Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sobotni hat trick.

Sobotni hat trick.
Nie zwalniamy tempa!!!

W przeciwieństwie do naszych kopaczy , trzymamy dobry poziom. W Wielką Sobotę zaliczamy trzy mecze.

Pogoń Leżajsk - STAL GORZYCE

W 40 osób wspieramy Stal Gorzyce na ich meczu w Leżajsku. Podróż autami bez ogona. Zawijamy po pierwszej połowie żeby zdążyć na Nasz wyjazd.

Łagów - STALÓWKA

Do Łagowa jedziemy autokarem i autami w ponad 150 osób w tym Stal Gorzyce. Stoimy na ulicy przy stadionie , skąd dobrze widać boisko. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. W przerwie zawijamy w drogę do Rzeszowa.

STAL RZESZÓW - Ruch Chorzów

W Rzeszowie meldujemy się w ok 120 osób z flagą. Mecz przy jupiterach. Pełna trybuna gospodarzy z konkretnym dopingiem i oprawą. Gości ponad 3 tysiące, odpalają sporo piro. Super klimat .

Kto był z Nami nie żałuje a pozostałych zachęcamy do wyjazdów w przyszłości.

Wesołych Świąt.

Do zobaczenia niebawem.

Hej STAL !!!

Komentarze (9)

Ziom_stal | 2022-04-17 01:09

Na poważnie teraz . Podajcie mi nicki tych co mnie jechali jak mówiłem o transferach ???? Chce z nimi teraz pogadać . Mam najdroższy skład w tej lidze i jeden z gorszych . Przegraliśmy na wsi z całym szacunkiem dla Łagowa.

Marek1938 | 2022-04-17 10:19

Młodynie znowu bredzisz. Przypomnieć ci teoje wpisy jaki to Zieliński jest super,bBereta super, zawodnicy super???
Jestes debilem. Łagów to sponsor owszem i stajnia menagerów. Z termaliką nie mają nic wspolnego.

Maxtor84 | 2022-04-17 11:15

Młodynie weź już ty lepiej nic nie pisz ;D

Kamykrah | 2022-04-17 12:05

Młodynie pozdrów odemmie zielinskiego i całą spółkę nieudaczników środkowym palcem

Raul | 2022-04-17 13:02

Mlodynie Ty Pizdo , Jeb..y Propagandzisto tej Bandy Przydupasow Lucka wyciagnac Twoje wpisy wychwalajace kazda decyzje Zarzadu . Projekt 5- letni , Fabian i Nowak , Roland , Bereta , a teraz Surma . Plus do tego super transfery . Wchodziles im wszystkim do du.y z kazdej strony i pucowales berla. A jak wszystko sie pierd....o , to dolaczales do krytykow , by za chwile spuszczac sie na nowym " Projekcie " . Jestes Trollem Lucka oplacanym z Naszych podatkow . Wypier..j !!!!!

Raul | 2022-04-18 12:57

Kamil " L4 , szklany pilkarz , wieczna kontuzja , rehabilitacja , sanatorium , szpital , niezdolny do gry " Radulj . Jakim Idiota trzeba byc , by w oparciu o kogos takiego budowac zespol niby na Awans ???? Go..o Nam dal , a wyciagnal worek kasy . Notorycznie kontuzjowany , powinien miec automatycznie zapis w kontrakcie , ze Jego kasa jest wprost proporcjonalnie uzalezniona od % rozegranych meczy i ze jest mozliwosc automatycznego rozwiazania kontraktu gdyby ciagle sie leczyl . Ludzie On powinien zostac skierowany na komisje ZUS - owska , by ta orzekla czy tak watly i lichy czlowiek moze zawodowo wykonywac taka prace . Za ten hajs moglismy pozyskac spokojnie 2 , 3 innych zdolnych , a przede wszystkim zdrowych . Drugi pacjent to Drobot . Brakuje jeszcze tylko Tomka Plonki . Czy sa w tym klubie jakies badania , testy medyczne przed podpisaniem kontraktu ?????

Raul | 2022-04-18 13:10

Zenada. K...a jak wam nie wstyd byc takim posmiewiskiem , popychadlem i chlopcami do bicia .Nawet Smylek sie juz stoczyl na dno . Ale kasa sie przynajmniej zgadza ???? Wypi....c to towarziystwo po sezonie , a teraz juz rozgladac sie pilnie za Pilkarzami , a nie Takimi Ciot.i i Pizd.mi , co to Nic a Nic nie potrafia , nawet wygrac pojedynku , skonstruowac akcje od A do Z ,zakonczona celnym , skutecznym strzalem . Zastawic sie , wjechac wslizgiem , sfaulowac ( bez czerwonej kartki ) walczyc a nie towarzyszyc przeciwnikowi na radar 2 metrowy , bo nie maja sily , szybkosci i checi .Jeb..e Pozery.

Raul | 2022-04-19 11:21

6 meczy "druzyny " walczacej podobno o Awans - Bilans 2 remisy , 6 porazek .Czy te wklady sa w stanie z Kims wygrac ??? Gdyby nie punkty z jesieni to bylibysmy pewniakiem do spadku do 4 ligi .....

Stallzks | 2022-04-19 12:31

Ewidentnie ta liga przerasta tą drużynę..
Nie ma co się oszukiwać, źle wykonana praca u podstaw albo jej brak i mamy to co mamy, dodać do tego śmiesznych ludzi którzy myślą że są świetnymi menadżerami znającymi się na futbolu i efekt jest gołym okiem widoczny...
Do Tarnobrzega wysłać zarząd na staż zobaczyć jak to się robi żeby był zespół, byli wychowankowie, a przy tym nie zachwiany bilans ekonomiczny... Nie chcę mi się powtarzać, jest mi wstyd za ludzi którzy myślą że robią dobrze dla Stali, najzwyczajniej w świecie wstyd...
I na koniec popieram bojkot, bo tak nisko upaść to ja sobie nie wyobrażam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3351) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (650)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 267 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 835 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 234 526 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 37 037 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01493