Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy.

Dzisiaj gramy.
Już dzisiaj- środa o godzinie 18:00 STALÓWKA rozegra kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem zielono-czarnych będą rezerwy zespołu Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Wszystkich sympatyków Stali Zapraszamy na stadion przy HUTNICZEJ.

Hej Stal !!!

Komentarze (31)

Młodynie | 2022-02-23 12:40

Bartosz Marchewka w Stalówce rok temu 15 bramek w Goczałkowicach w tym roku 3 bramki w 2 lidze dla rezerw Śląska

Kategoriak | 2022-02-23 13:14

Pamietam tego chłopaka z Rozwoju jak w wieku 15 czy 16 lat grał ja poziomie 2 ligi. Jak dla mnie bardzo dobry transfer.

Ziom_stal | 2022-02-23 13:40

Marchewka fajny transfer . Na 2 ligę za słaby ale w 3 pare bramek powinien dołożyć . Dla mnie lepszy od Swiderskiego .

Ziom_stal | 2022-02-23 13:54

Bełchatów upadł . Polityka. Ku przestrodze

Gallanonim | 2022-02-23 14:17

Bardzo fajnie, że tacy zawodnicy do nas trafiają. Oby się sprawdził. Powodzenia!

Ziom_stal | 2022-02-23 14:35

Fajny fajny młody chłopak który na ta ligę się nada

Misio | 2022-02-23 19:23

Dajcie jakieś info o sparingu. Nie mogę być osobiście.

Vielitz44 | 2022-02-23 20:09

4:0 - Pietrzyk, Marchewka, Duda i Jopek

Stalowiec1938. | 2022-02-23 20:14

wiadomo czy na początek rundy wykuruje się Świdersi?

Młodynie | 2022-02-23 20:33

Termalica wzmocniona zawodnikami z 1 drużyny.

Misio | 2022-02-23 20:37

Dzięki. Nieciecza 2 to potencjalny rywal Wieczystej w barażach do 3 ligi. Mają w swojej grupie komplet zwycięstw. Także wynik robi wrażenie, a jak gra? Z góry dzięki.

Stalowiec1938. | 2022-02-23 20:39

ktoś wie jak sytuacja z kontuzjowanymi zawodnikami Drobot , Świderski i czemu dużo zawodników dzisiaj nie grało ?Smyłek, Wojtysiak, Klepacki, Barata,Stepniowski, Kacprzycki, Świderski, Hudzik, Olszewski??

Młodynie | 2022-02-23 20:51

Dostali wolne. Barata ostatnio został poturbowany więc postanowiono że odpocznie. Świderski się jeszcze leczy . Jedynie Drobot kontuzjowany. Trener może wystawić 3 równorzędne 11. Jeszcze Skrzyniaka brakowało.

=1938= | 2022-02-23 20:58

Młodynie skad takie info ze dostali wolne. Gadasz glupoty. Ci wszyscy zawodnicy są kontuzjowani. W mniejszym lub troche wiekszym stopniu. Misiu. Gra wygladala fajnie. Nie bede pisal jak bo ......... zza miedzy czytaja ale ogolnie na duzy plus.

Ziom_stal | 2022-02-23 21:33

Skąd 3 równorzędne 11 ?

Młodynie | 2022-02-23 21:41

Może nie 3 równorzędne ale wreszcie mamy ławkę. Wystarczy zobaczyć ilu dzisiaj nie grało a i tak wygrali pewnie z czołową 4 ligową drużyną wspomaganą przez zawodników z 1 drużyny.

Misio | 2022-02-23 21:43

No i weź tu wybierz optymalną 11? Ale nie ma co się podniecać, liga zweryfikuje. Na początek Wisłoka, która stanie na uszach, żeby nam przeszkodzić.

Jaszczur | 2022-02-23 23:10

Największy problem to napastnicy , jak nie wróci Świderski do składu będzie źle .Biskup i Grabarz nie nadają się do gry , nadzieja że może Marchewka da jakość z przodu. Dziś super zagrali Zięba ,Dawidik, Radulij , ciekawy zawodnik Filip Mucha dziś dwie asysty.

Vielitz44 | 2022-02-24 06:57

JASZCZUR - a co z tym Biskupem? W sensie słaby taki czy co? Grabarz to taki bardziej od brudnej roboty, raczej pomocnik, w napadzie to średnio dawał radę, skuteczność marna - ale sporo mieszał, karne, wolne wymuszał.

Pjona_ziom | 2022-02-25 18:39

Jakieś info, jutro sparing z Krosnem według harmonogramu. O której grają? Standardowo 13?

Mariusz | 2022-02-25 19:48

Sparing z Karpatami o godz.11, sztuczne boisko, PCPN - Stalowa Wola

Retoox | 2022-02-26 13:52

Stal-Karpaty 3-0

Misio | 2022-02-27 16:44

Ponieważ zrobiło się tu trochę nudno, to proponuję taka zabawę, żeby wytypować pierwsza jedenastkę która wyjdzie na Wisłokę. Na dzień dzisiejszy dla mnie jest to wielka zagadka! Niby Świderski już trenuje, wypadł Drobot, nie wiem co z tym Kasprzyckim? Czy zdrowy, czy nie. Pewniakami raczej na dziś są Smylek, Hladik, Jopek i Radulj. Reszta chyba nadal walczy o skład.

Misio | 2022-02-27 16:48

Mój skład: Smylek - Khorolski, Hladik, Pietrzyk - Zięba, Stępniowski, Duda, Jopek, Olszewski - Radulj, Marchewka.

Raul | 2022-02-27 17:39

Misio: wez Duzy rozbieg przed sciana , rozwin pelna predkosc i schyl nisko glowe .... Stalowka ma trenera , gdybys nie wiedzial i to On jest odpowiedzialny za sklad. A ty masz co innego do roboty !!!!!! Np. DOPING !!!!!

Misio | 2022-02-27 17:58

Raul gdzie mam w tej chwili prowadzić ten doping, z balkonu? A co? Pobawić się nie można? Jest w tej chwili ok. 30 piłkarzy do grania, to i jest dylemat. Ja się nie martwię o trenera, pewnie sobie poradzi, ale kibice są też od tego, że mogą sobie podyskutować o składzie itp. No chyba, że nie znasz piłkarzy, to rozumiem. Nie baw się.

Maxtor84 | 2022-02-27 18:24

i bardzo dobrze że Misio podał taki pomysł na zabawę. Ta strona i tak od jakiegoś czasu jest od szydery albo od atakowania siebie na wzajem.
Moja jedenastka na pierwszy mecz: 3 -5-1-1. Smyłek - Khorolski ,Pietrzyk,Hladik - Zięba, Olszewski, Duda, Stępniowski, Jopek - Radulij- Biskup ( Świderski pierwszą opcją jeśli będzie gotowy)

Cdncdn | 2022-02-27 20:00

Zgadzam sie na wszystkich.jedynie Khorolski nie bardzo tu pasuje.Przez niego kilka meczy poszło sie jeb...c.Co najwyżej na lawke i wpuszczać przy dobrym wyniku.

Misio | 2022-02-27 20:27

Khorolski miał bardzo słaby początek rundy. Potem grał już fajnie. Natomiast teraz będzie ustawiony obok Hladika i to Hladik będzie tym najważniejszym środkowym obrońca. Uważam, że Władek przy Hladiku będzie bardzo wartościowym zawodnikiem.

Ziom_stal | 2022-02-28 12:53

A co z Kacprzyckim ?

=1938= | 2022-03-2 15:21

Ws,ystko cacy tylko zaden z Was nie podal dwoch obowiązkowych mlodziezowcow ktorzy musza byc na boisku przez caly mecz

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 79 309 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 159 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 351 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 30 534 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01588