Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali!!

Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali!!

Stało się to, czego obawiali się kibice. Po zamieszaniach i nieporozumieniach jakie miały miejsce kilka dni przed inauguracyjnym meczem z Wisłoką Dębica trener Łukasz Bereta złożył pisemny wniosek o rozwiązanie kontraktu. Zarząd klubu przychlił się do propozycji szkoleniowca i w dniu dzisiejszym została rozwiązana umowa z Łukaszem Beretą. Do momentu wyboru nowego opiekuna zielono-czarnych prowadzić będzie Maciej Gadowski. Pracę w Stali zakończył również Łukasz Molek. 

Komentarze (26)

Misio | 2022-03-16 19:08

Z niewolnika nie masz pracownika. Dlaczego teraz, a nie w grudniu czy styczniu? Dla mnie mimo okoliczności, zachowanie Berety to brak ambicji. Specjalnie nie napisałem o nim "trener", bo on trenerem jeszcze nie jest! To młody chłopak, który dopiero coś próbuje. Z takim gówniarskim podejściem kariery mu nie wróżę. Z Ruchem też Nawojowska.

Misio | 2022-03-16 19:11

Z Ruchem też nawojował. PS. Gdyby miał ambicje, to powalczył by o awans i co niektórym udowodnił.

Stalowiak68 | 2022-03-16 20:24

Jeszcze tydzień temu klepałbyś go po plecach je..ny polityczny najemniku a dziś trener jest be tylko dlatego ze zbierają za niego baty nieudacznicy Nadbereżnego? Ćwoku Bereta zrobił dwa awanse z Ruchem, ale chyba najlepiej jak trenerem zostanie Zieliński. Sciągnął sobie zawodników to niech pokaże jaki jest as.

Stalowiak1938 | 2022-03-16 21:40

STALOWIAK68, uważasz że trener zachował się w porządku i profesjonalnie zostawiając drużynę którą przygotowywał cały okres zimowy, na początku rundy? Z powodu swoich interesów? Nie mówię że zarząd jest swiety ale może kij ma 2 końce? Ty byś zostawił zespół ktorego byłeś częścią, który trenowałeś? Ktoś z ambicjami i charakterem sportowca i mentaloscią zwycięzcy się tak nie zachowuje. Gdyby awansował że Stalówką to byłoby dla niego lepszą reklama i możliwością pójścia gdzieś wyżej w przyszłości.

Stalowiak1938 | 2022-03-16 21:50

Zarząd też chowa głowę w piasek co jest śmieszne nitk nie chce wiziac niczego na klatę i wyjaśnić kibicom o co tu chodzi. Kto co zrobił? Co było przyczyną całej sytuacji. Milczenie jest wymowne

Adams | 2022-03-16 22:13

Bo wspaniały zarząd ma gdzieś nas kibiców ... po za tym na teraz Damian Skakuj raczej byłby najlepszym wyborem do zakończenia tego sezonu!

Misio | 2022-03-16 23:50

Do przygłupa Stalowiak68 - po 1. Nie mieszaj polityki ze sportem! Po 2. Mówię, pisze o ambicjach nibytrenera co ma 30 lat i niektórzy piłkarze mają więcej. I w końcu po 3. Jak mógł zrobić z Ruchem 2!!! awanse w jeden sezon? Po 4. Gdy na morzu jest huragan, to kapitan ciągnie statek do końca i ostatni opuszcza pokład! A tu co? Jest martwy okres, kasa wpada: Jestem! Zaczyna się trudny sezon: SPADAM! Pewnie tego nie zrozumiesz, więc może poproś kogoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem?

Misio | 2022-03-16 23:54

PS. W du.ie mam kto to jest Zieliński. Nawet bym go z gęby nie poznał. Nie obchodzą mnie ludzie personalnie. Oceniam tylko i wyłącznie postawę trenera, za którego jeszcze tydzień temu oddałbym serce. Mnie osobiście mocno rozczarował!

Misio | 2022-03-17 00:04

Jeszcze dodam. Czy to nie jest sabotaż trenera, że na 3 dni przed startem ligi składa rezygnację? Czy on nie wiedział wcześniej co jest grane? Obudził się nagle 10-tego marca i ogłosił, że jest BE! I odchodzę. Nie widział, że jest BE w grudniu, styczniu, lutym, tylko dostrzegł w marcu, kiedy nagle trzeba wziąć odpowiedzialność za wyniki? Czy to nie jest plucie w twarz kibicom tego klubu? Ludziom którzy na niego bardzo liczyli!!!???

Misio | 2022-03-17 00:06

PS. Kończę. Czy ON uważa, że klub, to TYLKO zarząd i ON?

Misio | 2022-03-17 00:19

A co tam? Jeszcze: Przygłupie Stalowiak68 - Ruch nie spadł poniżej 3 ligi. Awansował do 2-giej. To odpowiedz: jak 30-letni Bereta mógł zrobić 2 awanse z Ruchem??? Ty to jesteś polityk! Pie...aż propagandę, bo może ktoś to kupi! A niestety w prosty sposób można cię zweryfikować.

Pazimieh | 2022-03-17 00:41

MISIO już twoje po pierwsze świadczy o twojej świadomości. Mówisz, żeby nie mieszać polityki że sportem? A kto jest większościowym udziałowcem PSA? Także daruj sobie swoje kolejne wywody.
Teraz jak jakiś trener dostanie ofertę od nas to od razu zadzwoni do Berety zapytać jak było, więc obecny zarząd po raz kolejny robi klubowi niesamowita reklamę. To już zakrawa pod działanie na niekorzyść spółki.

Aleksander | 2022-03-17 09:15

Tutaj nikt poważny już nie przyjdzie. Zrobili klubowi reklamę na całą Polskę na najbliższe kilka lat. Prędzej spadniemy z tej ligi niż awansujemy wyżej...Tak jak było z 3 klasą rozgrywkową .Najpierw spadliśmy po roku awans i znów spadek i kilka lat w 3 klasie rozgrywkowej urządziliśmy się na dobre!!! By spaść do 4 klasy rozgrywkowej!!! O 2 klasie rozgrywkowej- zapleczu ekstraklasy NIKT JUZ NAWET NIE WSPOMINA!!!

Marek1938 | 2022-03-17 09:36

Misio a nie zastanawia Cie dlaczego trener zrezygnował, może był już tak bezsilny i zaj...ny myłem przez maszych rządzących że stwierdził ze nie ma wyjscia. Wszyscy wiedzą że trener przebąkiwał o tym że jest ch...o od grudnia a ty aie nagle ubudziłeś i jesteś urażony. Zachował się normalnie nie trzymał sie kurczowo stołka tylko zrezygnował jak prezydent i jego kudzoe nie wyeiązywali się z umów. Do tego walcUsz o awans a niejaki Zieliński ściaga Ci zawodników a wszyscy mówią że trenera wolną rękę. Uważasz że to normalne? To chyba jednak nie jesteś normalny.

Stalowiak68 | 2022-03-17 10:14

Misio jesteś zwykłym płatnym trolem. Pomyśl trochę samodzielnie to nie boli.

Aleksander | 2022-03-17 10:36

Nie dalej jak dwa , trzy tygodnie temu trener udzielił wywiadu że jest zadowolony z kadry która ma i walczymy o awans. Wiem że w grudniu mówił że nie jest dobrze w klubie. Nie wiadomo do końca o co w tym wszystkim chodzi. A ten zarząd to jest tylko kolesiostwo z nadania partyjnego do brania pieniędzy. To fakt. Może trener Bereta wypowie się jeszcze o co to wogole chodzi??? Zarząd jakoś się nie kwapi do wypowiedzi. A Zieliński powiedział tylko ze wykonuje polecenia Nadbereznego.

Stalowiec1938. | 2022-03-17 10:45

ja tam wcale się nie dziwię trenerowi że odszedł i już nie chciał mieć doczynienia z tym pseudo zarządem . Skoro trener odpowiada za wynik to on powinien dobierać sobie zawodników itp a nie że ktoś mu wciska jakiś zawodników pózniej te pisma pisemka zakaz wypowiadania sławne konferencje itp itd kto normalny chciał by zostać i współpracować z takimi ludzmi chyba tylko jakiś trener słup któremu by można było wciskać wszystko zawodników zakaz wypowiadania itp itd i udawał by że dobrze jest i jeszcze by wychwalał zarząd aby hajs się zgadzał . Najgorsze jest to że tak naprawde tym ludziom zarządzającym nie zależy na awansie na dobrze Stali ich postępowanie to w ręcz jakiś sabotaż Ciężko to wszystko ogarnąc to co się dzieje od momentu przejęcia klubu przez miasto plan 5 letni pózniej mc teraz to już całkiem cyrk co prezes i krokurent robią mówią , ludzie się cieszą że miasto daje kasę co z tego że daję jak to zwykłe marnotrawienie kasy podatników widać po efektach . Kiedyś było biednie nie było stadionu nie było kasy takiej od miasta a był szczebel centralny

Okulickiego | 2022-03-17 11:06

Ja już Wam tu kiedyś pisałem że Nie Będzie Niczego. Będzie sielanka urzędników pseudo dyrektorów i wszech obecne nieudacznictwo.Po prostu tym ludziom i prezydentowi nie zależy na awansie wyżej bo trzeba się za robotę wziąść. Trzeba lepszych zawodników więcej kasy urzebrać od sponsorów. Potrzeba wiedzy i chęci do pracy. A tu tego Nie Będzie bo to co jest obecnie wystarczy i to wszystko za Nasze pieniądze....

Młodynie | 2022-03-17 12:43

Bereta dostał zakaz krytykowania klubu i zarządu w mediach pod groźba wypowiedzenia umowy. To wiemy oficjalnie. Nieoficjalnie Bereta chciał dodatkowe premie za awans ale jest to nie potwierdzone.

Marek1938 | 2022-03-17 12:52

Ludzie pokiczcie sobie zarobki Nowaka, Zielińskiego, Czajki i ich wszystkich znajomków, sekretarek, rzeczniczek itd. Dodajcie sobie i porównajcie z efektami.

Marek1938 | 2022-03-17 12:54

Chyba oczywiste jest że jak chcesz awansować to robisz premie za awans, no chyba że nie chcesz to i premie niepotrzebne. Nadbereżny więc kłamał że zarobki będą w premiach.

Młodynie | 2022-03-17 14:11

To były ekstra premie nie te co są zapisane w kontraktach. Mówi się o 500 tys zł ekstra do podziału

Młodynie | 2022-03-17 14:12

ale nikt oprócz prezesa i trenera nie wie jaka jest prawda

Fanatyk38 | 2022-03-17 21:03

Młodynie nie siej fermentu jak zawsze .
Niebawem będzie kilka słów wyjaśnienia
Od kibiców .

Kamil | 2022-03-18 18:30

Premie za awans są zapisane w regulaminie premiowym

Fanatyk38 | 2022-03-19 23:39

Haha. Teraz !?
Nagle po odejściu trenera wszystko się znajdzie i będzie cudownie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 68 107 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 791 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 606 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 510 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01863