Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy.

Dzień meczowy.
Szanowni Kibice!!!

Już dzisiaj-niedziela godzina 15:00 STALÓWKA rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem, przeciwnikiem zielono-czarnych będzie sandomierska Wisła.

Na ten wyjazd ruszamy autokarami .

Zbiórka pod MDK PUNKTUALNIE o godzinie 13:00.

Pierwsze starcie z tym przeciwnikiem w rundzie jesiennej zakończyło się zwycięstwem „Stalówki”. W 3. kolejce pokonaliśmy Wisłę Sandomierz 2:1. Teraz również potrzebujemy wygranej i trzech punktów.

W tabeli III ligi grupy IV Stal aktualnie zajmuje szóste miejsce i ma 33 punkty. Wisła jest piętnasta, z szesnastoma „oczkami” na koncie. Drużyna z Sandomierza broni się przed spadkiem. W tym sezonie wygrała cztery mecze, cztery zremisowała, a w jedenastu musiała uznać wyższość przeciwnika.

Jedziemy głośno dopingować Stal w walce o kolejne punkty.

Musisz tam być razem z nami!!!

Komentarze (34)

Maxtor84 | 2022-03-20 13:56

kurs 4.05 kusi :D

Ziom_stal | 2022-03-20 14:20

Graj naszych ze wygrają ponad 2 bramkami

Maxtor84 | 2022-03-20 15:14

Nie dzisiaj

Stallzks | 2022-03-20 15:23

10 minut gry Sandomierz potrzebował żeby nam wsadzić bramkę... Nono drużyna widać dobrze przygotowana do rundy, wywieźć na taczkach zarząd jak najdalej tego klubu

Ziom_stal | 2022-03-20 15:28

Jak mówiłem o transferach to chciało mnie usunąć z forum a mamy to co mamy chociaż myśle ze z Niki wygramy już bez przesady

Maxtor84 | 2022-03-20 15:37

Kapitalnie grają tak nowocześnie :D widać dobre przygotowanie trenera do tego meczu :D

Maxtor84 | 2022-03-20 15:37

gdzie ten Słowak co miał wiązać krawaty lewą nogą :D

Maxtor84 | 2022-03-20 15:38

Duda żółta kartka na karku a on odkopuje piłkę :D co za amatorka

Vielitz44 | 2022-03-20 15:39

Czy jakiś "koneser" się skusił i ogląda transmisję? Na twitererze to po 30min nasi oddali jeden niecelny strzał? Serio?

Maxtor84 | 2022-03-20 15:40

tak nic nie grają kompletnie nic

Szymek2007 | 2022-03-20 15:42

To jest przygotowanie trenera Berety za którym taki płacz był.

Vielitz44 | 2022-03-20 15:43

Pewnie grają by zwolnić trenera :p ja pierdziele co za dramat, a już serio myślałem, że gorzej nie będzie...
Zaorać i startować od B-klasy, bez prezesów, dyrektorów i wybrańców prezydenta - tu chyba nic innego się już nie uda zrobić. Udało się tym ludziom zniszczyć klub oraz powoli zaczynają odstraszać ludzi od kibicowania...

Maxtor84 | 2022-03-20 15:45

nasza drużyna to takie trochę francuskie PSG :D niby gwiazdy a większość ich leje :D

Stallzks | 2022-03-20 15:52

Raczej angielski everton co nadciągał za grube pieniądze zawodników, nie idzie w parze wynik sportowy, utrzymanie klubu i zarządu jest drogie, rotują się co chwila trenerzy... No dramat jednym słowem

Stallzks | 2022-03-20 15:54

Zgadzam się z tym że za bereta nie ma co płakać, drużyna tak przygotowana że dostający w czapę w sandomingo.. inna sprawa że wraz z bereta powinien z tego klubu odejść również człowiek który organizacyjnie burzą ten klub, zarówno jego wizerunek, czyli wpadki sportowe jak i medialne...

Ziom_stal | 2022-03-20 16:04

Pamiętajcie trener dobremu zawodnikowi nie przeszkodzi

Kamilosss | 2022-03-20 16:08

Gdzie Ci co zadowoleni z transferów byli? Kiedy tylko ja i Ziom Stal pisaliśmy, że to wcale nie są mocne transfery, że nadal brak skrzydłowych a w tej buraczanej lidze to obowiązek. Pościągali kogokolwiek i liczyli że wypali. Rozwaliliście ten klub, Nadbereżny, Nowak, Zieliński i reszta. Wstyd. Powinien być konkretny bunt kibiców.

Ziom_stal | 2022-03-20 16:17

Brak słów . Ściągnęli kontuzjowanego Kacprzyckiego który odbył 1 trening z drużyna , tydzień temu nasz nowy nabytek załatwił na mecz . Ale żeby w Sandomierzu nie wygrać no naprawdę już nie przesadzajmy. Awansu nie będzie a za rok Wieczysta Hutnik i może Puławy dojdą bo coś zaczynaja przegrywać

Maxtor84 | 2022-03-20 16:20

naprawdę uwierzcie tego nie idzie oglądać ....

Maxtor84 | 2022-03-20 16:36

Świderski wykonuje rzut rożny :D ciekawe nowości taktyczne :)

Vielitz44 | 2022-03-20 16:40

Kacprzycki kontuzja, Radulj pograł sparingi i kontuzja, jaja...

Stallzks | 2022-03-20 16:56

Radulj w następnym sezonie będzie grał w 2 lidze w siarce Tarnobrzeg. Także w tym sezonie się kuruje żeby w następnym być wzmocnieniem dla beniaminka 2 ligi.
Co do wyniku, jakoś specjalnie zdziwiony nie Jestem. Przegrali bo są słabsi o Sandomierza tyle w temacie. Ktoś wspominał o awansie? Może w końcu zejdzie z księżyca na ziemię. Zarząd do wymiany? Oczywiście, czemu tak późno? Praca u podstaw? Oczywiście, raz że taniej dwa że trzon zespołu to podstawa a tego u nas brakuje od kilku lat. Jestem kilka lat za siarą jeśli chodzi o zarządzanie klubem, praca u podstaw jak i wynikiem ekonomicznym. Drogi zarządzie taka prośba do Was pojedźcie do tarnobyla odbędzcie tam staż jak to się powinno robić a nie uczcie się metodą prób i bledow wystawiając nasz klub na pośmiewisko

Jw27 | 2022-03-20 17:17

Ale za to jak Świderski wykonał ten rzut rożny...w skrócie tego nie pokażą...

Jw27 | 2022-03-20 17:21

SZYDEŁKO, ROLAND, BERETA. Weźcie teraz poważnego dojrzałego trenera z sukcesem i chociaż jednym awansem.

Stallzks | 2022-03-20 17:36

Więcej pieniędzy dla najemników, fakt dobór trenerów to jakaś farsa, nie chce się podpierać tą siarą ale tam to wygląda wszystko naprawdę stabilnie- Sławomir Majak człowiek z autorytetem, doświadczeniem.pilk arskim w europejskich pucharach i to z sukcesami.. nam siara jedynie zazdrości stadionu i budżetu..
Krew się we mnie gotuje na to co funduja nam włodarze tego klubu...

Stary piknik | 2022-03-20 17:43

JW27 - 100% racji. Od kilku lat same eksperymenty i młodziaki co doświadczenie zdobyli chyba na PS. Weźcie w końcu kogoś poważnego, i najlepiej kogoś kto mieszka niedaleko żeby mogł traktować pracę w Stali jak coś na lata a nie na chwilę. Pakuje się kupę kasy w budżet a ster powierza nieopierzonym dzieciuchom i amatorom. Zróbcie Edka Ch. prezesem, niech sobie weźmie kilku kolegów do pomocy bo to jedyni profesjonalni działacze piłkarscy w okolicy. Na razie to robimy za pośmiewisko - taka krowa co dużo ryczy i mało mleka daje. I skończcie w końcu grać na 3 obrońców bo to nic dobrego nam nie przynosi a tylko prosimy się o kłopoty. Jak zobaczyłem to ustawienie tydzień temu to coś mi mówiło że będą kłopoty. A dzisiaj powtórka. To jest bardzo wrażliwe ustawienie.

Ziom_stal | 2022-03-20 17:43

Tu brakuje kregloslupu drużyny ciagle zmiany zmiany i zmiany. Co runda to pół składu wymiana. Turcja awans trzeba czasu 2-3 lata a nie gadać o tym co sezon. Znajdźcie 4-5 chłopaków którzy się nadają i wokół nich to robić . I co rundę wzmacniać poszczególne pozycje . Tak jak np Puławy po spadku .

Ziom_stal | 2022-03-20 18:15

Przegrywamy z drużynami które zostały zgłoszone na biegu w ostatnim momencie . Dla nich marzenie to mieć takie warunki jak u nas.

Nicke | 2022-03-20 18:23

Zobaczymy awans jak świnia niebo. Szkoda tylko tych milionów zmarnowanych.

Stalowiak68 | 2022-03-20 20:56

Cisza . Nie ma nadwornego pijarowca Młodynia, Misia, Sapera, nie ma pisowskich fanatyków. Cisza. Czekamy na nagrody dla działaczy Zielińskiego,Nowaka , Czajki i jedziemy dalej z nowym programem.

Pjona_ziom | 2022-03-20 21:10

Nie ma kogo teraz obwinić za porażkę, najgorzej

Kategoriak | 2022-03-21 06:28

A pisałem w którymś poście po Wisłoce ze Sandomierz to nie ogórki i urwą punkty nie jednej drużynie. Stało się

Młodynie | 2022-03-21 08:43

Można zrzucić zawsze na brak Radulja ale ten to się już do gry w nowym sezonie w Siarce szykuje.

Wojtas93 | 2022-03-21 18:11

Młodynie zamilcz juz. Mamy gwiazdeczki a nie piłkarzy z jajami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 31 652 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 26 524 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 138 288 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 29 835 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01652