Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Orlęta - STALÓWKA 1:2

W środę wybieramy się do Radzynia Podlaskiego na mecz z Orlętami. Podróżujemy autokarem i autami. Pod stadion dojeżdżamy w przerwie . Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i spektakl obserwujemy z ulicy. Nas 60 plus 16 Lada i 1 Polonia. Dzięki za wsparcie!!! Grajki niespodziewanie odnoszą pierwsze zwycięstwo od…bardzo dawna!!!

Wielkie gratulacje dla Biało - Niebieskiej Dumy Rzeszowa za wywalczenie awansu do pierwszej ligi.

United Stal !!!

W sobotę Wszyscy widzimy się na derbach !!!

Hej Stal !!!

Komentarze (11)

Stary piknik | 2022-04-28 19:19

Odnośnie tego linku powyżej to mam pytanie -czy SKSSW oprócz żadania odejścia pewnych ludzi ma jakąs swoją propozycję na przyszłość, kto miałby przejąć stery i jak ten klub miałby wygladać? Byłoby to chyba dobrze widziane.
Skoro miasto i klub milczą to czy jako akcjonariusz nie ma tytułu do zwołania nadzwyczajnego zebrania udziałowców? Przed sezonem i tą rundą otwarcie mówiono o awansie a co jest każdy widzi. To chyba tytuł do zebrania i wyspowiadania ludzi za to odpowiedzialnych jest? Lepiej teraz pewne rzeczy załatwić, z myślą o kolejnym sezonie niż w przerwie i znowu stracić całe okienko przez chaos w klubie.

Marek1938 | 2022-04-28 22:42

Stary piknik wszyscy to wiedzą. 100$ racji tylko że prezydent schował głowę w piasek i chroni nieudaczników którzy doprowadzili do tej sytuacji. Nic z tego nie będzie, oprócz udawania ze jest super.

Vielitz44 | 2022-04-29 07:31

Jedyne co grajki mogą jeszcze osiągnąć w tej ogórkowej i jakże słabej w tym sezonie lidze (wyrównanej, ale słabej), to popsuć plany siarce, może chociaż to im się uda...

Stallzks | 2022-04-29 09:23

Nie przegrać z siarką to będzie cud, ja obstawiam 0-3 gładkie w plecy, różnica w zarządzaniu klubem kolosalna do tego dodać rozwalenie trzonu zespołu przed sezonem, bo tak trzeba nazwać odpaleniem dwóch wychowanków z podstawowego składu, to tylko nieliczne grzechy rządzących klubem, ale nie oni nic sobie nie mają do zarzucenia, ściągnęli przez ostatni rok 15 nowych graczy z czego 2-3 to udane transfery i udają przy tym że to wszystko dla dobra stali, a gdzie pieniądze kolosalne które zarabiają Kopacze, przecież nijak one się nie zwrócą, nie zaprocentują w przyszłości bo kominy płacowe są wysokie a ci najemnicy pójdą w świat dalej za chwilę szukając kolejnej dojnej krowy jaką stała się dla nich Stał. Inna sprawa gdyby kontaktowali perspektywicznych dając im zarobić, ale w zamian mieliby ludzi którzy utożsamiali by się z tym klubem, ehhhh tyle rażących błędów... Za dużo jak na tak krótki czas

Maxtor84 | 2022-04-29 15:00

Zielinski i Czajka odchodzą ....

Gallanonim | 2022-04-29 16:47

Skąd ta informacja? Jeżeli tak, to pozostaje "tylko" jeden problem. By za te osoby, nie przyszli Zieliński 2 i Czajka 2.

Cdncdn | 2022-04-29 18:09

Koszykarze Stali Stalowa Wola awansowali do finału baraży o awans do drugiej ligi, ale w nich nie zagrają. Powodem jest niekorzystny termin, przez który nie będzie mogła zagrać duża liczba zawodników klubu z północnego Podkarpacia.

Pilkarzyk | 2022-04-29 19:39

Szkoda tego kosza, ale duża część zespołu to maturzyści, PZKosz też się nie popisał wysyłając ich na drugi koniec Polski, a rywale nie chcieli zmienić terminu. Jak tak dalej będzie uprawiana amatorka po najniższej linii to i tej śmiesznej 3 ligi nie będzie, szkoda, bo głód koszykówki z pewnością w mieście istnieje.

Pilkarzyk | 2022-04-29 19:41

co do dzisiejszych "wielkich" decyzji - co to zmieni? schemat zarządzania klubem pozostanie ten sam, przyjdą nowe Czajki i Zielińskie, tu trzeba zmian na samej górze, w sposobie myślenia, finansowania

Stalowiak68 | 2022-04-29 20:57

Na mecz można iść, nawet trzeba. Tylko co dalej?Myslicie że coś się zmieni? Nie łudźcie się. Najwazniejszy jaśniepan sie nie wypowedział a te dwa gamonie odchodzą bez poczucia winy. Teraz przyjdą kolejne partyjne cudaki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3351) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (650)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 412 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 150 588 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 39 674 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 51 024 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01644