na Twiterze mówi że to są kłamstwa :D

Fanatyk38 | 2021-12-18 17:34

Te argumenty LN są strasznie słabe.
Jak zwykle jak cos nie idzie to wina Kibiców. Śmiech na sali .
A jego ludzie , wykonując tytaniczną pracę , wpędzają Klub w długi i niebyt w 4 lidze.
Ale jak to w partii - nikt nie jest winny.

Cdncdn | 2021-12-19 21:18

Stal Stalowa Wola: przychodzą: Damian Nowak (GKS Tychy) lub Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce) lub Maciej Górski (Pogoń Siedlce) - w zależności od sytuacji w Siedlcach, Mateusz Cegiełka (Chojniczanka Chojnice), Przemysław Stelmach (Łagów) - powrót z wypożyczenia, Mateusz Stawny (Śląsk Wrocław).

Młodynie | 2021-12-19 22:58

Bzdura nikt z nich do nas nie trafi. Wszyscy będą ze Śląska sprawdzeni ludzie trenera

Maxtor84 | 2021-12-20 09:06

a stać nas wg na jakieś transfery ?

Młodynie | 2021-12-20 10:54

Stać prezydent powiedział że zagwarantuje kolejne środki na transfery. Trener ma dowolność w wyborze zawodników

Młodynie | 2021-12-20 10:57

jeden zawodnik jest już nawet dogadany

Gargamel1293 | 2021-12-20 12:01

Na 90minut, pisza ze przechodzi do nas Michał Biskup z Ruchu

Młodynie | 2021-12-20 13:28

Jest wypożyczony do końca sezonu do nas tydzień temu była informacja. Do 10 stycznia trener chce mieć zbudowaną kadrę dlatego w kwestii transferów panuje spory ruch. Porozumienie osiągnięto z kolejnym zawodnikiem zostało ogłosić. Reszta rozmów też na zaawansowanym poziomie

Sciemaa | 2021-12-20 13:32

GARGAMEL1293 to sie obudziles... nawet na oficjalnej stronie klubu jest informacja kilka dni

Ziom_stal | 2021-12-20 19:54

No to jak jest ? zawodnicy nie dostają pieniędzy od paru miesięcy , trener otwarcie mówi ze jest lipa a robi się transfery ?

Cdncdn | 2021-12-22 11:53

Gargamel1293 | 2021-12-23 14:45

SCIEMAA - Kurde.. ostatnio byłem troche poza zasiegiem..W kazdym razie w miare dobra informacja.

Co myślicie o tym zawodniku? Rozwiązał kontrakt z Hutnikiem: » http://www.90minut.pl/kariera.php?id=43328

Ziom_stal | 2021-12-23 18:37

Skoro jest za słaby na 2 najgorsza druzyne 2 ligi a jest mlodziezowcem. To jest z nim słabo , każdy potrzebuje młodzieżowców

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3379) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 55 733 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 113 724 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 663 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 136 944 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01529