Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą !!!

Wszyscy na Hutniczą !!!
Panie i Panowie!!!

Jutro gramy!!!

W sobotę o godzinie 17:00 STALÓWKA rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej przy Hutniczej. Mobilizujemy się na osiedlach i FC!!! Wszystkich Kibiców zapraszamy na trybuny już o 16. Klub zamierza zaprezentować zespół sympatykom o godzinie 16:15.

Każdy zabiera ze sobą SZALIK i luźne plny do puszki!!!

Zadbajmy o dobrą frekwencję i konkretny doping tego dnia.

Kasy biletowe będą otwarte w godzinach 15-17.

Bilety można również kupić przez internet na oficjalnej stronie Stali - stal1938.pl

Do zobaczenia !!!

MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI !!!

Hej STAL !!!

Komentarze (45)

Retoox | 2022-03-11 22:25

Z okazji dnia kobiet jutro wszystkie panie wchodzą za darmo.

Młodynie | 2022-03-12 11:08

Rozmowa Berety z Nadbereżnym nie przyniosła niczego nowego. Trener nadal trzyma się swojego stanowiska.

Misio | 2022-03-12 12:29

To nie rozumiem. Dziś Bereta będzie z ławki uprawiał sabotaż, czy ktoś go zastąpi? A może to całe zamieszanie jest po to by zmylić Wisłokę? Dziwne rzeczy, że trener wyskakuje z takim tematem tuż przed startem ligi, a cała zimę było ok?

Stalowiak1938 | 2022-03-12 12:42

Dobra młodynie skończ już... My skupmy się na tym co do kibica należy... Idźmy na mecz. Kibicujmy drużynie. Na to mamy wpływ. To powinniśmy robić.!! Kibicować Stalówce!!

Ziom_stal | 2022-03-12 16:37

Wiadomo kto dzisiaj prowadzi zespół ?

Misio | 2022-03-12 16:40

Radulj już kontuzjowany? On kiedyś zagra 10 meczów w rundzie?

Ziom_stal | 2022-03-12 18:16

A gdzie Kacprzycki ? Tak myślałem

Kamilosss | 2022-03-12 19:02

Nic się nie zmieniło. Pierwsza składna akcja to ta w końcówce na 2-2. Notabene chyba był spalony.
Dalej gramy wahadłami a na nich bezużyteczni w przodzie Zięba i Davidik. W pomocy nadal tartak. Jedyny Jopek jakkolwiek kreatywny. Skrzydeł nie ma skoro gramy na wahadła i zero jakiejś nieprzewidywalności . Ataku brak. Biskup zero atutów, Świderskiego na razie nie oceniam po problemach zdrowotnych.

Jeśli faktycznie trener nie chciał części piłkarzy których dostał i ma o to między innymi problem, to nie jestem zdziwiony. Właściwa ocena przyjdzie na koniec sezonu, ale nagle tutaj sytuacja nie zmieni się o 180 stopni.

Ps. Sędzia doliczył 5 minut? Bo zagrali krócej.

Aligator | 2022-03-12 19:09

Kim oni graja?Barata,Swiders ki i Radulj nieobecni na boisku.Nawet w 9 z taka Wialoka powinni dac rade.Wisloka bez wzmocnien za mocna widocznie

Kamilosss | 2022-03-12 19:11

Tak Wisłoka nic szczególnego. Jednak jak nie ma okazji to nie zdobędziemy gola. Gol z rożnego to jedyne co można było wyróżnić do 88 minuty.

Maxtor84 | 2022-03-12 19:12

bo Wisłoka gra już tym składem jakiś czas a u nas cały czas zmiany zmiany . Radulij nie gra w ostatnim sparingu by być gotowym na Wisłokę a dzisiaj poza składem i prawdopodobnie kontuzja :D co chłop się u nas nagra to ja nie powiem

Młodynie | 2022-03-12 19:14

Wisłoka gdyby nie popalenie styków Hladika to w tym meczu nie miałaby nic do powiedzenia. Do przerwy to my byliśmy lepsi. Były to derby i każdy musi trzymać ciśnienie. W 10 z Wisłoką , która się na nas niemiłosiernie zawsze napina jest trudno. Dobrze że powalczyli bo mieli trudny tydzień , takie momenty budują, ale muszą wystrzegać się szkolnych błędów.

Młodynie | 2022-03-12 19:15

Radulj i Kasprzycki to szklani zawodnicy. Zdrowi są nieocenieni ale problem w tym że nie są zdrowi. Zdrowy Radulj wymiatał w sparingach.

Maxtor84 | 2022-03-12 19:31

To właśnie zamiast do środka kogoś ofensywnego zakontraktować zdrowego to u nas obrońców pełno.

Maxtor84 | 2022-03-12 19:32

Bereta zostaje ?

Ziom_stal | 2022-03-12 19:35

Ze słaba Wisloka średnio to wyglada . Hladik załatwił mecz nie ma co się oszukiwać . Kacprzyckiego nie ma , Marchewka słabo i tak wyglądają transfery. Za tydzień spacer w Sandomierzu . Ale awans nam nie grozi w tym roku przy chaosie panującym w klubie . Przypominam ze Hutnik dzisiaj spadł niby teoretycznie

Młodynie | 2022-03-12 19:37

Dzisiaj był , klub nie myśli o rozwiązaniu z nim umowy to on sam chciał odejść ale najpierw zgodę na to musi wyrazić klub co nie będzie miało miejsca. Jeśli mu się nie podoba to może zwrócić się do specjalnej komisji ale sprawy tak szybko nie załatwią przy tempie polskiej biurokracji.

Adams | 2022-03-12 22:39

Niestety po meczu mam niezbyt dobre wrażenia o naszej grze ... chyba większość szanujących się kibiców przyzna mi prawdę że mimo naszych wzmocnień nie było widać znacznej różnicy czyli dalej to samo i bez zmian.
W Sandomierzu musi być dużo lepiej bo kolejny remis będzie jak sroga porażka

Młodynie | 2022-03-12 23:04

Bereta też święty nie jest. Poczekajmy na wersję klubu. Bo jak na razie znamy tylko zdanie 1 strony a nieoficjalnie to trener też ma sporo za uszami.

Adams | 2022-03-12 23:24

Klubowe zamieszanie w aktualnej sytuacji są mniej ważne... priorytet jest awans i tego się trzeba trzymać a po dzisiejszym wyniku jest rozczarowanie!

Adams | 2022-03-13 02:12

Młodynie - mało kogo obchodzą śmieszne klubowe oświadczenia z których nic nie wynika i są na jedynie na pokaz

Kamilosss | 2022-03-13 08:28

Awans? Kim? W takim bałaganie w klubie? Bez szans. A trenera na siłę nie ma co trzymać. Nawet płakać nie będę, bo gra różowo nie wygląda, problem żeby jedną akcję skleić z kiepską Wisłoką..

Młodynie | 2022-03-13 08:41

W klubie też panuje cenzura tutaj najlepszy przykład. Na FB wycięto niewygodny fragment. Krotoszyński nie dopuścił pytania o konflikt. » https://youtu.be/TWap6aZ6u_M

Stallzks | 2022-03-13 08:54

Awansu nie będzie. Nie ma jakości, nie ma skrzydeł, wisłoka cały mecz narzuciła nam swój styl gry spychając stal do głębokiej defensywy.
Stal bez argumentów w tym meczu więc ten remis jest zwycięski i szczęsliwy.
Czy tak gra kandydat do awansu?
Slabo bardzo świadczy o zarządzie że trener chce odejść stąd jak najdalej mając do dyspozycji niezłą infrastrukture sportową.
Proszę budować zespół ZARZĄDZIE z myślą o kolejnym sezonie, tak by trzon utrzymać i zdobyć trenera na lata. Bo ten sezon jest stracony.

Maxtor84 | 2022-03-13 08:59

Miały być bluzgi na Zielińskiego na zarząd miały by przygotowane taczki dla a tu wszyscy potulni jak baranki. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. Wszystkim taki stan widać jak najbardziej odpowiada.

Młodynie | 2022-03-13 09:14

Tym bardziej ze Nadbereżny pojawił się na VIPie pierwszy raz od bardzo dawna.

Szymek2007 | 2022-03-13 10:04

Chyba za bardzo przeceniacie trenera Beretę.Jak do tej pory nic wielkiego nie pokazał.

Pazimieh | 2022-03-13 10:52

Nie ma to jak trzymać na siłę trenera, który nie chce tu być. Awans murowany, brawo "zarządzający".

Misio | 2022-03-13 11:52

W perspektywie walki o awans ten remis jest porażką. Graliśmy że słabą drużyną i w takich meczach powinno być łatwe 4-0. Głupota Hladika okazała się być kluczową sprawą w tym meczu . Nie rozumiem kilku rzeczy. Dlaczego trener nie zareagował od razu po czerwonej kartce? Dlaczego nie wpuścił od razu Pietrzyka za któregoś z napastników? Dlaczego cały mecz rozegrał bardzo słaby wczoraj Davidik? Dlaczego zszedł najlepszy na boisku i najbardziej zdeterminowany Jopek? W końcu dlaczego mając taką przewagę w pierwszej połowie nie stwarzamy sytuacji do zdobycia bramki? Dlaczego nie dążyli do podwyższenia wyniku w pierwszej połowie? Inni pewnie wygrywają, awans się oddala. Może Bereta zdał sobie z tego sprawę przed startem ligi i chciał zrezygnować? Bereta jest młodym trenerem na dorobku i mimo wszystko powinien zachować trochę więcej pokory. Zobaczymy jak to się dalej potoczy...ale nam potrzeba przede wszystkim serii zwycięstw!

Ziom_stal | 2022-03-13 13:08

Tak jak pisałem transfery są jakie są . Drużyna w tamtej rundzie była zbyt słaba na awans . I to tych zmianach wcale nie jest lepsza . Nowy nabytek zabrał na start 2 pkt . Doświadczony i ograny zawodnik ma pomoc a nie przeszkodzić . Kacprzycki narazie jeden trening jak trener powiedział , Olek tez słabo . A chętnych do awansu bardzo dużo . Wiecie dobrze ze brak awansu w tym roku wiąże się z następnymi przynajmniej 2 latami w 4 lidze ?

Nicke | 2022-03-13 14:03

Nie widzę przemyślanej strategii by liczyć na awans. Pamietam jak wchodziły Puławy to tam było robione wszystko z głową, a u nas jakieś transfery dziwne, zawirowania z trenerem, to wszystko nie sprzyja dobremu wynikowi. Tu trzeba serii zwycięstw.

Stallzks | 2022-03-13 14:07

Jaki awans, trener wystawił wczoraj 3 ofensywnych graczy do boju - Jopek, Marchewka, Biskup, reszta to gracze defensywni... jaki wniosek się nasuwa? A no taki że bronimy się od początku, za duży respekt widać czuł przed rywalem, wypisz wymaluj szydełko.
Ciężko wygrać mecz w ten sposób, dlatego widok gry Stalówki która ledwo potrafiła z połowy wyjść przez cały mecz był bardzo smutnym widokiem... Zima minęła a widok gry dalej dramatyczny...
Możemy sobie pomarzyć o awansie...

Stalowiak68 | 2022-03-13 16:00

Zobaczymy awans jak świnia niebo. Z maszym potencjałem finansowym powinna być druzyna która u siebie na dobrym boisku roznosi średbiaka ligowego jakim jest Wisłoka. Niestety mamy nieudaczników w klubie. Prezes słup, a do tego prokurent ktory zamiast stać z tyłu i podpisywać dokumenty i pilnować jak są wydawane pieniądze zaczął sie bawić w menagerkę. Efekt mamy taki ze rezerwowy piłkarz w Stalowej Woli zarabia kilkanaście tysięcy złotych i do tego został sprowadzony wbrew trenerowi. Może Bereta nie jest Święty ale kazdy by sie wkurzył na takie transfery Zielińskiego. Ciekawe czy robi to z głupoty czy za pieniądze od menagerów?
Nic z tego nie będzie. W czerwcu nowy plan 5 letni i nowe obietnice prezydenta. Już sie rzygać chce na te kłamstwa.

Misio | 2022-03-13 16:19

Popatrzyłem sobie trochę na terminarz i...po "majówce" się wyjaśni!

Maxtor84 | 2022-03-13 21:23

smrody zgodnie z planem szkoda że nasi musieli dać dupy ...

Ziom_stal | 2022-03-14 07:33

W Sandomierzu spacer , do Maja będzie już po temacie awansu

Kategoriak | 2022-03-14 09:49

Jaki spacer. O czym wy piszecie. Nie dziwne ze później wielkie rozczarowanie ze nasi nie wygrali. Nie zdziwcie się jak Sandomierz jeszcze urwie pkt drużynom z wyższego miejsca tym bardziej u siebie

Maxtor84 | 2022-03-14 09:51

urwię już w sobotę :)

Aligator | 2022-03-14 13:01

Mariusz dostal polecenie aby wyciac I pokleic transmijsje z konferencji gdzie Krotoszynski jak burak sie oburzyl I odpowiedzial za trenera.Co ukrywacie I kogo zaslaniacie?znajdzie cie pelny filmik w necie.Amatorka pelna para

Stallzks | 2022-03-14 13:23

Jeżeli pracownik w tym przypadku trener złożył wypowiedzenie to normalnym jest że automatycznie nie ma motywacji do dalszej pracy, idąc dalej nie zależy mu na drużynie ani na wynikach tej drużyny a już o jakimś awansie tym bardziej. Skoro chce być jak najdalej Stalowej Woli to warto mu w tym zarządzie nie przeszkadzać tylko uderzyć się w pierś, zobaczyć co złego robiliście i zrobić dogodne warunki do pracy nowemu trenerowi, którego zadanie będzie wprowadzić Stalówkę w przyszłym sezonie do 2 ligi.

Cdncdn | 2022-03-14 14:06

Przestancie paplac o awansie w przyszlym sezonie.Awans ma byc i wierze ze bedzie w tym sezonie.Przeciez to dopiero pierwszy wiosenny mecz.I nie przegrany.Wiec cisza i wiecej optymizmu.Nie takie druzyny mialy problemy z powrotem do wyzszych lig.My tez ale damy rade.Tylko przestancie snuc katastrofiszne wizje.

Młodynie | 2022-03-14 15:40

Bereta odchodzi a jak słyszy się potencjalne nazwiska następców to chce się płakać. Wszyscy z okolic bo nikt z zewnątrz do nas nie przyjdzie. W środowisku jesteśmy zniszczeni.

Maxtor84 | 2022-03-14 16:50

czy to prawda że jednym z kandydatów jest Kijak ?

Maxtor84 | 2022-03-14 16:52

Młodynie dziwisz się ? bo ja nie ... a z drugiej strony i bardzo dobrze powinni omijać ten burdel szerokim łukiem

Sisq | 2022-03-16 21:54

Tak, nazwisko Daniela Kijaka przewija się w kuluarach.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 39 925 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 14 518 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 40 071 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 90 780 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01604