Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwszy trening Stalówki.

Pierwszy trening Stalówki.
W PONIEDZIAŁEK, 10 STYCZNIA 2022 ROKU ZAWODNICY STALI STALOWA WOLA WZNOWILI PRZYGOTOWANIA DO WIOSENNEJ RUNDY SEZONU 2021/22. Pierwszy trening, w którym uczestniczyło 25 zawodników odbył się na sztucznyn boisku przy Hutniczej. Na zajęciach mogliśmy dziś ujrzeć m.in Łukasza Konefała i Przemysława Stelmacha, którzy powrócili do Stalowej Woli po półrocznym wypożyczeniu.

Stal pod okiem trenera Łukasza Berety przygotowywać będzie się na swoich obiektach, a pierwszy sparnig „Stalówka” rozegra 22 stycznia w Rzeszowie, gdzie spotka się z wystepującą w eWinner II lidze miejscową Stalą.

Komentarze (103)

Cdncdn | 2022-01-11 15:30

Brakowało wystawionych na listę transferową: Krystiana Żeliski (prawdopodobnie wróci do Lewarta Lubartów) oraz Jakuba Cukrowskiego, którym zainteresowany jest klub z Łagowa, a także słowackiego bramkarza Adriana Knurovskiego i Aboubacara Conde, z którymi klub rozwiązał kontrakty.

Młodynie | 2022-01-11 18:40

Piotr Kwaśniewski lada dzień zostanie nowym zawodnikiem Stali.

Ziom_stal | 2022-01-11 19:56

Kwaśniewski za słaby na II ligę w trzeciej powinnien coś pomoc

Gargamel1293 | 2022-01-12 11:58

Ponoć jestesmy zainteresowani Zalepą

Sebastian Zalepa łączony jest z wieloma klubami 3 ligi gr. IV. Póki co 31-letni obrońca rozpoczął gościnnie treningi z rezerwami Widzewa Łódź.

Sebastian Zalepa to doskonale znany z występów w klubach Podkarpackich zawodnik. Grał między innymi w Stali Mielec, Stali Stalowa Wola oraz Apklan Resovii. Ostatnio 31-latek bronił barw GKS-u Bełchatów.

Wiele klubów 3 ligi gr. IV jest zainteresowanych usługami Zalepy. Mówi się między innymi o ŁKS-ie Probudex Łagów oraz Stali Stalowa Wola. Jednak przygotowania do rundy wiosennej 31-letni obrońca rozpoczął z rezerwami Widzewa Łódź. W najbliższych dniach powinna wyjaśnić się przyszłość Sebastiana Zalepy.

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....

Super jakby do nas trafił - konkretne wzmocnienie obrony

Kamykrah | 2022-01-12 14:24

Ktoś z nim umowę zawarł,niech teraz się dokłada!

Kamykrah | 2022-01-12 16:05

A po awansie ( na co liczę) umowa zostanie przedłużona?
Młodynie jak masz taką wiedzę to się pochwał kto co i jak podpisywał

Pjona_ziom | 2022-01-12 17:55

Już cała Polska się z nas śmieje

Cdncdn | 2022-01-13 14:06

Citko zostaje w Stali do końca rundy czyli do czerwca 2022.No i co powiecie.?

Młodynie | 2022-01-13 14:16

Nikt nie wyklucza możliwości istnienia sponsora strategicznego ( PGE) oraz sponsora generalnego( nowa firma). Takie rozwiązanie funkcjonuje w Chełmiance Chełm od 1 stycznia. Całość wywiadu z prezesem.» https://sztafeta.pl/2022/01/13/marek.....

Młodynie | 2022-01-13 14:25

Citko chce sporej odprawy za zerwanie kontraktu. Nikt go w klubie nie widzi jednak kwestie finansowe nie pozwalają zerwać umowy.

Stalowiak1938 | 2022-01-13 15:23

Cyrku na kółkach ciąg dalszy...

Fanatyk38 | 2022-01-13 19:15

Młodynie.
Kontraktów NIE PODPISYWAŁ c...pko TYLKO ZIELIŃSKI !!!
To , że menago nadal będzie darmozjadem obrazuje jedynie jak wygląda ten obiecany" profesjonalizm".
Szkoda słów i nerwów. Model zarządzania rodem z wiejskiej...
Kabareton .
Tam ku...wa wszyscy są ubezwłasnowolnieni.
Prawie 2 miesiące zaległości wobec zawodników i trenerów , tych z grup młodzieżowych również
A my budujemy zespół medialny na umowach, chociaż mieli najpierw na wolontariacie pokazać co umieją...i trzymamy menago na garnuszku.
Jutro idę tam z cv.

Pjona_ziom | 2022-01-13 20:17

Najbardziej to śmieszy to że tyle ludzi jest ale jak przyjdzie co do czego to nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Ten cały prezes tak samo bez jaj

Leon | 2022-01-13 22:33

Patrząc perspektywicznie awans w tym sezonie to mus. Wieczysta już zbroi się na kolejny sezon (teraz doszedł tam Jankowski ze Stali Mielec) i Kwiecień już zapowiedział, że celują w kolejny awans. Na pewno będą faworytem i pewnie pobawią się w tej lidze. Mam przeczucie - niestety - że jak teraz nie awansujemy to utkniemy w tym bagnie na dłużej.

Brawo stal! | 2022-01-14 11:43

Byly jakies kryteria wyboru rzecznika prasowego Stali, jakis konkurs, czy to tylko znajoma/kochanka kogos przy korycie z PiSu?

Brawo stal! | 2022-01-14 22:56

Mlodynie, chciales zapewne napisac, ze jest to 3 praca na 1/4 etatu. W sumie, calosc tych prac nie stanowi nawet 1 etatu.
Kobiety nigdy sie nie przepracowuja.
Gdyby rozpisano konkurs (tak jak powinno byc!) to troche osob by sie zglosilo, aby "urozmaicic" swoj CV lub z pasji do Stali.
A tu, kasy brak dla trenerow i pilkarzy, ale ciepla posadka zostala stworzona dla kobiety, ktora ot tak "zglosila sie" do klubu.
W bajki przestalem wierzyc jakies czterdziesci pare lat temu.
Popieram PiS, ale mam nadzieje, ze prezydent i jego klika przepadna w nastepnych wyborach i oczysci sie troche klimat, bo smrod jest straszny!

Młodynie | 2022-01-15 14:47

jeszcze premie w tym tygodniu zostaną wypłacone.

Ziom_stal | 2022-01-15 22:30

Prawdziwy cud ludzie za prace dostają wyplate po pół roku . Dlatego normalnie nie będzie . Polityka tego klubu to jest jakiś dramat Citko Roland . Jeden wielki dramat naprawdę . Brak słów . Żadnego awansu nie będzie a jak jakims cudem się uda to już całkiem popłyniemy i finansowo i organizacyjnie

Pazimieh | 2022-01-16 09:40

A te premie to za co ?

Filip kacper k. | 2022-01-16 09:49

wyplacanie jakichkolwiek premii to skandal.
premie powinny byc zamrozone i wyplacane tylko i wylacznie w sytuacji osiagniecia zalozonego celu.

Vielitz44 | 2022-01-16 10:45

U nas niby kasa była, a skład dalej budowany na siłę, z graczy przypadkowych, odpadów itp.
Tymczasem sąsiadka zza miedzy mądrze buduje skład, wybiera tylko POTRZEBNYCH graczy robiących różnicę - no ciężko o optymizm.
A citek skoro nie możemy się go pozbyć, co obecnie robi? Co robi za swoją nie małą pensję? On ma jakieś zadania?

Fanatyk38 | 2022-01-16 12:19

Jeżeli nadal za transfery będzie brał się Zielak z Nowakiem to nic nie zbudują.
Jeżeli pół roku temu sypali kasą na lewo i prawo a teraz marudzą, że ktoś jest za drogi to nic nie zbudują.
W lecie każdy dostawał ile chciał a teraz prezes mówi, że nie wie czy będą w stanie spełnić oczekiwania trenera. Śmiech na sali w momencie gdy te kilka punktów jest realnie do odrobienia w przypadku zaledwie kilku , konkretnych wzmocnień .
Ale jaśnie panowie nie potrafią nawet w umowach zawierać odpowiednich zapisów odnośnie powrotu zawodników z wypożyczenia itd.
Smutne to bo citkowy onswoich zadbał i ciężko się ich pozbyć .

Maxtor84 | 2022-01-16 13:13

my tu się wkurzamy na wszystko na sytuację jaka jest teraz w klubie itp. ale tak wg to powiedzcie czy u nas kiedykolwiek było kiedyś normalnie ? Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach ? odpowiedzialny np za transfery mający o tym pojęcie ?
Ja nie pamiętam takich czasów ...

Fanatyk38 | 2022-01-16 14:16

Od kilku lat budowany jest podobno profesjonalny klub więc daruj sobie powroty do przeszłości. Efekty są widoczne gołym okiem więc mamy się skupić na tym co jest i będzie czy ubolewać nad tym jak było?

Maxtor84 | 2022-01-16 15:28

widać tą profesjonalność na każdym kroku :D :D :D

Gargamel1293 | 2022-01-17 08:34

Niestety ale Citko zostaje :/

Sciemaa | 2022-01-17 11:06

» http://bityl.pl/nNbVG STALÓWKA W SOCIAL MEDIACH

Pjona_ziom | 2022-01-17 22:08

W Social Media Stal Stalowa Wola PSA osiąga poziom takim drużynom jak Koniczynka Ocice czy Wspólnota Serbinów.
Wspominałem o tym wielokrotnie że klub z takim budżetem ma gdzieś kibiców...
Social media najważniejsze w tej chwili nie są ale to jest przykre że prawdziwi kibice są potrzebni wtedy jak trzeba kupić karnet ale co tam ważne że lansik i słit focie na sektorach vip

Młodynie | 2022-01-18 10:41

Zobaczymy jak będzie teraz po rozpoczęciu pracy specjalnego zespołu.

Stalowiak68 | 2022-01-18 14:00

Młodynie vel Panie Zieliński jesteś Pan niespełna rozumu czy tylko taką pozę przyjąleś tu na stronie kibiców bo masz nas za idiotów???
Po pierwsze podpisałeś sie jako prokurent pod wszystkimi kontraktami Cipki. Klepałeś sie z nim po plecach a teraz zwalasz winę tylko na niego.
Po drugie wykonujesz polecenia Pana NOWAKA który jest twoim szefem na pcpnie i który z tylnego fotela dalej miesza w klubie.
Po trzecie poczytaj co Ci Twoi analfabeci z medialnego zespołu specjalnej troski wypisują w social mediach to może w końcu zrozumiesz że powinieneś dać sobie spokój i że nie pomoże Ci nawet manipulacja kibicami pod przykrywką wymyślanych nicków.
Dobranoc.

Maxtor84 | 2022-01-18 21:28

fajny wywiad "Mietka" dla Echa Dnia. Mówi o tym jak jest w klubie ale niektórzy tu piszą o tym jaki to nasz klub robi się profesjonalny haha :)

Kaniafcb | 2022-01-18 21:49

wcale nie fajny wywiad; smutny...zadra niesamowita siedzi w Mietku do dziś do naszego klubu za te wyzwiska pod jego adresem na koniec jego przygody; niby go to śmieszyło - guzik prawda...

niby nie interesuje się, nie wie co się dzieje w klubie od lat, ale wypowie się jak to jest tam dalej źle i zawsze będzie i że będziemy gnić w 3 lidze...
wystarczy już nam tego złego PR-u; takie opinie też szkodzą i utrwalają stereotypy...zwłasz cza w tych czasach wszechobecnego hejtu...zero pozytywów

czytając wywiad można odnieść wrażenie, że siara jest cacy i była cacy dla Mietka, górnik łęczna to już w ogóle był Real Madryt, bo stać go wtedy było na kupno telefonu komórkowego, a Stalówka zawsze była dla Mietka be...mimo, że Mietek był przecież przez lata symbolem Stalówki, z nią go przede wszystkim kojarzono...przykry i dołujący wywiad;

Stalowiak1938 | 2022-01-19 10:16

Zwłaszcza że to Stalówka wyciągnęła go z Jeżowego i gdyby nie Stalówka to dalej kopał by się po czole na pastwiskach. Może w Stali nie było kolorowo, ale trochę szacunku i wdzięczności się należy,chociazby za to że to nasz klub dał mu szansę. Druga strona medalu jest taka że kiedyś właśnie tak to wyglądało że klub szukał obiecujących piłkarzy po okolicznych miejscowościach. Inne było podejście do budowania drużyny. Głównie na swoich lokalnych graczach, którzy wiedzieli gdzie grają i oddawali za swój klub miasto i region serducho na boisku. Mnie zasmucila jedna rzecz z wywyaodzie z Berettą, że jak zaproponował juniorom kto chciałby potrenować z 1 drużyna to zgłosiło się dwóch? Za czasów juniorskich 10, 15 lat temu 3/4 by się zgłosiło. Być może nie nadawaliby się ale z chęcią chcieliby spróbować.!! I to jest ta różnica pokoleń i mentalności...

Misio | 2022-01-19 10:25

Czy transfery nadal lubią ciszę, czy piniendzy brak? Za chwilę pierwszy sparing i uważam, że kadra powinna być skompletowana. Zwłaszcza, że trener powiedział, że nie zamierza testować tylko chce gotowych wzmocnień.

Kamilosss | 2022-01-19 20:28

to z takimi 'transferami' mozemy powiedziec do widzenia 2 ligo na kolejne sezony. Co za bieda. Okienko letnie zmarnowane a zimowe na razie wyglada jakbysmy grali w okregowce.

Kategoriak | 2022-01-20 13:20

Ale czego wy się dziwicie. Ze ktoś za to jak chłopaków kiedyś traktowano wróci słuchać wyzwisk? Młody idzie do Niska i dostaje lepsze pieniądze niż w Stali wiec o czym my rozmawiamy. Dopóki nie będzie się wychowanków traktowac jak należy to nie będzie tu nic. Pioterczak niech ucieka bo się chłopak zmarnuje.

Aleksander | 2022-01-20 20:32

Będą w końcu jakieś transfery do klubu??? Zawodników do pierwszego składu bądź mocnych walczących o płać,podwyższają cych rywalizację??? Celem nadrzędnym jest awans czy wszystko to PIC NA WODĘ i utkniemy w tej pszenno- buraczanej lidze na długie lata???

Maxtor84 | 2022-01-20 21:27

spokojnie ponoć jesteśmy profesjonalnym klubem . Wszystko owiane tajemnicami :D :D :D

Młodynie | 2022-01-20 21:31

To o co będziemy walczyć jest uzależnione od finansów na razie czyścimy klub z citkowych odpadów. Sam Marek C nie decyduje o transferach tylko trener. Citko jest niemile widziany w klubie ale jakoś trzeba z nim żyć i liczyć że będzie się bał przebywać w mieście. Jak już citkowi zejdą z listy płac klub będzie mógł sprowadzić nowych zawodników. 2-3 trenuje już z zespołem

Adams | 2022-01-20 22:49

I bardzo dobrze że odchodzą Citkowe wynalazki które okazały się niewypałem ich poziom na poważnie był żenujący ... krótko pisząc czuje ogromne rozczarowanie tym co się nadal dzieje w klubie

Adams | 2022-01-20 22:54

Przykro mi o tym pisać ale przez to co się wyczynia ciągle brakuje mi wiary w poważną walkę o awans

Pazimieh | 2022-01-21 08:57

Żeby się nie okazało niedługo, że wymieniamy jeden szrot na drugi, bo póki co trener ściąga też tylko "swoich".

Pazimieh | 2022-01-21 12:46

A jak ci plują w twarz, to mówisz, że deszcz pada tak?

Młodynie | 2022-01-21 17:02

Siarkowiec Makowski również pakuje manatki. Czystek ludzi Citki i Rolanda ciąg dalszy. Trener Bereta zaprowadzą swoje porządki.

Cdncdn | 2022-01-21 20:20

Jutro Stalowka gra w Rzeszowie ze Stala reszow jeden mecz a miala grac dwa chyba tez z Kszo Ostrowiec.Czy sie to zmienilo?Ktos cos wie?

Młodynie | 2022-01-21 20:45

Grają dwa najpierw o 10 2x 30 minut że Stalą a potem kolejne 30 minut z KSZO. Jeszcze Stal Rzeszów gra 2x 30 minut z KSZO

Sciemaa | 2022-01-21 21:55

» http://bityl.pl/DnkKG Makowski odchodzi

Fanatyk38 | 2022-01-22 00:03

Młodynie. Ty powinieneś zastąpić Panią rzecznik . Siejesz dobrą propagandę. Ile Ci dają od wpisu?
Wychodzi na to, że wszystko co złe w tym klubie to Citko. Jak nie bedzie awansu to też na niego zwalimy winę?

Owszem...może to jego szrot ale umowy ktoś z nimi podpisał. Gdyby w klubie pracowali ludzie z pojęciem to poszli by już wtedy do prezydenta i naświetlili mu jak temat wygląda, że doją nas z kasy. Ale nie , wszyscy siedzieli cicho i bili pieczątki a teraz jazgot bo za dużo zarabiają i się nie nadają i ogólnie za szeroka kadra.

Trenera nie ma, doradca odpalony, zawodnicy od niego też
Więc projekt "Stal nie pęka " definitywnie zamknięty.
Jak zwykle
WINNYCH BRAK
a karuzela się kręci.

Stalowiec1938. | 2022-01-22 10:00

teraz szukają oszczędności ? ! to jak szacują ? skoro mam x hajsu podpisuje kontrkakty z x zawodnikami za x kase to łatwo można przeliczyć ile hajsu pójdzie na to i czy mnie stać na to ? za szeroka kadra przepłaconych zawodników z marnymi umiejętnościami budzet wydojony wyników brak i winnych brak

Stalowiec1938. | 2022-01-22 11:49

do Młodynie ! dostał odprawe bo ktoś mądry w tym klubie podpisuje takie kontrakty że za nic robienie doją z każdej strony klub , a winnych brak ?! ale czym się przejmować przecież nikt nie daje ani zł z własnej kieszeni podatnicy pokryją zabawę nieodpowiedzialnych ludzi za takie rządzenie w normalnej pracy ktoś by poleciał ze stołka a u nas kabaretu ciąg dalszy pózniej dziwne że sponsorzy , wychowankowie i wszyscy dookoła przez takich ludzi nie poważnie traktują nasz klub

Stalowiec1938. | 2022-01-22 11:56

teraz czystki robicie to po co zatrudniliście panią rzecznik ? czy na 4 poziomie polskiej ligi to priorytet ? przy tylu problemach kadrowych nie lepiej wziąśc się za robotę i jakis ambitnych zawodników nieprzepłaconych poszukac z jakimiś ambicjami ?!

Stalowiec1938. | 2022-01-22 12:13

Młodynie kto poniesie odpowiedzialność za podpisanie umów z tymi zawodnikami ? po co rzeczniczka przy problemach finansowych i kadrowych ? czemu nie ma żadnej informacji z klubu o sytuacji finansowej ? o celach drużyny ? o sponsorach ? czy ktoś cokolwiek robi tam w tym klubie?

Misio | 2022-01-22 13:11

Młodynie masz informacje w jakich składach nasi grali, czy trzeba poczekać aż rzecznik prasowy poda?

Młodynie | 2022-01-22 13:34

Są już na FB. Dla nas obie bramki Radulj. W 1 meczu 2 testowanych z KSZO również 2

Maxtor84 | 2022-01-22 16:36

płakał za nim nie będę ...

Stalowiak68 | 2022-01-22 17:44

Zieliński po co nam pani rzecznik i 5 ludzi w zespole medialnym skoro Ty wszystko tu qypiszesz i odpowiesz na każde pytanie. W klubie żenada wwykonaniu Zielińskiego i Nowaka. Co do ludzi Citki to panie Zieliński kto pod kontraktami tego szrotu się podpisał???? Nie ty przypadkiem???

Fanatyk38 | 2022-01-22 23:15

Kogo rozliczymy na końcu sezonu???

Czy tak jak po spadu

Winnych nie będzie ??
Sukces wywoła do tablicy 100 osób do medalu a porażka

ZOSTANIE SIEROTĄ

Stalowiec1938. | 2022-01-23 11:12

Młodynie ponawiam pytanie : kto poniesie odpowiedzialność za podpisanie umów z tymi przepłaconymi i nie nadającymi się zawodnikami z którymi teraz rozwiązujecie kontrakty ? po co rzeczniczka przy problemach finansowych i kadrowych ? czemu nie ma żadnej informacji z klubu o sytuacji finansowej ? o celach drużyny ? o sponsorach ? czy ktoś cokolwiek robi tam w tym klubie? kto odpowie w razie odpukać braku awansu do 2 ligi ? i kiedy w końcu ubierzecie drużynę bo zima się nie długo skończy ? o tym czy będą wzmocnienia itp itd ? to nie jest tylko wasz folwark kibice chcą wiedzieć co się dzieje i wyprawia a nie od czasu do czasu tylko czytać na portalach jakie kwiatki wychodzą do prasy z rozwiązywaniem umów itp itd

Gargamel1293 | 2022-01-23 18:22

"Transfery w tym tygodniu. Jedna gwiazda może do nas trafić kiedyś bardzo popularny napastnik."

Robak? mam nadzieje ze nie

Misio | 2022-01-23 19:13

Jak zaciąg chorzowski, to pewnie Gerard Cieślik;-)

Pjona_ziom | 2022-01-23 19:16

Jeżeli chcemy powalczyć w tej lidze to koniecznie potrzeba wzmocnić obronę kimś doświadczonym oraz do pomocy potrzebujemy rozgrywającego. Zbyt wiele głupich bramek trafiliśmy po błędach w ustawieniu obrony.

Cdncdn | 2022-01-23 19:37

W pierwszej kolejności ości pod,iekowac Ukraińcowi.W każdym meczu babol na wagę przegranej

Cdncdn | 2022-01-23 20:50

Wystarczy ściągnąć spowrotem Trąbkę i Sekulskiego ,Czarnego i Spiewaka za tyle ile chcieliby i awans pewny.Nie żałował a się oplaci.I nie zartuje.Gwarancja awansu.

Kamilosss | 2022-01-23 22:48

napastnik napastnikiem a kto mu piłki będzie zagrywać? Skrzydła w tej lidze to obowiązek a mamy tylko Drobota który też czesto ma problemy zdrowotne. Tyle! Pomoc bez rozgrywającego po odejściu Mrozińskiego. A tu cisza..

Sciemaa | 2022-01-24 10:38

Zeby ci taki Sekunski wrocil do tej ligi;] nie realne;]

Cdncdn | 2022-01-24 10:39

Trąbkę i Sekulskiego ,Czarnego i Spiewaka i gwarancja awansu jest.

Cdncdn | 2022-01-24 11:18

A niby dlaczego Gdyby zaplacono jak nalezy to kazdy moze tu grac.Kwestia pieniadzy i tyle.

Adams | 2022-01-24 11:21

Powoli w malej tajemnicy można podać o jakiego chodzi napadziora a jest nim ...
Prawdopodobnie z inicjałami M.P (nazwisko dosyć znane)

Aleksander | 2022-01-24 11:51

To co w tbg więcej płacą??? Trzeba było brać gościa a nie się pier.....2 tygodnie!!! CO to za napastnik niby ten znany M P????

Kaniafcb | 2022-01-24 12:04

Młodynie: "Dlatego właśnie transfery robi się po cichu. Bętkowski za wcześnie się wygadał."

Już narobiłeś Wojtek wespół z innymi możnymi w klubie w wakacje tych hitowych transferów po cichu, że ratowaliście się Świderskim za 13 koła miesięcznie podstawy w trakcie rundy, [gdzie 10-11 tysia Fidzia to były dla Was na początku 2021 roku "miljony"]

Pozbyliście się bez mrugnięcia okiem solidnego Waszkiewicza, solidnego Sobotki i robiących różnicę Mrozińskiego i Fidziukiewicza, którzy zarabiali dużo mniej niż obecne gwiazdy...ale nie pasowali doświadczonemu treneiro i jego fajansiarzowi Citce do robienia własnych wałów menadżerskich z takimi grajkami z ligi okręgowej jak Jakimiuk, Grober, Cukrowskie, Żelisko...

Piękne okno transferowe się zapowiada w naszym wykonaniu...Szukają 4 napastnika, sondują emeryta Robaka, gdzie w kadrze jest już Biskup, Świderski i Radulj...a co z obroną z pomocą, skrzydłowymi?! jak zwykle, w ostatniej chwili jakiś transfer zrobi się na siłę, z przepłaceniem zawodnika, z którego pożytku nie będzie pewnie za wiele...

Dokąd to wszystko zmierza?

Kaniafcb | 2022-01-24 12:30

swoją drogą, może Kwaśniewski nie trafił ostatecznie do naszego politycznego klubu za nazwisko...bardziej pasowałby ten Kaczyński z Sieniawy, ale wylądował już w Orlętach Radzyń Podlaski...:)

Kamil | 2022-01-24 12:31

Kwaśniewski już podpisał. Nikt nie mówi o Robaku ale o innym napastniku. Szkoda tylko że to niewiele młodszy bo 37-latek

Nicke | 2022-01-24 12:44

Papadopulos, Paixao?

Adams | 2022-01-24 12:45

Ale za to 37 latek nadal daję radę na 1 ligowych boiskach choć się ceni wysoko

Adams | 2022-01-24 12:53

Jeśli się zgodzi przy negocjacjach moze wyjsc bardzo skuteczny atak

Adams | 2022-01-24 12:55

Coraz wiecej obeznanych ludzie wiedza o kogo chodzi tylko ważne aby nie podali nazwiska... lecz przyznam wątpię aby dał sie namówić ponieważ miałby najwiekszy kontrakt

Adams | 2022-01-24 12:57

realnie oceniając klubu tak naparwdę na niego nie stać (chyba że desperacka propozycja nie do odrzucenia)

Cdncdn | 2022-01-24 13:17

Tu muszą być zawodnik co najmniej z drugiej ligi a najlepiej z pierwszej i to z pierwszego składu a nie z rezerw czy z kilkoma meczami.Inaczej zapomnijcie o awansie.

Kategoriak | 2022-01-24 13:22

Z tego co się orientuje prawdopodobnie chodzi o napastnika który ostatnio grał w Gorniku Polkowice. Mateusz Piatkowski

Cdncdn | 2022-01-24 13:22

Mateusz Piątkowski ...no może i dobry ale Siarka juz ma na niego ochotę.i tez z nim rozmawia.

Brawo stal! | 2022-01-24 13:26

Tak, naściągajcie emerytów piłkarskich z ich jawnymi i UKRYTYMI problemami zdrowotnymi, dorzućcie kilka łóżek w klubowym szpitalu, oczywiście, płacąc im stawki z kosmosu i będzie klawo.

To jest wasz pomysł na awans?

Ja się pytam, kto będzie biegał po tym boisku?

Historia T. Płonki czy Świderskiego nic was nie nauczyła?
Nawet gdyby taki Robak czy inny gość tego typu byłby "chętny" do gry w Stali, to i tak ja bym go nie chciał widzieć u nas.
Goście są na równi pochylej w dól, nikt im nie chce płacić jak u nas, a nasi włodarze oblizują się na myśl o nich!
Cyrk!
I zapomnijcie o tym, ze oni "odbudują się" po przyjściu do nas.

Cdncdn | 2022-01-24 13:29

Brawo stal! | ZGADZAM sie z Toba w 1000000 %

Kaniafcb | 2022-01-24 13:46

dokładnie; takiego Piątkowskiego czy Robaka oddajcie siarce, podbijcie tylko wcześniej stawkę, niech smrody przepłacają, nie my...

Adams | 2022-01-24 13:48

Powodzenia ... przez głupotę i durne wpisy raczej szansa sprowadzenia napastnika z wyższej ligi spada do zera.

Cdncdn | 2022-01-24 13:48

Tylko Trąbkę i Sekulskiego ,Czarnego i Śpiewaka i gwarancja awansu jest.Postawiłbym spora sumę na awans.

Adams | 2022-01-24 13:52

Cdn - Najpierw pomyśl pozniej cos napisz jesli faktycznie myslisz że tacy zawodnicy o których wspomniałeś w najbliższych sezonach zechcą wrócić na Hutniczą to az za głowę mozna się złapać

Kaniafcb | 2022-01-24 13:53

ADAMS | 2022-01-24 11:21

Powoli w malej tajemnicy można podać o jakiego chodzi napadziora a jest nim ...
Prawdopodobnie z inicjałami M.P (nazwisko dosyć znane)

Cdncdn | 2022-01-24 13:58

Oczywiscie ze moga wrocic.Kwestia pieniedzy.Jesli zaroiliby wiecej niz tam gdzie teraz sa to wracają na dniach.

Adams | 2022-01-24 14:00

Jesli ma sie zamiar dbać o finanse i nie zadłuzać bardziej klubu to aktualnie nie stać na żadnego zawodnika powyżej podanych

Kaniafcb | 2022-01-24 14:01

do Młodynie: siarki na Marcina nie stać, ale na Kwaśniewskiego stać...nas na Kwaśniewskiego nie stać, ale na emeryta Robaka stać...świetnie, pogratulować strategii transferowej! dajcie Robakowi 20 tys. zł miesięcznie, co tam 30 tys. zł miesięcznie w 4 lidze kopanej i tylko jego wystawiajcie...Robak 39 lat, ostatni mecz rozegrany 12 czerwca...

Adams | 2022-01-24 14:03

To nie sztuka zaproponowac kontrakt za około 30tys jak po kilku miesiacach klub bedzie nie wypłacalny a szkoda pogarszać sytuacje która i tak jest nieciekawa

Adams | 2022-01-24 14:06

Jakby spojrzeć na formę i wiek Robaka mam wątpliwości czy zasługuje nawet na 10k ...
Jego kariera ciągle żyje przeszłością sprzed prawie 10 lat

Aleksander | 2022-01-24 14:08

Być może w barwach STALÓWKI będzie grał 20- letni obrońca ADRIAN SKRZYNIAK. Ostatnią rundę spędził on w WÓLCZANCE WÓLKA PEŁKIŃSKA gdzie był wypożyczony ze STALI MIELEC. Zagrał w obu sparingach że STALĄ RZ i KSZO

Kaniafcb | 2022-01-24 14:10

Młodynie proszę zakończ już swoją działalność, to będzie przynajmniej spokój i nikt z zarządu siarki nie będzie miał tu nic do czytania;

do administratora strony: czy nie można zablokować MŁODYNIE? niech się przeniesie na inne fora

Młodynie pierwszy pisałeś o Kwaśniewskim u nas itd. niemal codziennie jakieś rewelacje wrzucasz zasłyszane na korytarzach...rzygam y już tym!

Adams | 2022-01-24 14:12

Skrzyniak byłby jako uzupełnienie na rezerwę ...
No może z Robakiem się przesadziło dokladnie chodziło o blisko 3 lata jest przecietnym napastnikiem

Cdncdn | 2022-01-24 14:35

Juz niedługo trzy wielkie boooomby transferowe.Az sie wam nogi ugną.Co to sie bedzie dzialo hohoho.

Brawo stal! | 2022-01-24 14:36

Ja tak się zastanawiam, tak jak zresztą wielu na tej stronie, po co nam rzecznik prasowy czy pięcioosobowy zespół od mediów społecznościowych?
Mamy przecież Młodynie/Rafixa!
Przy tym gościu to nawet Goebbels to mierny uczniak.
Gdyby Hitler miał takiego speca, to w Niemczech do tej pory byliby przekonani, ze wygrali wojnę.

Cdncdn | 2022-01-24 15:01

A może jest tak jak ktoś napisał na innym portalu....cyt..Siar kowe panienki przyjęły konia trojańskiego Berety teraz wszystko będziemy o was wiedzieć . Plus Łukasz zna Piotrka na wylot także sobie za dużo nie pogra.

Sciemaa | 2022-01-24 21:35

» http://bityl.pl/ta8CW No i mamy Skrzyniaka na wypozyczeniu. Tylko na co on nam?

Adams | 2022-01-24 22:40

Przeciez wiadomo za duzo w Stali nie pogra jak sie pisało wczesniej moze byc jedynie rezerwowym ...krótko pisząc wypożyczenie mało potrzebne

Sciemaa | 2022-01-25 11:13

O ktos ladnie wymoderowal naszego "kolege" :)

Stalowiak68 | 2022-01-25 11:46

Najpierw Młodynie, teraz cdncdn czy to aby nie Ci sami ludzie piszą tutaj sami ze sobą a my łykamy tą ich propagandę. Zieliński Nowak, Suchora znajdzcie sobie inne miejsca do propagandy a swoje bomby transferowe i atomowe rozwiązania zostawcie dla siebie. Polisaliście się juz latem z transferami i nie zganiajcie na Citkę bo od Citki bylo raptem 5 zawodników a ściągnęliście 15. Gdzie oni są? A może wy macie układ z jakimś menagerem i doicie kasę z klububna boku bo nie da sie inaczej wytłumaczyć waszych transferów np. Kiełbasy którego nie wiecie teraz jak się
pozbyć.
Macie panią tubę rzecznik co nie ma pojęcia o piłce niech coś z siebie wykrztusi a wy won ze strony kibiców. Chcecie to pompujcie sie oficjalnie na waszych fb.
Co za bagno.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3228) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (671) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 170 489 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 83 562 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 34 905 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 834 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01405